Web Analytics
More
  Reklāma

  Adobe plāno bez maksas piedāvāt Photoshop tīmekļa versiju

  Jaunākie raksti

  Adobe uzsākusi Kanādā testēt Photoshop tīmekļa pārlūkā, kas būšot daļēji pieejams bez maksas. Protams, plašāku iespēju meklētājiem par Photoshop nāksies tomēr samaksāt mēneša maksu, bet pamata iespējas gaidāmas bezmaksas Photoshop versijā.

  Adobe pati Photoshop versiju tīmekļa pārlūkā dēvē par freemium, kas nozīmē, ka tikai maksas lietotājiem būs pieejamas plašākas iespējas. Līdzīgi šobrīd darbojas Photoshop Express un Fresco lietotnes viedtālruņos. Photoshop versiju tīmekļa pārlūkā varēs izmantot ar bezmaksas Adobe lietotāja kontu.

  Reklāma

  Protams, Adobe Photoshop versija tīmekļa pārlūkā nekad nesasniegs Photoshop datoru versijas iespēju klāstu. Sākotnēji Photoshop versija tīmekļa pārlūkā tika paredzēta, lai vairāki cilvēki savā starpā varētu ātri un ērti apmainīties ar idejām un nelieliem attēlu labojumiem. Photoshop versija tīmekļa pārlūkā būs aktuāla Chromebook datoru lietotājiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  User
  16.06.2022 09:16

  Trīs lietas man zāļu skapītī stāv… GenP, MonkRus, Zii. 😁

  digitalk
  16.06.2022 18:06
  Reply to  User

  man tomēr patīk PainteR, ja nedzenas pēc jaunākā. vismaz kompis bez bloatwāres. pēc tam jau m0nkrus.

  Agnis
  16.06.2022 12:50

  Kā tur īsti bija ar tiem plāniem par online Lightroom versiju? Ņemot vērā, ka GIMP, Krita un Photopea eksistē, no Lightroom, kā vienkārša RAW apstrādes rīka, būtu lielāka jēga nekā no Photoshop.

  Reklāma