Agrīnas baumas norāda, ka Samsung neplāno vairs nākamajā gadā izlaist Galaxy Note 20 sērijas pēcteci Galaxy Note 21. Tādējādi Samsung atteiktos no divu gandrīz vienādu viedtālruņu sēriju izlaišanas gada laikā. Vieta tukša vis nepaliks, to varētu aizstāt lokano ekrānu viedtālruņi.

Samsung Galaxy Note sērija jau tika nolemta nāvei, kad tā vairs nespēja atrauties no Samsung Galaxy S sērijas modeļiem. Ar vienu pašu S Pen irbuli ir par maz, lai pēc martā izziņotas Galaxy S sērijas vēl kādu interesētu rudenī iegādājama gandrīz identiska Galaxy Note sērija.

Reklāma

No pircēja un arī no ražotāja skatu punkta patīkamāk būtu gada laikā izziņot gan Galaxy S sēriju, kas nav lokana, bet tajā izmantoti labākie materiāli un kameras, un pēc pusgada nāk lokanās Galaxy Fold sērijas modeļi, kam beidzot Samsung ir pievērsis gana daudz uzmanības, jo nav jāņemas ap Galaxy Note izveidi.

Kāpēc “gana daudz uzmanības”? Jo vismaz man šķiet, ka Galaxy Fold sērijas modeļu veiksme tiek nodota tikai lokanā ekrāna ziņā, kamēr par uzbūvi, eņģēm, kamerām un kopējo pielietojum tiek nedaudz piemirsts.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
K. Johansons

Par Note 20 Ultra varu teikt, kā lietotājs, ka tas ir pēdējo gadu labākais Samsung veikums un labs S20 ULTRA kļūdu labojums.

Čiekurs

Būšu ciniķis un teikšu, ka Samsung no Note sērijas atteicās jau brīdī, kad izlaida Note 10. *drops S Pen*

Kristaps Skutelis

Jā, man arī ļoti nepatika tā Note sērijas saskaldīšana vairākās ierīcēs no kurām viena ir cienīga valkāt Note vārdu, bet pārējām vispār nebija jābūt.

Skābene

Tad tagad skaldīs S sēriju, būs S21, S21 S-pen, S21-ultra, S21-bomž edišen, S21 fan edišen?