Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple ir tirgus līderis atjaunoto viedierīču pārdošanā

  Jaunākie raksti

  Aplēses liecina, ka Apple varam patiesi uzskatīt par zaļi domājošu uzņēmumu – aptuveni puse no pārdotajiem atjaunotajiem (angļu – refurbished) viedtālruņiem ir ar ābolīša logo aizmugurē. Otrajā vietā tālu aizmugurē ir Samsung ar ceturto daļu no atjaunoto viedtālruņu tirgus.

  Tiek arī norādīts, ka atjaunoto viedtālruņu tirgus ik gadu aug par aptuveni 5%, kas ir krass pretstats jauno viedtālruņu tirgum, kas pret 2021. gadu uzrādījis 11.3% kritumu. Vien Ķīnā atjaunoto viedtālruņu tirgus pēdējā gadā sarucis par 17%, kas iecērt dziļu rētu kopējā statistikā.

  Toties Apple izdevies pēdējā gada laikā audzēt atjaunoto viedtālruņu pārdošanu par 16%, kas to salīdzina ar 2021. gadu. Bet turpmākos atjaunoto viedtālruņu pārdošanas apjomus prognozēt ir grūti, jo cilvēki arvien ilgāk izmanto esošos viedtālruņus, nevis katru gadu maina uz jaunu modeli.

  Atjaunotu iPhone popularitāte ir pašsaprotama, jo Apple veikalos nopērkamie viedtālruņi saņem jaunus akumulatorus, iepakojuma kastīti, uzlādes vadu un arī priekšējais un aizmugures nosegpanelis (ekrāna stikls tai skaitā) ir jauni, nevis lietoti. Apple pat piedāvā 1 gada garantiju atjaunotajiem viedtālruņiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Zefīrs
  26.04.2023 09:55

  Latvijā arī pārdod oriģināli, nevis ar kopijas detaļām, atjaunotas iekārtas ?

  wils
  26.04.2023 14:44
  Reply to  Zefīrs

  Rakstā minēts par Refurbished produktiem kas tiek izplatīti caur Apple veikaliem. Vai tur tiek iesaistītas izplatītāju shēmas? Diez vai. Bet klāt nestāvu un svecīti neesmu turējis.

  Eduards
  26.04.2023 16:41

  Ko Kursors tev neraksta podkāstā bija intervija ar https://lv.redevice.eu/collections/in-stock vadītāju.

  Zefīrs
  26.04.2023 18:57
  Reply to  Eduards

  Paldies! Ja vēl kādam interesē, tad – S01E31, sākas ap 1:17:45 .
  Zinu vēl, ka iDeal piedāvā iegādāties demo ierīces.

  Reklāma