Web Analytics
More
  Reklāma

  Baltijā ienāk viedtālrunis realme 7 5G

  Jaunākie raksti

  Visstraujāk augošais viedtālruņu zīmols “realme” ienāk Baltijas valstu tirgū, piedāvājot trīs jaunus telefonu modeļus: realme c11, c15 un realme 7 5G. Šā zīmola tālruņi, kuriem ir vairāk nekā 75 miljonu lietotāju visā pasaulē, savu uzticību iekarojuši ar kvalitāti, dizainu un pieejamo cenu. Zīmola galvenā mērķauditorija ir tieši jaunieši, nodrošinot viņiem pieeju jaunākajām tehnoloģijām par saprātīgām izmaksām.

  realme dibināts 2018. gadā un jau pirmajos četros tā pastāvēšanas mēnešos, tā ražotos tālruņus bija iegādājies vairāk nekā viens miljons viedtālruņu lietotāju visā pasaulē. 2020. gada oktobrī to skaits pārsniedza 75 miljonus 40 pasaules valstīs. Atrodoties starp TOP 7 globālajiem viedtālruņu zīmoliem, realme savas straujās izaugsmes dēļ, pazīstams kā lielākais konkurents līdz šim tirgū populārākajam budžeta klases telefonu zīmolam “Xiaomi”. Turklāt realme ražo ne vien viedtālruņus, bet arī viedās aproces un aksesuārus. Savukārt šogad uzsākts darbs arī pie TV un viedpulksteņu ražošanas.

  Reklāma

  realme 7 5G

  Modelim, savas pieejamās cenas un augstā tehnoloģiskā nodrošinājuma dēļ, galvenā mērķauditorija ir jaunieši un viņu prasības attiecībā uz jaunākajām tehnoloģijām. 5G, kas tiek nodrošināts iegūstot atbalstu no 12 galvenajām 5G joslām visā pasaulē, un telefona veiktspēja, pateicoties MediaTek Dimensity 800U procesoram, 120Hz displejam un 5000mAh akumulatoram, padara šo tālruni par daudzpusīgu viedo palīgu ikdienā. Šis modelis ir pirmais attiecīgajā cenas segmentā, kas pārvarējis AnTuTu 340 000 testu, kas nodrošina iespēju to savienot ar jebkuru SIM karti un piekļūt ātram internetam.

  100% uzlādi iespējams iegūt pēc 65 minūšu lādēšanas, pēc kuras var izbaudīt 588 stundas telefona lietošanas gaidīšanas režīmā, 17 stundas zvanot, 35 pavadot YouTube, 103 stundas klausīties mūziku vai 19 stundas pavadot sociālajos tīklos.

  Uzlabotais 6,5 collu displejs piedāvā augstas kvalitātes vizuālo pieredzi, padarot to piemērotu spēlēm. Savukārt, 16 MP priekšstata selfiju jeb pašbilžu kamera to padarījusi par iecienītu Instagram lietotāju vidū. Inteliģentais “Beauty Mode” darbojas ar jaunu, uzlabotu algoritmu, kas individuāli pielāgots dažādiem dzimumiem, ādas tipiem un sejas īpašībām, izceļot dabisko skaistumu. Jaunā krāsu filtru sistēma ļauj portreta objektīvam labāk uztvert gaismu, palielina attēla kontrastu, paver iespējas radīt retro stila attēlus un daudz ko citu.

  Telefona matētā apdare piešķir papildu efektu tā izskatam, kā arī uzlabo nodilumizturību un pasargā no netīrumiem. Sānos iestrādāts pirkstu nospiedumu lasītājs, kas paaugstina drošību un ērtību.

  Šogad zīmols lielāku uzsvaru liek uz budžeta klases telefonu attīstību, kas īpaši attiecas uz C sērijas telefoniem. Tie pieejami cenā no 80 līdz 130 eiro. Baltijas tirgum zīmols piedāvā divus šīs sērijas jaunumus: c11 un c15. Sērijas telefonu lietotāju skaits pasaulē pārsniedz 13 miljonus un tie iecienīti, galvenokārt, to premium kvalitātes, baterijas dzīvotspējas un lielā ekrāna dēļ.

  realme C11

  Modeļa galvenais uzdevums ir radīt jauniešiem patīkamu un ērtu pieredzi, darbojoties sociālajos tīklos, sazinoties ar draugiem, spēlējot spēles, tostarp neradot uztraukumu to, ka telefons varētu ātri izlādēties. 5000mAh akumulators, gaidīšanas režīmā, darbojas līdz pat 40 dienām, atskaņojot mūziku teju 170 stundas, filmējot 21 stundu un spēlējot spēles 12 stundas.

  6.5 collu ekrāns nodrošina plašu redzamību, ļaujot izbaudīt lielisku spēļu, video un audio pieredzi. 13MP divkāršā aizmugurējā kamera nodrošina kvalitatīvus foto, savukārt “Nightscape mode” – kvalitatīvāko foto attēlu uzņemšanu diennakts tumšajā laikā, ja runājam par konkrētās cenu kategorijas viedtālruņiem.

  Telefonam ir nerūsējoša tērauda akumulatora aizsegs, savukārt korpuss apstrādāts un izgatavots tā, lai būtu pievilcīgs un krāsains, tajā pašā laikā parocīgs.

  realme C15

  Pateicoties telefona tekstūrai un Gorilla Glass 3+ pārklājumam, tas ir izturīgs pret skrāpējumiem un citiem bojājumiem, nodrošinot ilgāku ierīces lietojamību.

  Tas aprīkots ar 6000mAH akumulatoru, un 100% uzlādi iespējams sasniegt 3 stundu laikā. Savukārt, pēc tam tālrunis var kalpot pat vairākas dienas. Tam pieejams arī baterijas taupības režīms. Telefona 6.5 collu ekrāns nodrošina augstu izšķirtspēju un padara to piemērotu gan spēlēm, gan video baudīšanai. Tas ir ērti lietojams arī tiešos saules staros.

  Telefons aprīkots ar četru kameru iestatījumu, tostarp 8MP priekšējo kameru. Savukārt, aizmugurējā ir 13MP kamera ar uzlabotām funkcijām, kas nodrošina papildu gaismas piekļuvi. Neskatoties uz to, ka C15 ir budžeta klases telefons, tajā pieejams arī nakts režīma atbalsts.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  0853
  14.04.2021 09:45

  smuks futrālis tam rīlmī

  Aigars Axx
  15.04.2021 02:35

  Izrādas, ka par tehnoloģijām var uzrakstīt bez drazas vārdiem, tīrā valodā. Patīkami lasīt. :-)

  Last edited 3 years ago by Aigars Axx
  Reklāma