Reklāma

Pirmais Sony PlayStation 5 unboxing video Latvijā

Jaunākie raksti

Sensibo Pure viedā gaisa attīrītāja apskats

Parasti netīru, putekļu un putekšņu pilnu gaisu asociējam ar to, kas notiek aiz istabas logiem, bet nevajag piemirst, ka...

“Slack” nāk klajā ar jaunām iespējām, kas uzlabos biznesa komunikāciju attālinātā darba režīmā

Biznesa komunikācijas lietotne "Slack" nākusi klajā ar jaunu funkciju un papildinājusi jau esošās, dodot iespēju uzņēmumiem veiksmīgāk komunicēt hibrīda...

“Tele2” digitālajā attīstībā investējis 1,5 miljonus eiro

Mobilo sakaru operators “Tele2” kopš pandēmijas sākuma digitālajā attīstībā investējis 1,5 milj. eiro. Uzņēmuma dati liecina, ka šobrīd jau...

RTU aicina skolēnus uz Zinātnieku nakts pasākumiem 24. septembrī

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina dažāda vecuma skolēnus 24. septembrī piedalīties Zinātnieku naktī. Epidemioloģisko apstākļu dēļ šogad pasākums notiks...

IKEA jaunais bezvadu lādētājs jebkuru virsmu spēs pārvērst par bezvadu uzlādes punktu

Mēbeļu ražotājs IKEA vairs jau neražo tikai tās, bet savu produktu klāstu papildinājis ar bezvadu lādētāju Sjömärke, kuru būs...

Uh, kas par nedēļas nogali! Vēl naktī publicējām Latvijā tikko svaigi nonākušo jauno Apple iPhone 12 telefonu atpakošanas video un tagad steidzos jums parādīt mūsu pirmo iepazīšanos ar pavisam svaigo Sony PlayStation 5 spēļu konsoli. Tas ir pavisam ekskluzīvs materiāls, jo šis produkts mūsu pusē pārdošanā nonāks tikai 19. novembrī. Šajā video parādīšu kā izskatās PlayStation 5 un kāda šī konsole ir salīdzinājumā ar šobrīd aktuālo PlayStation 4 Pro. Priekā!

Reklāma

31 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
31 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Es goda vārds ceru, ka tu pārāk nenomocīsies testējot šito. Apskatniekiem mūsdienās iet smagi. Ja nu pats netiec galā, tad padod ziņu!

Labi ka man nav draugu ar kuriem konsoli kopā spēlēt, nevajadzēs tērēties!

Paldies lielajam pupsikam par viģiku. Nākamreiz kad kamerā demonstrē melnu ķermeni gādā, lai fons ir gaišāks. Saprotu, gribēji nopontot ar to kreklu, taču šos viģikus skatās ne tikai pupsiki, bet arī speciālisti. P.S. Skaties, ka sīkais netīšam neuztaisa live streem kā tu mājās knibinies. Tiesas izdevumi + abloms = kursora bankrots!

Viņš gribēja nogudrīties, ka unboxing video nedrīkst veidot, tiesa smagi kļūdās.
EDIT Vai arī gameplay, kas arī nav nekas nopietns.

…nogudrīties, gribēji tu… es vienkārši sprēgāju pa tēmu. Prieks, ka aizstāvi visus pupsikus ar savu pupsiskumu :)

Es vēlos pieteikties uz ps4 jo man nav baigā pieredze ar consolem es uz pc speleju bet es veletos pieteikties kaut vai uz tavu veco ps4pro vai ps4! Bet nu paldies par informāciju no ps5!

speciālists, kurš zin to ja gribi izcelt kaut ko tumšu(ps4), fonā neliec melnu punci… respc. ar melnu piltušku nav ko uz krepapīra rakstīt. ā, sīči – tavi padotie :)

Man sīkais pamanījās ar Oculus Quest netīšām palaist live-stream uz ierīces kontam piesaistīto Facebook kontu…

Man dzili pie kajas PS5, vai tur PS999 versija. Nu nesaista vinju konsoles, ne ari speles. Tas apalais ir lai konsoli guljus varetu likt. Vienigais ko dienam, naktim speleju bija Forza Motorsport 6/7.

nu jā tev pie kājas neviens n tak nespiež skatītos šo video ko tad vispār te atnāci un saki smirdēt ar savu komētu ja tev vis pof

Es ceru ka tuvāko 3-4 mēnešu laikā viņi izlaidīs oficiāli Melnu PS5 ar melnu kontrolieri. Kaut kā negribās to balto. Jā, visu var aplīmēt ar skiniem un tml., bet es gribu oriģināli melnu.

Ja nebūtu tik neglīta kaste un ja nebūtu jāmaksā par muitu tad varbūt varētu ņemt.

No kurienes tu gribi sūtīt, lai maksātu par muitu?

Xbox FTW. tik nesmuku ps neesmu redzējis. 🙃😃

nu tik nesmuku profilu bildi nesu redzejis

Kas xboxā ir labs? Vienkārši dators, bez ekskluzīvām spēlēm, nekādām jaunām inovācijam, tikai dzelžu ulzabojums, bet pats interfeis izskatās kā windows 8, spēles tās pašas kas uz pc, multimēdijas ierīce par gandrīz 600eiro, šeit tomēr būtu labāk vērts padomāt datora iegādi….

Sveiks, kad taisīsi apskatu kas lācitim vēderā, parādi lūdzu detalizēti kā var parlikt spēļu datus un iestatījumus no PS4 pro uz PS5, lai nav čaļiem jāčakarējas vai jāmeklē citos apskatos. Domaju tas daudziem noderēs, lai vienkārši var ieslēgt un smuki visu pārlikt bez iespringšanas :) Var būt arī viņi beidzot būs sakārtojuši, lai var pieslēgt LV kredītkarti pakalpojumu samaksai?

Swedbank, kas ir man jau gadu noteikti var norēķināties. UK konts un Swedbank bankas karte, sen vairs nečakarējos ar kodu kartēm.

Paldies par ieskatu :)
btw – tā konsole paliek tev ???

Tev izskatās, ka viņš ir influenceris un PS5 ir produktiņš ko noreklamēt?
Parasti šādas iekārtas paklejo apkārt pie pāris žurnālistiem/apskatniekiem un tad nonāk izpakotā veidā plauktā kā demo modelis uz ko vizuāli paskatīties.

Un ko dara tirgotājs? Pārdod kā jaunu? Ņā…

no kurienes tik tupas idejas? izpakotu produktu parasti pārdod kā demo ar atlaidi. vai tas ir atlaides vērts gan jāizvērtē pašam.

nez, vai līdzīgi kā ar atsvaidzi, arī unboxing nevajadzēja lokalizēt…atkastošana? izpakošana būtu pārāk ikdieniški, saprotams.

:))))))))) Lieliski

Tad procesa veicējs attiecīgi ir atkastotājs … vai tomēr izkastošana un izkastotājs?

jauks apskats, bet uzmanību novērsa krieviskie “davai” un citi. ja var nākamreiz bez tiem.

Ja man būtu 12 gadi, es pirktu šo ierīci

bet tā kā tev ir 13, ņemsi xbox, ja ?

Reklāma
Reklāma
Reklāma