More
  Reklāma

  Samsung noteiktām sadzīves tehnikas sastāvdaļām piedāvā 20 gadu garantiju

  Jaunākie raksti

  Ledusskapja, veļas mazgājamās mašīnas vai veļas žāvētāja iegāde prasa nozīmīgus ieguldījumus. Tāpēc ierīcēm jābūt ne tikai energoefektīvām, bet arī izturīgām. Samsung ir apņēmies pagarināt savu ražoto produktu dzīves ciklu, tādējādi ne tikai saudzējot dabu, bet ļaujot ietaupīt arī finanšu resursus un laiku, kas jāpatērē jaunas tehnikas iegādei. Tehnoloģiju ražotājs piedāvā veļas mazgājamo mašīnu, veļas žāvētāju un ledusskapju galvenajām komponentēm 20 gadu garantiju, kas ir ilgākā uzņēmuma piedāvātā garantija Eiropā un ASV.

  Piedāvātā garantija ir attiecināma uz digitālā invertora motoriem un digitālā invertora kompresoriem, kas paredzēti pielāgotiem produktiem. Invertors, kas iestrādāts iekārtās, ir viena no to svarīgākajām detaļām – tas atbild par jaudas plūsmu un līdzstrāvu pārvērš maiņstrāvā.

  “Pirmkārt, ilgtspēja sākas mūsu mājās – ikdienas izvēlēm var būt liela ietekme uz planētu. Pateicoties inovatīviem risinājumiem, Samsung var piemērot jauno garantiju digitālajām invertoru tehnoloģijām un nodrošināt pievienoto vērtību saviem ierīču lietotājiem arī turpmākajos gados. Praktiski tas nozīmē, ka ierīču rezerves daļas, kas nepieciešamas šādu tehnoloģiju uzturēšanai un apkalpošanai, būs pieejamas 20 gadus. Tāpēc lietotāji var droši izvēlēties Samsung produktus, jo mūsu serviss un palīdzība būs pieejami ilgstoši,” uzsver Līga Bite, Samsung korporatīvās komunikācijas vadītāja Baltijā.

  Investīcijas kvalitātē

  Samsung ir apņēmies nodrošināt izturīgas un augstas kvalitātes ierīces, kas uzlabos dzīvi to lietotājiem. Šī 20 gadu garantija ierīču galvenajām sastāvdaļām kalpo kā pierādījums. Pateicoties apjomīgajām investīcijām, pētniecībai un izstrādei daudzu gadu garumā, uzņēmums spēj piedāvāt patērētājiem kvalitatīvas ierīces, kas apvieno vismodernākās tehnoloģijas skaistā dizainā.

  Sākot no ledusskapjiem un beidzot ar veļas mazgājamajām mašīnām – katrs Samsung ražotais produkts iziet stingru kvalitātes nodrošināšanas fāzi, kuras laikā tie tiek pārbaudīti, lai nodrošinātu to pareizu darbību vairāku gadu periodā. Šis process ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc Samsung ražotie produkti ir tik kvalitatīvi.

  25 gadu darba rezultāts

  Digitālā invertora tehnoloģija ir būtiska ierīču komponente, kas nodrošina to darbību. Šī tehnoloģija ir vairāk nekā 25 gadu izpētes un izstrādes rezultāts, un ietekmē pilnīgi visu ierīces darbību. Sākot no energoefektivitātes līdz veiktspējai, kā arī galveno ierīču, piemēram, ledusskapju un veļas mazgājamo mašīnu, izturību. Pateicoties 20 gadu garantijai, vienlaikus tiek pagarināts ierīču lietošanas periods un samazināti vides atkritumi.

  Veļas mazgājamās mašīnās digitālā invertora tehnoloģija ir iestrādāta digitālā invertora motorā, ko izmanto, lai mazgāšanas cikla laikā izgrieztu un pulsētu veļas mazgājamās mašīnas cilindru. Samsung gadu desmitiem ilgā izpēte un ekspertīze inženierijā nodrošina, ka vairākos aspektos digitālā invertora motors ir daudz progresīvās nekā tie, kas pieejami tradicionālajās veļas mazgājamajās mašīnās.

  Samsung digitālie invertori nodrošina lielāku precizitāti un jaudu, vienlaikus radot mazāk trokšņa un vibrāciju. Uzlabotā precizitāte un jauda nozīmē ātrāku un efektīvāku veļas mazgāšanu, bet samazināts troksnis un vibrācijas līmenis nodrošina, ka  mazgāt veļu iespējams jebkurā diennakts stundā, neuztraucoties, piemēram, par ģimenes locekļu miera traucēšanu. Stabilā un vienmērīgā darbība padara veļas mazgājamās mašīnas laika gaitā izturīgākas, samazinot bojājumus, ko rada to biežā lietošana.

  Savukārt, ledusskapjos ir iestrādāti digitālie invertora kompresori, kas, vienkārši runājot, ir ierīces “sirds” un cirkulē auksto gaisu pa tā nodalījumiem. Kompresori viedi pielāgo jaudu atkarībā no apstākļiem, nevis vienkārši ieslēdzas un izslēdzas, kad tas nepieciešams. Tas nozīmē, ka ledusskapji nodrošinās darbību ar lielākiem jaudas iestatījumiem intensīvas izmantošanas laikā, piemēram, dienas laikā, un ar samazinātiem jaudas iestatījumiem, taupot enerģiju laikā, kad ierīce tiek lietota mazāk – naktī. Tāpat tas var arī pielāgot un iestatīt pakāpeniski jaudu, lai taupītu enerģiju un pagarinātu ledusskapja lietošanas laiku, samazinot ieslēgšanas un izslēgšanas ciklus.

  Abas digitālās invertoru tehnoloģijas ledusskapjos un veļas mazgājamajās mašīnās ir sertificējusi Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE) inženieru komanda neatkarīgā trešās puses testēšanas institūtā, kas dibināts 1893. gadā un ir ieguvis atzinību, pateicoties saviem augstajiem standartiem. Pēc vairāk nekā 4000 testēšanas cikliem Samsung veļas mazgājamā mašīna ar digitālo invertora motoru saņēma VDE marķējumu, apliecinot tās drošību un kvalitāti.

  5 komentāri

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Skābene
  05.12.2022 08:32

  Tas viss ir mārketinga triks! Tām pašām Samsung veļas mašīnām visbiežāk noklājas nevis invertors vai motors, kam Samsungs dod 10 gadu garantiju, bet elektroniskā plate, kas ir salieta ar epoksīda sveķiem un ir ļoti grūti remontējama. Šai platei garantija ir 2 gadi un pēc tam viss, ja nav pazīstams kāds elektroniķis, kas grib ņemties ar to epoksīda kluci, tad jauna plate izmaksās ap 350EUR. Pie šādas plates cenas labāk pielikt klāt vēl 50-100 euro un paņemt jaunu vešeni, nevis labot tādu, kurai vairs nav garantijas. Ir bijusi arī pieredze ar Koni amortizatoru “mūža garantiju”! Kad viens amītis sāka tecēt, pieteicu… Read more »

  Ivis
  05.12.2022 09:51
  Reply to  Skābene

  He, šitais labs: “garantija ir spēkā visu amortizatora mūžu, bet ja amortizatora mūžs ir biedzies, tad nav spēkā arī garantija” :D

  Biteme
  05.12.2022 10:07

  “digitālie invertora kompresori, kas, vienkārši runājot, ir ierīces “sirds” un cirkulē auksto gaisu pa tā nodalījumiem.”

  vienkārši runājot, kompresori rada apstākļus gaisa atdzesēšanai, bet auksto gaisu dzenā elektriskie motori vai tas pats cirkulē pašplūsmā.

  “Kompresori viedi pielāgo jaudu atkarībā no apstākļiem” – blya, nu kas tā par sērgu katru elektrisku detaļu dēvēt par viedu?

  Man šķiet ka šo “relīzi” ir rakstījis kāds stundas bastojis cilvēks un uz publicēšanu palaida, neiesniedzot korektoram. Tas nu būtu tas, kas jāzin par Samsung, vismaz par tā LV tausteklīti.

  Arnys
  12.12.2022 20:58

  Es atkal domāju par šo “” Invertors, kas iestrādāts iekārtās, ir viena no to svarīgākajām detaļām – tas atbild par jaudas plūsmu un līdzstrāvu pārvērš maiņstrāvā.””

  Mums no tīkla jau nāk maiņstrāva, un bieži vien nepieciešams to pārveidot uz līdzstravu, bet tad jau sanāk ka šitas te to dara šurpu turpu !?

  Andis
  12.12.2022 23:58
  Reply to  Arnys

  50Hz maiņstrāva viena fāze > līdzstrāva > 3 fāzes 20Hz-100Hz motora apgriezienu regulēšanai.

  Reklāma