Web Analytics
More
  Reklāma

  Android 12 pārvērtīs Pixel un Galaxy viedtālruņus par auto atslēgām

  Jaunākie raksti

  Apple pirms aptuveni gada paziņoja, ka iPhone varēs izmantot par digitālu atslēgu, lai atvērtu automašīnas durvis. Arī Google I/O 2021 norises laikā beidzot paziņojusi, ka līdz ar Android 12 atnākšanu Google Pixel un Samsung Galaxy viedtālruņi varēs paveikt to pašu.

  Google un Samsung viedtālruņi sākumā pratīs sadarboties ar BMW automašīnām, izmantojot UWB (ultra-wideband) savienojumu, bet sagaidāms, ka arī citi auto ražotāji piedāvās šīs pašas digitālās atslēgas iespējas. Hyundai varētu būt nākamais rindā uz šo jauno iespēju. Tāpat Google un Samsung viedtālruņi ļaus vieglāk atrast savienoto automašīnu lielos stāvlaukumos.

  Google un arī Apple digitālās auto atslēgu iespējas varēs darbināt arī ar NFC – atliks vien ar viedtālruni pieskarties automašīnas durvju rokturim, lai auto atslēgtos. Šo iespēju varēs izmantot tādos auto modeļos kā 2021. gada BMW 5 Series.

  Apple, Google, Samsung, LG, BMW, GM, Honda, Hyundai un Volkswagen jau iepriekš apvienojās Car Connectivity Consortium, kas plāno izmantot NFC un UWB kā digitālo atslēgu standartus.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma