Reklāma

Samsung televizoru pultis uzlādēsies no mājas Wi-Fi

Jaunākie raksti

“NIO” Norvēģijā atver pirmo elektroauto bateriju maiņas staciju Eiropā

Ķīniešu elektroauto ražotājs "NIO" oficiāli atvēris savu pirmo elektroauto bateriju maiņas staciju Norvēģijā, kas kļuvusi par pirmo šāda veida...

Arī “Facebook” un “Instagram” plāno iesaistīties NFT biznesā

NFT trakumam pieņemoties spēkā, arī "Meta" pašreiz domā, kā izcelties šajā nozarē un panākt, lai lietotāji vairāk iesaistās tajā....

Mazumtirdzniecības gigants “Walmart” plāno vērienīgu ienākšanu metaversā

Jau tagad ir skaidrs, ka metaverss kalpos kā lieliska vieta, kur uzņēmumiem pazīmēties, reklamēt sevi un nopelnīt. Šādu izdevību...

“CATL” Ķīnā izveidojis elektroauto bateriju maiņas stacijas, kuras var izmantot dažādu ražotāju mašīnas

Ķīniešu vadošais elektroauto bateriju ražotājs CATL paziņojis, ka tas izveidojis bateriju maiņas stacijas ar jaunu apakšzīmolu "EVOGO". Ražotāja pārstāvji...

“Tele2” izsolē iegūst arī 1.5 GHz frekvenci 5G attīstībai

Daudzpakalpojumu uzņēmums “Tele2” Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) rīkotajā izsolē par 220 000 eiro ieguvis tiesības izmantot 1,5 GHz...

Apple neizdevās izveidot īstenu bezvadu uzlādi, bet to paveicis Samsung, atrisinot neesošu problēmu. Kaut gan varbūt pults baterijas nomaiņa vienu reizi gadā kādam ir apgrūtinoša darbība. Jau šajā gadā nopērkamo Samsung televizoru pultis uzlādēsies no mājas Wi-Fi.

Samsung CES norises laikā parādījis jauno viedo televizoru pultis, kas pašas uzlādējas no mājas Wi-Fi. Samsung norāda, ka septiņu gadu laikā tā tiks ietaupīti 99 miljoni AA un AAA bateriju.

Samsung Eco Remote pultīs būs iestrādāts neliels Saules enerģijas panelis un vienlaikus pulti lādēs Wi-Fi. Turklāt nevajadzēs meklēt speciālu Wi-Fi maršrutētāju – pietikšot ar to, kas jau mājoklī darbojas.

Jaunā Eco Remote būs pieejama kopā ar 2022. gada Samsung Frame, Serif un Sero sēriju televizoriem.

Reklāma

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene
07.01.2022 11:19

Šitās pultis ar saules paneli bija jau 2021.gada modeļiem. No 2022.nāks papildus Wifi uzlāde, jeb vecajām pultīm ar saules paneļiem jau šī fīča ir iekšā?

Biteme
07.01.2022 11:39

“Saules enerģijas panelis” – t.i. ja pults atradīsies zem ieslēgtas spuldzes, tā nelādēsies, prasot saules gaismu? Cik zināms, gaisma->elektrība pārveidotājiem ir vienalga, vai gaisma ir dabiska vai mākslīga.

Mmm
07.01.2022 12:32
Reply to  Biteme

Zinātniski pareizi ir fotoelementu šūnu panelis, bet ikdienā to sauc par saules paneli vai bateriju ērtības labad.
Vienkārši fascinē latviešu vēlme visam piekasīties vai oponēt. Sevišķi komentāros bieži var novērot, ja nevar piekasīties par tēmu tad piesiesies par terminoloģiju vai gramatiku. :)

digitalk(@ciparnieks)
07.01.2022 13:21
Reply to  Mmm

ikdienā to sauc par saules paneli

tātad par ‘saules enerģijas paneli’ tomēr nesauc? viena lieta ir ja lieto ierastus terminus, kā saules baterija, bet pilnīgi cita, kad mēģina izgudrot pseidozinātnisku terminu. par to nav grēks iesmiet.

Biteme
07.01.2022 15:04
Reply to  digitalk

Runājot par Saules enerģiju – redzamā spektra gaismas stari vispār ir niecīga daļiņa no Saules enerģijas. Ek, ja varētu ar bateriju nobraukt gar Sauli, mazliet palādēt no pirmavotiem)

Raivis Terinks(@raiviste)
07.01.2022 14:06

Skarbi. Tagad kaimiņš no mana WiFi (un manas dārgās elektrības) uzlādes savu tv pulti…

Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: