Web Analytics
More
  Reklāma

  “BITE One IT” uzsāk piedāvāt virtuālos privātos serverus

  Jaunākie raksti

  Reaģējot uz tirgus tendencēm, mobilo sakaru operators BITE ir paplašinājis koncepta “BITE One IT” integrēto pakalpojumu klāstu, biznesa klientiem uzsākot piedāvāt virtuālos privātos serverus, kas ļauj ievērojami ātrāk reaģēt uz klientu datu kapacitātes izmaiņām. Pakalpojumu portfeļa attīstību ir veicinājusi aizvien straujāka uzņēmēju vēlme digitalizēties, vienlaikus saglabājot augstākos datu drošības standartus. Šobrīd virtuālos privātos serverus visaktīvāk ir sākuši izmantot mediju, finanšu, apdrošināšanas un mazumtirdzniecības nozaru uzņēmumi.

  Šogad uzņēmējdarbība ir pieredzējusi strauju digitalizācijas paātrinājumu, izmantojot IKT risinājumus, lai, piemēram, nodrošinātu darbības nepārtrauktību, pastiprināti rūpētos par sistēmu drošību, migrētu uz attālinātu procesu vadību, attīstītos arī e-komercijas virzienā u.tml. Tas pamudinājis arī attīstīt “BITE One IT” pakalpojumu klāstu, papildinot to ar virtuālo privāto serveru pakalpojumu uzņēmumiem. Tie ļauj uzņēmumiem ērti un droši glabāt apjomīgus datus, dažādas ikdienas darbībā nepieciešamas programmas, vienlaikus nodrošinot pieejamību tām ikvienam darbiniekiem ne vien no biroja telpām, bet arī attālināti – no mājām vai pat citas valsts.

  “Lai uzņēmējiem piedāvātu modernus un aktuālus IKT risinājumus, regulāri sekojam līdzi jaunākajām tirgus tendencēm. Kā viena no tām iezīmējusies uzņēmumu nepieciešamība pēc ātri uzstādāmiem, viegli pieejamiem, datu uzglabāšanas kapacitātes ziņā elastīgiem un drošiem mākoņpakalpojumiem – virtuālajiem privātajiem serveriem. Turklāt jāņem vērā, ka sistēmu optimizācija ir ienākusi arī IKT risinājumu pārvaldībā, kas nozīmē jaunas ērtības klientiem. Tā vietā, lai IKT infrastruktūras uzturēšanai atvēlētu noteiktu biroja telpu, tajā glabājot fiziski lielu un dārgu serveri, šodien klienti ir orientēti pielāgot risinājumus tieši savām vajadzībām un biznesa specifikai. Mums tas nozīmē reaģēt uz tirgus pieprasījumu – ne tikai nepieciešamību piekļūt datiem no jebkuras vietas, bet arī risinājumiem, kas ļauj droši glabāt gan datus un lietojumprogrammas ikdienas darba procesu vajadzībām, gan arī izvietot mājaslapas, tajā skaitā – e-veikalus,” stāsta BITES mārketinga vadītāja Diāna Šmite.

  Viņa papildina, ka virtuālos privātos serverus visaktīvāk ir sākuši izmantot tehnoloģiju, mediju un telekomunikāciju (28%), finanšu un apdrošināšanas (17%), mazumtirdzniecības (17%), tūrisma un atpūtas (15%) nozaru uzņēmumi. Tie virtuālajos privātajos serveros izvieto, piemēram, uzņēmumu mājas lapas, dažādas datu bāzes, noliktavu vadības un grāmatvedības sistēmas u.tml.

  “Lielāko klientu daļu jeb 67%, kuri šobrīd jau izmanto virtuālos privātos serverus, veido mazie un vidējie uzņēmumi. Jāuzsver, ka šis makoņpakalpojumu risinājums ļauj uzņēmējiem būtiski ietaupīt līdzekļus IKT infrastruktūras izveidē un uzturēšanā. Piemēram, vidējās izmaksas uzstādot fizisku datu serveri birojā mērāmas vairākos tūkstošos eiro, kamēr virtuālo privāto serveru nomas maksa ir nesalīdzināmi zemāka, papildus tam saņemot tehnisko atbalstu 24/7,” norāda D. Šmite.

  “BITE One IT” virtuālie privātie serveri tiek glabāti BITES datu centrā Latvijā, kas atbilst “Ranking III” standartiem, ir ar efektīvu dzēšanas sistēmu, dubultu elektropadevi un nepārtrauktu monitoringu, līdz ar to dati ir droši pret to pazušanu tehnisku iemeslu dēļ, kā tas varētu notikt, ja uzņēmumam datu serveris atrodas ofisā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  John
  23.07.2020 16:51

  Tak DEAC jau 10 gadus tadus piedava! Aizgulejusies?:)

  Ivars
  23.07.2020 17:36
  Reply to  John

  Man arī reizēm ir nesaprotami, kāpēc Rīgā ir elektriskais tramvajs pat neskatoties uz to, ka Liepājā tādus piedāvāja un bija iespēja izmantot jau divus gadus.

  ¹ sarkasms
  ² 1899 vs 1901

  PAV
  24.07.2020 06:43

  Bite nopirka Latnetu, bet Latnets jau kādu laiku šo pakalpojumu piedāvāja. Kāpēc nekur nav saites uz pašu piedāvājumu?

  Bet tomēr atradu un apskatījos. Cenas – kā priekš LV. Salīdzinot ar ārzemju (Eiropas) piedāvājumiem no lielākiem, dzirdētākiem uzņēmumiem – ārzemju vinnē. :(

  digitalk
  24.07.2020 08:57
  Reply to  PAV

  varbūt ieliec kādu linku uz ārzemēm, kuras vinnē? tas, ka VPSu var dabūt par sviestmaizi, nenozīmē garantētus ātrumus vai neierobežotu trafiku, bekapus un citus sīkumus.

  PAV
  24.07.2020 11:11
  Reply to  digitalk

  Katram savas prasības. Neierobežots trafiks – likās ka vajag, bet kad tika saskaitīts patēriņš – ierobežojums ir pieņemams. Backups turpat – nekad neturu rezerves kopijas vienā un tai pašā vietā kur serveris – ir rīcības plāns, kas ļauj atjaunoties uz gandrīz jebkura VPSa 2-3 stundu laikā.

  Kad radās nepieciešamība atrast taupīgu VPSu, kā pirmais cenas ziņā pagadijās Hetzners (nelietoju viņu VPS, bet bekapu risinājumu lietoju), tad ir bijusi sadarbība ar Mochahost, nu un pie leišiem ir paliels kantoris Interneto Vizija. Bija vēl vairāki ievērības cienīgi, bet to nosaukumus vairs neatceros.

  digitalk
  24.07.2020 12:06
  Reply to  PAV

  paldies par info!

  [edit] viena no LatnetBites labākajām biznesa fīčām ir garantētais minimālais ātrums, manuprāt. ja tagad jāstrādā ar pārdoto “nano” (agrāk piederēja Latnetam) mazo lietotāju hostingu, tad dažbrīd tikai lamāties gribas.

  Last edited 3 years ago by digitalk
  Reklāma