Reklāma

“Amazon” oktobrī rīkos vēl vienu “Prime Day” izpārdošanas pasākumu

Jaunākie raksti

Apple iPad (2022) apskats – jaunā un dārgā planšetdatoru klasika

Šis 2022. gada rudens nosacīti ir bijis kluss Apple planšetdatoru saimē, kaut arī tika izziņoti divi jauni modeļi, no...

Tesla oficiāli piegādā pirmo Semi kravas auto un atklāj plašākas tehniskās detaļas

Labāk vēlu nekā nekad - tā varam teikt par elektroauto ražotāja Tesla elektrisko kravas auto Semi, kas beidzot devies...

Paziņota Apple Music 2022. gada populārākā dziesma

Gada beigas ir laiks, kad dažādi straumēšanas servisi mēdz publiskot informāciju par vēl tekošā gada populārāko saturu, un to...

Škoda līdz 2026. gadam plāno radīt trīs jaunus elektriskos modeļus

Čehu autoražotājs Škoda oficiālā paziņojumā nupat atkārtoti apstiprinājis savus plānus attīstīt elektroauto, paziņojot, ka līdz 2026. gadam uzņēmums radīs...

Amazon 2021. gadā no reklāmu pārdošanas nopelnījis vairāk nekā no abonēšanas servisiem

Amazon vēsturiski tirgū ienāca kā grāmatu tirgošanas interneta veikals, tad tas kļuva par vienkārši gigantisku interneta veikalu, bet tagad...

Viena no e-komercijas giganta “Amazon” tradīcijām ir ikgadējais iepirkšanās pasākums “Amazon Prime Day”, kurā pircēji krietni izdevīgāk var iegādāties kāroto. Kāds to varētu nosaukt arī par “Amazon” Melno piektdienu. Pēdējos divus gadus pandēmija krietni pamainījusi “Prime Day” norisi, un šogad tas notika 12. – 13. jūlijā. Ņemot vērā lielo interesi, “Amazon” nolēmis oktobrī rīkot vēl vienu līdzīgu iepirkšanās pasākumu, kas iestartēs pirmsziemassvētku laiku – “Prime Early Access Sale”.

Tas būs divu dienu globāls iepirkšanās pasākums, kas norisināsies no 11. līdz 12. oktobrim 15 valstīs: Austrijā, Kanādā, Ķīnā, Francijā, Vācijā, Itālijā, Luksemburgā, Nīderlandē, Polijā, Portugālē, Spānijā, Zviedrijā, Turcijā, Lielbritānijā un, protams, ASV. Būtiski, ka “Prime Early Access Sale” savu naudu varēs tērēt tikai “Prime” abonenti.

Šajā iepirkšanās pasākumā ievērojami izdevīgāk varēs iegādāties ne tikai paša “Amazon” produktus, bet arī daudzu citu ražotāju preces. Papildus tam “Prime Early Access Sale” ietvaros uzņēmums iepazīstinās ar Top 100 populārākajām un dāvināšanai piemērotākajām precēm no dažādiem segmentiem. Līdz ar to tā būs laba iespēja sarūpēt pirmās Ziemassvētku dāvanas.

“Amazon” atklāj, ka, neskatoties uz inflāciju, šī gada jūlija “Prime Day” bijuši uzņēmuma līdz šim veiksmīgākie iepirkšanās svētki. To ietvaros pircēji kopumā iegādājušies vairāk nekā 300 miljonus preču, ietaupot 1,7 miljardus ASV dolāru.

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK
27.09.2022 09:06

Neliels atgādinājums. Pirms pirkt kaut ko no Amazon, vajadzētu papētīt, kā tagad šiem sastāv ar noliktavu darbinieku tiesību ievērošanu un viņu drošību darbā?

Krotow
27.09.2022 09:44
Reply to  KKTK

Šaubos vai Amazon veikals Latvijā ir ļoti aktuāls. Pērkot ar piegādi uz Latviju, piegādes izmaksas bieži pārsniedz preces cenu.

rob
27.09.2022 10:19
Reply to  Krotow

Kas par muļķībām, piegādes cenas jau sen ir salīdzinoši zemas. Pēdējo reizi sūtīju četras preces, no kurām viena bija 10+kg smags čuguna katls. Kopējās piegādes izmaksas bija 10 eiro.

KKTK
27.09.2022 12:36
Reply to  Krotow

8EUR piegāde, ja pērk vienu kabelīti, ir daudz, bet 8-12EUR būs arī lielākai precei un preču kaudzītei pat no dažādiem pārdevējiem. Es teiktu, piegādes izmakas ir tā kā mums bija 8. gadus apatkaļ. To labi izjūt tie, kam kaut kas, garantijas dēļ, ir jāsūta atpakaļ uz Vāciju… Latvijas pasts stabīli noplēš dubultā tos 12EUR.
Tāpēc mantas, kam varētu sagadīties garantijas gadījumi labāk pirkt vietēji. Vietēji: piegāde lēnāka, garantijas var atteikt vai čakarēties, var nākties braukt un meklēt to kaktu kantori un argumentēt skaļāk. Vismaz peļņas procentiņš paliek LV čmurikam dīzeļa bembim, nevis Jeffam, lai to notriektu kosmiskās muļķībās.

Krotow
27.09.2022 15:53
Reply to  KKTK

Piekrītu ka daudz kas no preces atkarīgs. Man konkrēti ar Amazon būtu vieni vienīgi zaudējumi. Piemēram rīku komplektiem un dažādām detaļām 10-50€ vērtībā, ņemot no Amazon, klāt pieliek pieliek pusi vai pat divkāršu ciparu transporta izmaksās. Pērkot uz vietas, no Ķīnas vai pat no Vācijas e-veikaliem, sanāk lētāk.

Kursors.lv
28.09.2022 07:09
Reply to  Krotow

Kā ar piegādes ilgumu visos šajos gadījumos? Es secinājis, ka arvien biežāk esmu gatavs piemaksāt tos nepilnus 10 eiro par piegādi (kas ir daudz), jo zinu, ka sūtījums pavisam noteikti būs klāt pēc dažām dienām.

Reklāma