Web Analytics
More
  Reklāma

  “Netflix” oficiāli ieviesis abonementa plānu ar reklāmām

  Jaunākie raksti

  Gaidīts vai negaidīts, bet 3. novembris ir klāt un līdz ar to arī “Netflix” jaunais abonementa plāns “Basic with Ads“. Tas ir lētākais no visiem “Netflix” plāniem, bet par to lietotājiem būs jāsadzīvo ar reklāmu gūzmu.

  Zināms, ka pirmās valstis, kurās no 3. novembra jau pieejams jaunais abonementa plāns, ir: Austrālija, Brazīlija, Kanāda, Francija, Vācija, Itālija, Japāna, Dienvidkoreja, Meksika, Lielbritānija un ASV. Savukārt no 10. novembra šādu iespēju saņems arī Spānija. Pakalpojums ASV maksā 6,99 USD, pārējās valstīs cena var atšķirties.

  Abonementa plāna “Basic with Ads” lietotāji ik stundu redzēs vidēji četras līdz piecas reklāmas, kuras būs 15 vai 30 sekunžu garas. Tās parādīsies gan pirms gan skatāmā satura laikā. Turklāt reklāmas nevarēs izlaist vai patīt uz priekšu. Diezgan traucējuši, ja skaties kādu aizraujošu filmu. Pats saturs tiks rādīts 720p/HD kvalitātē gluži, kā tas ir “Netflix” abonementa plānā “Basic”.

  Bēdīgi, ka licencēšanas ierobežojumu dēļ atsevišķas filmas un seriālus nebūs iespējams redzēt. “Netflix” gan saka, ka pie šīs problēmas strādā. Tāpat lietotāji arī nevarēs lejupielādēt saturu, lai skatītos to bezsaistē. Vēl pie ierobežojumiem jāmin, ka “Basic with Ads” pagaidām nedarbojas dažās ierīcēs, tostarp “Apple TV”. Domājams, ka “Netflix” arī šo problēmu jau risina.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma