web analytics

Uzskatot, ka Covid-19 saistīts ar 5G, dienvidāfrikāņi nodedzinājuši mobilo sakaru torņus

Jaunākie raksti

Electrolux Well Q7 bezvadu putekļsūcēja apskats

Sadzīves tehnika pavisam noteikti ir viena no tām jomām, kur modernās tehnoloģijas ir labi sajūtamas un mums krietni atvieglo...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #407 (04.03.2021)

4. marta radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu uzreiz...

“Twitter Spaces” tagad pieejams gan iOS, gan Android, sastādot nopietnu konkurenci “Clubhouse”

"Twitter" audio saziņas rīks "Spaces", kas piedāvāto iespēju ziņā ir gluži kā "Clubhouse" klons, tagad pieejams arī "Android" lietotājiem....

Samsung 2021. gada televizoru modeļi atbalstīs 4K 120Hz spēļu konsoles

Samsung savā Unbox & Discover pasākumā izziņojis vairākus jaunumus, un viens no tiem ir Samsung jauno televizoru modeļu labāks...

Sākas pieteikšanās pirmajai Liepājas atklātai programmēšanas olimpiādei

Līdz 15.martam 2.-12. klašu skolēni, kā arī informātikas un datorikas skolotāji aicināti pieteikties pirmajai Liepājas atklātajai programmēšanas olimpiādei. Olimpiāde...

Sazvērestības teorijas par to, ka 5G tehnoloģija veicina Covid-19 izplatīšanos, ir aktuāla būtībā jau kopš pandēmijas sākuma. Laikam jau skaidrs, ka šīs teorijas piekritēji nerimsies līdz Covid-19 nebūs uzvarēts, lai arī kad tas notiktu. Pagājušogad visai bieži dzirdēts par 5G mobilo sakaru torņu dedzināšanu, arī Eiropā kas tāds tika fiksēts. Nu to dedzināšanā metušies arī dienvidāfrikāņi, uzskatot, ka tādā veidā atbrīvosies no Covid-19, kas tieši Dienvidāfrikā parādījies jaunā, krietni lipīgākā formā.

Pašreiz zināms, ka vienā no deviņām Dienvidāfrikas Republikas provincēm Kvazulu-Natālā nodedzināti trīs 5G mobilo sakaru torņi. Tas noticis laikā no 5. līdz 6. janvārim. Tiek uzskatīts, ka tā bijusi tīša dedzināšana, kas sarīkota, akli sekojot sazvērestības teorijām par Covid-19 saistību ar 5G.

Dienvidāfrikas Republikas Sakaru un digitālo tehnoloģiju ministre Stella Ndabeni-Abrahama paudusi nosodījumu par šādu rīcību un uzskata, ka tā tiešā veidā saistīta ar sazvērestības teorijām par Covid-19 un 5G. Viņa uzsver, ka šobrīd katram Dienvidāfrikas Republikas pilsonim nepieciešama elastīga un ātrgaitas savienojamība, lai pilnvērtīgi varētu piedalīties digitālajā ekonomikā.

16 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
16 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Muļķu ar vēlmi sadaudzīt un nodedzināt to, ko paši nesaprot, nekad nav trūcis. Interesanti kas būs nākamais globālā naida objekts.

Mārtiņš

Tas būs 6G :)

ehh

Malači,5G ir militāristu projekts,lai tik dedzina nost ,savā ziņā tā ir taisnība ka 5G ietekmē un ir saistīts ar kovid

1210

ja tu zinātu, ka mūsdienu internets ir savulaik atvasinājies no militāristu projekta, dotos dedzināt visu, kas saistīts ar datu pārraidi?
un neaizmirsti sasist savu kompi un telefonu jo kad nomirsi no kovida, tev tos tāpat nevajadzēs)

Artūrs

Mums visiem pietiek ar 4G,nevajag to 5G.Internetu militāristi nozaga sabiedrībai,viņi visu labāko nozog.Bet ja viņi dabūs 5G tad visi paliks par viņu vergiem,to nevajag atļaut.Paldies ka Bils izgudroja microsoft bet tagad viņu lūdzu uz cietumu par kovid afēru,vinš par daudz nogrēkojās un tas labums ko deva microsoft vairs nav aktuāls.

Reinis Rozitis

Reizēm izbrīna, kas jādara, kas jālasa, kādās (augst)skolās jāmācās, ar ko jākomunicē, kas varbūt jālieto, lai nonāktu kaut pie daļas šādu secinājumu/argumentu.

Elektriķis

Šis protams ir kalngals.
Nenolaižamies pat diskusijās par “starojuma kaitīgumu”. Tajās varētu vēl izdvest kaut ko saturīgu, piemēram to, ka elektromagnētiskā lauka intensitāte, ko saņema runājot pa mobilo telefonu, ir par varākām kārtām lielāka, nekā tā, ko saņemam no bāzes stacijas.

1210

kas jādara? reizēm tikai n reizes pēc kārtas jāizlaiž zāļu dzeršana….pēc kritiskā reižu skaita izkāpt no šī vilciena paša spēkiem nav iespējams.

1210

pag, kad nāca 4g, tavi domubiedri teica – visiem būs beigas, izcepsimies, un vispār pietiek ar 3g.

palasi par arpanet – nebūs viegli, bet pamēģini.

Mārtiņš

5G tehnoloģija veicina 5G tehnoloģiju pretinieku izplatīšanos.

Krotow

Diez ko viņi darītu, ja šamos atstātu bez modernajiem sakariem, iespējas brēkt medijos jebkādus murgus un tikai ar telefona būdiņu ielas stūrī.

Kaspars Kasparovs

Jā, par to daudzas reizes esmu domājis. Fiasko brataniem būtu, tāpat, kā tiem, kuri ir pret vakcīnām, kā tādām – mēs atgrieztos viduslaikos, kad no 5 bērniem izdzīvoja labi, ja 2. Progress šiem babuīniem ir svešs, tikai nez kāpēc tie to labprāt izmanto savu murgu proklamēšanai.

Kārlis

no ģenētiskā viedokļa ir pareizāk, ka no 5 paliek 2. Un nevis ir 2 un tie paši visu laiku laiku ir jāizvelk.

Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)

Better safe than sorry…

1210

tie gan ir tumsoņas…tiešām nav dzirdējuši, ka hologrāfiskās uzlīmes pasargā gan pret 5g, gan kovidu?

Kārlis

pret 5G vislabāk pasargā labs 4G.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: