Reklāma

OPPO nākamajā nedēļā izziņos 125W superātru uzlādi

Jaunākie raksti

Pebble pulksteņa radītājs vēlas piedāvāt mazāka izmēra Android viedtālruni

Kādreiz vēl Sony veidoja maza izmēra Android viedtālruņus ar flagmaņa cienīgu specifikāciju, bet nu gandrīz vienīgā iespēja tikt pie...

Arī LMT pagarina iespēju ukraiņu bēgļiem izmantot bezmaksas mobilos sakarus

LMT pagarina iespēju Ukrainas iedzīvotājiem, kuri atrodas Latvijas teritorijā, vēl uz 90 dienām turpināt izmantot bezmaksas mobilo sakaru pakalpojumus. “Jau...

“Moskvičs” atdzims uz ķīniešu radītas platformas

Jau iepriekš esam rakstījuši, ka Renault pilnībā atstāj Krievijas tirgu, savukārt Renault rūpnīca Maskavā tiks izmantota, lai tur atdzīvinātu...

Withings izziņo jaunu klasiska stila viedpulksteni ScanWatch Horizon ar 30 dienu darbības laiku

Zīmols Withings ir zināms ar dažādām elektroniskajām ierīcēm, kuras palīdz mums sekot līdzi savai veselībai. Tagad produktu klāstu papildinājis...

Audi jaunākajos modeļos tagad piedāvā Apple Music atbalstu

Vācu autoražotāja Audi mašīnu īpašnieki tagad var izmantot Apple Music pakalpojumus savu mašīnu multimediju sistēmā pa taisno, proti, nav...

Esošās akumulatoru tehnoloģijas ir kādas nu tās ir, bet neko labāku zinātnieki mums vēl nepiedāvā. Atliek šīs arhaiskās enerģijas uzkrāšanas tehnoloģijas aprīkot ar kaut ko svaigu.

Ķīnas OPPO grasās nākamajā nedēļā izziņot 125W lādēšanu viedtālruņu akumulatoriem, kas ir divas reizes ātrāk par šobrīd nopērkamajiem ātrajiem lādētājiem. 125W ir dullums, tas pat vairs nebalansē starp ātru uzlādi un drošu uzlādi. Nez kā OPPO šis viss beigsies, un vai tiešām tiks piedāvāti viedtālruņi ar tik ātru uzlādi.

OPPO jau šobrīd ir SuperVOOC 2.0 Flash Charging 65W uzlādes tehnoloģija, kas gan pieejama tikai OPPO Reno Ace viedtālrunī. Nākamais rindā ir Xiaomi, kas it kā izziņoja 100W uzlādi, bet pie pircējiem šī ātrā uzlāde nav nonākusi.

Ierindas lietotājs šobrīd iztiek ar kaut ko starp 10W un līdz kādiem 30W, tātad uzlādes ātruma ieguvums būs milzīgs. 4000 mAh akumulatoru jaunā uzlādes tehnoloģija pielādētu 17 minūtēs.

Arī iQOO paziņojis par nedaudz lēnāku 120W uzlādi. Oppo un OnePlus viedtālruņus ražo BBK Electronics Corporation; BBK Electronics pieder Vivo un Oppo zīmoli, bet tehniski OnePlus ir Oppo meitasuzņēmums. Vivo arī radīja jaunu viedtālruņu apakšzīmolu iQOO.

11 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
11 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
rudzu rikas
15.07.2020 21:45

Aj nu stulbums… patērētājiem daudz lietderīgāk būtu izveidot sistēmu ar ērti maināmiem akumulatoriem (nokia 5110 stilā) + nelielu iebūvētu akumulatoru, kurš darbotos kā UPS uz baterijas nomaiņas brīdi. Nu un tad turēt 1 nomaināmo mājās, otru, piemēram, darbā – tiklīdz 1 izlādējās, nomaini uz otru un pirmo uzliec lādēt (atsevišķā lādētājā). Super būtu. Diemžēl ražotājiem tādi telefoni nav izdevīgi.

2152
15.07.2020 21:52
Reply to  rudzu rikas

Kurš gan mūsdienās gribētu lauz vaļā telefonu un mainīt bateriju…veseli 0.7% pircēju, kas nav pielāgojušies ietilpīgu bateriju un powerbanku realitātei?

digitalk
15.07.2020 23:21
Reply to  2152

te pat starp rindām var izlasīt, ka tu neesi turējis rokās Nokia ar nomaināmo akumulatoru un neapjēdz, kā tas strādā. nemaz nerunājot par pasaciņu par “ietilpīgu bateriju” (kas realitātē labi ja diennakti izvelk) un salīdzinājumu ar powerbankas kluci, kas ir 2 telefonu izmērā un svarā, ja gribi vismaz vienreiz pilnībā uzlādēt telefonu.

2152
16.07.2020 00:00
Reply to  digitalk

Esmu jau piemirsis brīnumnokijas, tādā aspektā tev taisnība. Palūkosim uz maināmās baterijas ērtību – lai to uzlādētu, vajag papildus ārējo lādētāju (kārtējo thhh). Vai arī tu piedāvā lādēt rezerves baterijas, pēc kārtas tās ievietojot telefonā? Powerbanku minēju kā acīmredzamu, pieejamu avotu, no kura var pasmelt ne tikai telefonam. Personiski es tos nelietoju un nepietrūkst arī ceļojot, man pietiek trubu uzlādēt 1x diennaktī un cenšos iztēloties scenārijus, pie kuriem rezervei vajadzētu tieši kompaktu bateriju un neko citu. Ejot mežā uz 2 nedēļām ar mazo mugursomu? Nu, tie arī ir tie niecīgie %%, kuru dēļ lielie ražotāji nedarbinās laika mašīnu, lai taisītu… Read more »

digitalk
16.07.2020 05:29
Reply to  2152

papildus lādētāji ir katrā rozetē (ar esošo vienas diennakts bateriju, tik dažiem modeļiem nedaudz virs) tāpat visiem. tad kāpēc tāds uztraukums, ka parasta štepselējama barokļa vietā papildus nāks turētājs (cradle), kurā ielikt lādēties noņemamo rezerves bateriju?

@rudzu rikas ir taisnība, viegli nomaināma baterija vnk būtu ērtākā nekā paniskā skriešana pie rozetes un paildzinātu mūžu aparātam jau tā piecūkotajā pasaulē. vienīgais ieguvums iebūvētai baterijai bez veikalinga plānuma ir ūdensizturība. un pat to Samsungs bez problēmām ir realizējis Xcover’os.

0842
16.07.2020 08:42
Reply to  digitalk

ok, sapratu tavu domu – lai uzlādētu bateriju, vajag atvērt trubu, izņemt bateriju, ielikt lādētājā, kopā vajag vismaz 2 baterijas – kopumā, fotoaparātu shēma. Foķikā man patīk, ka baterijas vāks ir speciāli uztaisīts ērti atverams, ar eņģēm un aizbīdni. Telefona atvēršana vienmēr bijusi vairāk piespiedu lieta – nomainīt simku, iebāzt flašu (pogu trubās). Pavei, mūsdienās pat visi karšu sloti ir iznesti laukā, noblīvēti un to darbināšanai nav jāļurkā korpuss. Bet kopumā man skaidrs, kas ir tas pircējs, kam nav iespējas paturēt telefonu guļot pie vada – acīmredzot, profesijas vai dzīvesveida īpatnības. OK, cilvēki ir dažādi….es to spēju pieņemt, ka lai… Read more »

0842
16.07.2020 11:08
Reply to  digitalk

Par ārējo lādētāju – tas palielinātu tel. iepakojuma kārbu par X cm2, kas atstātu iespaidu uz visu izplatīšanas ķēdi – rūpnīcu, izplatītāju un mazumnieku noliktavām, konteineriem uz kuģa utt. Laikos, kad cīņā par pircēju tiek ekonomēts uz visu, kāds palielinās transporta un glabāšanas izmaksas dēļ 2 pircējiem Latvijā un 18 pārējā pasaulē?

Andis
15.07.2020 23:37

Paga, viņi ko gāzīs iekšā 20A? A komplektā nāks līdzi ugunsdzēšamais aparāts?

Krotow
16.07.2020 00:05
Reply to  Andis

Vnk lādēšanas kabelis būs pirksta resnumā un ar militārā tipa spraudni :)

LAN
18.07.2020 16:14
Reply to  Krotow

Cik saprotu, tiks izmantots CCS uzlādes standarts un aktīvā vada šķidrumdzese ka Teslai… 😄

Kristo
16.07.2020 10:58
Reply to  Andis

Gan jau, ka cels spriegumu, lai nevajadzētu super resnos vadus, kā jau to tagad dara QuickCharge tehnoloģijā.

Reklāma