Web Analytics
More
  Reklāma

  Amazon atklāj Eiropā pirmo Amazon Air reģionālo centru

  Jaunākie raksti

  E-komercijas gigants “Amazon” oficiāli uzsācis Eiropā pirmā Amazon Air centra darbību, kas atrodas ārpus Leipcigas / Halles lidostas Vācijā. Jaunā objekta platība ir 20 000 m2, un tajā atradīsies divas Amazon zīmola Boeing 737-800 lidmašīnas, tādējādi kompānijai piederošajā flotē būs jau vairāk par 70 lidaparātiem, kas piegādā sūtījumus.

  Norādīts, ka jaunais Amazon Air centrs Leipcigas apgabalā radīs vairāk nekā 200 jaunas darbavietas. Amazon arī piemetina, ka šādā veidā varēs savlaicīgāk piegādāt preces Eiropas klientiem, kas pandēmijas laikā ir ļoti būtiski.

  ReklāmaAdvertisement
  Avots: Amazon

  Kopš 2016. gada, kad Amazon uzsāka piegādes un nosūtīšanas tīkla paplašināšanu, kompānija nepārtraukti arī palielina gaisa kravu loģistikas operācijas. Jūnijā Amazon savai flotei pievienoja duci jaunu lidmašīnu. Kompānijai šobrīd pieder reģionālie Amazon Air centri Teksasas, Puertoriko un Floridas lidostās ASV. Tiem nu tagad pievienots arī centrs Eiropā, kas ir tikai loģiski, ņemot vērā pieaugošo pasūtījumu skaitu. Nākamajā gadā Amazon Air centru tīklu ASV plānots vēl paplašināt.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma