Reklāma

Internet Explorer un vecais Edge drīz pensijā, jauno Edge vairs neatinstalēsi

Jaunākie raksti

Huawei FreeBuds 4i bezvadu austiņu apskats

Šogad manās testēt kārajās ausīs pabijušas Samsung Galaxy Buds Pro un RHA TrueControl ANC, bet citi apskatnieki savus dzirdes...

Tiešsaistes pasākumā informēs par IT darba un studiju iespējām Liepājā

Trešdien, 28. aprīlī plkst. 16:00 Liepājā pārstāvētais Latvijas IT uzņēmums “TestDevLab” aicina piedalīties tiešsaistes pasākumā, kurā kopā ar Liepājas...

Zinātnieki pēta videospēli, ar ko varētu atgūties pēc COVID-19 radītajiem koncentrēšanās traucējumiem

Zinātnieku rokās nonākusi īpaša videospēle, kuru varētu izmantot kā recepšu "medikamentu" tiem cilvēkiem, kuriem pēc koronavīrusa saslimšanas ir problēmas...

“Amazon” savus interneta satelītus orbītā plāno nogādāt ar “Atlas V” raķetēm

Īlons Masks ar savu uzņēmumu "SpaceX" noteikti nav vienīgais, kura mērķis ir ar satelītu palīdzību Zemes iedzīvotājiem sniegt ātrgaitas...

Vēlies BMW M divīzijas strīpas uz viedtālruņa? Ar iQOO tā nebūs problēma!

iQOO 7 Legend, kas ir zīmola ātrākais viedtālrunis, tiks pie BMW M Motorsport trīskrāsu strīpām un "Fascination Meets Innovation"...

Microsoft paziņojis, ka pietiek ākstīties ap Internet Explorer, tas tiek sūtīts pensijā jau no nākamā gada. Internet Explorer ir jau desmit gadus tēlojis Chrome un citu pārlūku ielādes rīku. Tāpat Microsoft atvadīsies uzreiz arī no vecā Edge pārlūka, dodot vienu tikai un vienīgi jaunajam Chromium bāzētajam Edge.

Vienlaikus gan zināms, ka Internet Explorer 11 versija pavisam nepazudīs, jo miljoniem lietotāju visā pasaulē paļaujas uz speciāli Internet Explorer veidotiem rīkiem ikdienas biznesa vajadzībām. Bet arī Internet Explorer 11 nākamā gada augustā zaudēs atbalstu no Microsoft. Tiks piedāvāts Internet Explorer legacy mode režīms jaunajā Edge, kas spēs vēl kādu laiku atbalstīt specifiskās biznesu vajadzības.

Vecais Edge vairs netiks atbalstīts no 2021. gada marta, bet vietā Microsoft piedāvā un pat uzspiež jauno Chromium bāzēto Edge.

Jaunais Microsoft Edge tīmekļa pārlūks pilnībā aizstās abus vecos pārlūkus, turklāt Microsoft neļaus jauno Edge atinstalēt, kaut arī jau iepriekš Microsoft iekļuva ķezā Eiropā ar neatinstalējamu Internet Explorer.

Reklāma

9 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Janis Murnieks

Chromium – Gamno!

Kristaps Skutelis

Nu nekā labāka diemžēl nav.

Janis Murnieks

FF vismaz nekļūst dīvains , ja atver vairāk nekā 75 tabus …

1019

Piedod, bet dīvains ir ieradums turēt atvērtus 75 tabus) Pirmkārt, tajos nevar orientēties bez īpašiem organaizeriem (resursi + laiks). Otrkārt, tiem nav jēgas jo vienlaicīgi tos tāpat neredz, bet kad vajag, atvērt lapu ir tikpat ātri, kā likt pārlūkam aktivēt tabu un atjaunināt….Treškārt, resursi – un tā rodas šausmu stāsti “pārlūks aprija visu ramu”.

Ja ir kāds jēdzīgs pielietojums 10+ tabiem – neturiet sveci zem pūra.

Osvalds

Gadījās atvērt FF ap 120 tabus (plānojot 3000km garu ceļojumu, meklējot dažādu info, dalot braukšanas posmus google maps pa atsevišķiem tabiem, Bookingus utt)

1019

Iespaidīgi. Un cik viegli ir ierientēties 120 tabos? Pats esmu senlaikos mēģinājis pārlūka tabu grupas, bet beigās diezko nepavilkos ikdienas lietošanai. Kādu nedēļu, kad vajag ātri kautko plānot un sagalbāt lapas noteiktā stavoklī, īpaši ja tas prasa datu ievadīšanu – varbūt. Kad pieķeru sevi pie tā, ka tabs nav aiztikts 2-3 dienas, veru to ciet un nākamreiz atveru no grāmatzīmes.

Osvalds

Pa grupām piem maps, Hotels, pilsētu un objektu aprksti utt. Bet jādara vienā dienā, tad orientēties normāli. Nākošajā jāsāk at atmiņas atsvaidzināšanu. A garāko kruīzu ar auto – 5700km ( Rīga – Kijeva – Odesa – Transilvāniju krustām Rumānijā – Rīga) nobraucu 2006 gadā ar 30 papīra kartēm un ap 40 objektu izdrukām.

Janis Murnieks

Normālam brouzerim nav problēmu tikt galā pat ar 300+ tabiem .

Klejojot pa interneta dzīlēm – bieži uzduros uz noderīgas ( hobijam ) informācijas , kuru tieši tajā brīdī nav laika/vēlmes pieglabāt – atstāju , kā atvērtu tabu .

Hromveidīgie brouzeri līdz šim liek tikai vilties . ātrāka lapu ielāde – īt mai āss!

geksis

ff un crome kļūst dīvains jau pie pirmā atvērtā taba (salīdzinot ar edge vai opera) uz jaudīgiem datoriem to grūti pamanīt, bet uz ļoti lēniem datoriem tas ir ļoti labi pamanāms.

Darbā ir viens dators, kur atverot chrome vai ff var paspēt uzvārīt kafiju un izdzert kafiju, pirms var ko sākt meklēt pārlūkā, bet ar edge var paspēt tikai uzvārīt kafiju. :)

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: