Reklāma

Samsung televizoru pultis uzlādēsies no mājas Wi-Fi

Jaunākie raksti

Nothing Phone (1) apskats – parunāsim par neko!

Ilgi domāju, kā lai latvisko angļu vārdu "Hype", tad metu kaunu pie malas un ļāvos Google tulkotājam. Ažiotāža. Patiešām...

Tesla kārtējās problēmas ar varasiestādēm par Autopilot sistēmas mārketingu

Elektroauto ražotājs Tesla kārtējoreiz iekūlies nepatikšanās ar varasiestādēm par to, kā tiek reklamēta "Autopilot" sistēma - šoreiz Tesla ir...

Samsung varētu oficiāli atbrīvoties no “Z” burta lietošanas salokāmo tālruņu nosaukumus

Esam tikai dienas attālumā no tā, kad tikss izziņoti nākamās paaudzes Samsung salokāmie viedtālruņi un sagaidāms, ka to nosaukumu vairs...

NIO bateriju maiņas stacijas tiks ražotas Ungārijā

Ķīniešu elektroauto ražotājs NIO turpina paplašināšanos Eiropas tirgū un tagad uzņēmums ziņo, ka Eiropā tiks saliktas NIO elektroauto bateriju...

McLaren tagad piedāvās 450 dolāru vērtus sporta apavus

Auto zīmols McLaren cer pavērt jaunus biznesa un mārketinga apvāršņus, piedāvājot sporta apavus, kurus rotās uzņēmuma vārds. Jaunais skriešanas apavu...

Apple neizdevās izveidot īstenu bezvadu uzlādi, bet to paveicis Samsung, atrisinot neesošu problēmu. Kaut gan varbūt pults baterijas nomaiņa vienu reizi gadā kādam ir apgrūtinoša darbība. Jau šajā gadā nopērkamo Samsung televizoru pultis uzlādēsies no mājas Wi-Fi.

Samsung CES norises laikā parādījis jauno viedo televizoru pultis, kas pašas uzlādējas no mājas Wi-Fi. Samsung norāda, ka septiņu gadu laikā tā tiks ietaupīti 99 miljoni AA un AAA bateriju.

Samsung Eco Remote pultīs būs iestrādāts neliels Saules enerģijas panelis un vienlaikus pulti lādēs Wi-Fi. Turklāt nevajadzēs meklēt speciālu Wi-Fi maršrutētāju – pietikšot ar to, kas jau mājoklī darbojas.

Jaunā Eco Remote būs pieejama kopā ar 2022. gada Samsung Frame, Serif un Sero sēriju televizoriem.

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene
07.01.2022 11:19

Šitās pultis ar saules paneli bija jau 2021.gada modeļiem. No 2022.nāks papildus Wifi uzlāde, jeb vecajām pultīm ar saules paneļiem jau šī fīča ir iekšā?

Biteme
07.01.2022 11:39

“Saules enerģijas panelis” – t.i. ja pults atradīsies zem ieslēgtas spuldzes, tā nelādēsies, prasot saules gaismu? Cik zināms, gaisma->elektrība pārveidotājiem ir vienalga, vai gaisma ir dabiska vai mākslīga.

Mmm
07.01.2022 12:32
Reply to  Biteme

Zinātniski pareizi ir fotoelementu šūnu panelis, bet ikdienā to sauc par saules paneli vai bateriju ērtības labad.
Vienkārši fascinē latviešu vēlme visam piekasīties vai oponēt. Sevišķi komentāros bieži var novērot, ja nevar piekasīties par tēmu tad piesiesies par terminoloģiju vai gramatiku. :)

digitalk
07.01.2022 13:21
Reply to  Mmm

ikdienā to sauc par saules paneli

tātad par ‘saules enerģijas paneli’ tomēr nesauc? viena lieta ir ja lieto ierastus terminus, kā saules baterija, bet pilnīgi cita, kad mēģina izgudrot pseidozinātnisku terminu. par to nav grēks iesmiet.

Biteme
07.01.2022 15:04
Reply to  digitalk

Runājot par Saules enerģiju – redzamā spektra gaismas stari vispār ir niecīga daļiņa no Saules enerģijas. Ek, ja varētu ar bateriju nobraukt gar Sauli, mazliet palādēt no pirmavotiem)

Raivis Terinks
07.01.2022 14:06

Skarbi. Tagad kaimiņš no mana WiFi (un manas dārgās elektrības) uzlādes savu tv pulti…

Reklāma