Web Analytics
More
  Reklāma

  Citadele gatavojas izaugsmei, investējot nCino banku operētājsistēmas infrastruktūrā

  Jaunākie raksti

  Mākoņtehnoloģiju banku un digitālās transformācijas risinājumu celmlauzis globālajā finanšu pakalpojumu nozarē nCino, Inc., (NASDAQ: NCNO) šodien paziņoja, ka Citadele banka, kas aktīvu ziņā ir otrā lielākā banka Latvijā, plāno ieviest banku operētājsistēmu nCino, lai modernizētu finansējuma piešķiršanu Baltijas valstu korporatīvajiem klientiem. Citadele izmantos nCino platformu, lai pilnveidotu lielo klientu finansējumu pieteikumu apstrādi un celtu darba produktivitāti.

  Lai veicinātu aizdevumu iniciēšanas procesa efektivitāti un radītu digitālu aizdevumu izsniegšanas platformu ar labāku pārskatāmību visos aizdevuma izsniegšanas procesa posmos, Citadele aizvietos vairākas esošās sistēmas un izmantos modernās mākoņu tehnoloģijas. Izmantojot vienoto nCino platformu, tiks uzlabota klientu un darbinieku pieredze – Citadele spēs ātri un efektīvi pārvaldīt aizdevumu pieredzi korporatīvajiem un mazo un vidējo uzņēmumu klientiem un aizvietot manuālus uzdevumus, kuri atkārtojas, tādējādi padarot darbinieku saziņu ar klientiem jēgpilnāku.

  Citadeles valdes loceklis stratēģijas jautājumos Vladislavs Mironovs norādīja: „Baltijas valstīs Citadele ir viena no labākajām bankām klientu apkalpošanas jomā, un mūsu mērķis ir sniegt klientiem pēc iespējas labākus risinājumus, tādējādi ļaujot tiem realizēt savas intereses uzņēmējdarbības jomā. Mums ir prieks strādāt ar nCino, kas ir vadošais globālo tehnoloģiju risinājumu sniedzējs finanšu iestādēm. Īstenojot bankas digitālo stratēģiju Baltijas valstīs un sniedzot finansējumu mūsu korporatīvajiem un mazo un vidējo uzņēmumu klientiem, nCino platforma ir loģisks nākamais attīstības solis mūsu transformācijas procesā. Mēs augstu novērtējām nCino darbu ar lielākajām bankām Apvienotajā Karalistē un visā pasaulē un ticam, ka šī sadarbība sniegs izcilu pieredzi  klientiem visos mūsu apkalpotajos tirgos.“

  Strādājot ar Citadeles pašreizējo iekšējo darbplūsmu, nCino platformas ieviešana ļauj bankai piešķirt komplicētu finansējumu uzņēmumiem ātri un efektīvi, nodrošinot vienādu pieredzi visos aizdevumu veidos. Ar nCino elastīgo un mērogojamo platformu Citadele var paplašināt savus aizdevumu iniciēšanas procesus arī uz citiem bankas piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem.

  Līdz ar efektīvāku laika izmantojumu nCino palīdzēs Citadelei iegūt papildu labumus, tostarp samazināt izmaksas, uzlabot auditēšanas un atskaišu iesniegšanas procesu un atbilstību, kā arī iespēju apskatīt aizdevuma izsniegšanas procesu jebkurā posmā. Aizdevumu izsniegšanas un pārbaudes darbplūsmu digitalizēšana sniegs Citadeles komandas biedriem vairāk laika, ko veltīt klientu apkalpošanai, ieviešot vērtīgu „back-end” procesu automatizāciju.

  Žiljēns Sarats (Julien Sarat), nCino reģiona pārdošanas nodaļas viceprezidents, piebilda: „Citadelei ir pieredze inovācijās, un mēs ar prieku sniedzam viņiem atbalstu, turpinot virzīties uz mērķi ieviest reģionā jaunus nozares standartus. Bankai, pastiprinot savu klātbūtni Baltijas valstīs, nCino elastība un mērogojamība var sniegt vērtīgu konkurences priekšrocību ilgtermiņā. Mēs lepojamies ar šo sadarbību.“

  nCino (NASDAQ: NCNO) ir globālais līderis mākoņtehnoloģiju bāzes banku pakalpojumu jomā. nCino Bank Operating System® sniedz finanšu iestādēm mērogojamu tehnoloģiju, lai palīdzētu panākt ieņēmumu pieaugumu, efektivitātes uzlabojumu, izmaksu ietaupījumu un atbilstību noteikumiem. Digitālajā pasaulē nCino vienotā digitālā platforma uzlabo darbinieku un klientu pieredzi, ļaujot finanšu iestādēm efektīvāk piesaistīt jaunus klientus, izveidot aizdevumu procesu un pārvaldīt visu ciklu un atvērt noguldījumu un citu veidu kontus dažādās darbības jomās un kanālos. nCino strādā ar vairāk nekā 1200 finanšu iestādēm visā pasaulē aktīvu diapazonā no 30 $ līdz vairāk nekā 2 triljoniem $, transformējot to, kā finanšu iestādes darbojas ar inovācijām, kāda ir to reputācija un darbības ātrums.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Andrejs
  04.03.2021 14:44

  Diez, kad Citadele uzlabos savu aizvēsturisko internetbanku. Dizains viena lieta, bet nu dažādas pieteikumu un rīkojumu formas ir kaut kas sviestains.

  Reklāma