web analytics

Latvijā uzcelta Baltijā pirmā gudrā mantu glabātava “Self Storage”

Jaunākie raksti

“TikTok” lietotājs krimināli sodāmā veidā lietojis “Tesla Autopilot” un to publicējis internetā

Sociālās saziņas vietnes savā ziņā var nosaukt par mūsdienu sērgu - cik idiotiski un stulbi iespējams rīkoties, lai sev...

Jau šogad sagaidīsim elektrisku “BMW” M mašīnu

"BMW" M divīzijas vadītājs Markuss Flešs apstiprinājis, ka jau šogad tiks piedāvāta pilnīgi elektriska M automašīna. Viņš pagaidām neatklāja...

“Google” sāks maksāt Francijas ziņu izdevējiem par viņu saturu

Labas vēstis beidzot nonākušas pie Francijas ziņu izdevējiem. Kompānija "Google" vakar noslēdza jaunu autortiesību līgumu ar Francijas ziņu izdevējus...

Džo Baidenam nākot pie varas, ASV atkal pievienosies Parīzes klimata pārmaiņu nolīgumam

20. janvāris bija ļoti īpaša diena ASV, jo oficiāli amatā stājās jaunais prezidents Džo Baidens. Vienlaikus prezidentu nomaiņa pāršķirs...

Atskats par interneta izmantošanas tendencēm Latvijā 2020. gadā

Starptautiskais interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmums Gemius apkopojis datus par interneta izmantošanas tendencēm Latvijā 2020. gadā. Salīdzinot ar iepriekšējo...Investējot nepilnus četrus miljonus eiro, Latvijā uzcelta Baltijā pirmā gudrā mantu glabātava “Self Storage”, kurā ar tehnoloģiju  palīdzību klients jebkurā diennakts laikā var izīrēt glabātavu un novietot tajā mantas. Kopējā platība pašapkalpošanās glabātavai, kura atrodas Rīgā, Krasta ielā 97A, ir virs 2000 m2, piedāvājot klientiem glabātavas dažādos izmēros no 1,5 m2 līdz 20 m2.

“Pašapkalpošanās mantu glabātavas pasaulē ir ļoti izplatītas, īpaši ASV, tomēr, salīdzinot ar ierasto praksi, gudrā mantu glabātava, kuras darbības balstīta uz tehnoloģijām, ir industrijas jaunums. Mūsu klienti, noslēdzot līgumu un lejuplādējot aplikāciju, saņems unikālu pieejas kodu, ar kuru jebkurā diennakts laikā varēs iekļūt gan kompleksā, gan savā mantu glabātavā. Šāds risinājums ir tikai atsevišķās vietās pasaulē, tieši tāpēc esam gandarīti par iespēju Latviju uzlikt uz pasaules kartes kā vietu, kurā ievieš nākotnes risinājumus,” norāda “Self Storage” valdes loceklis un līdzīpašnieks Augusts Iesalnieks.

Gudrā mantu glabātava paredzēta gan privātpersonām, gan arī uzņēmumiem. Tipiskākās situācijas, kad privātpersonas izmanto mantu glabātavu, ir dzīvesvietas maiņas, mājokļa remonta vai garāka ceļojuma laikā, kā arī sporta inventāra vai sezonālo mantu glabāšanai. Savukārt uzņēmumi lielākoties mantu glabātavas izmanto telpu maiņas laikā, kā arī dokumentu arhīva, preču un izejmateriālu glabāšanai.

Domājot par drošību, papildus signalizācijai un videonovērošanai telpas ir aprīkotas ar kustību un termo sensoriem, kas uzmana aktivitātes teritorijā, gan katru telpu individuāli. Sadarbībā ar apsardzes dienestu tiek nodrošināta objekta nepārtraukta apsardze un “Self Storage” darbinieki atrodas uz vietas, kas darbojas kā papildu drošības garantija.

“Self Storage” vadība plāno gudrās mantu glabātavas attīstīt arī citās vietās Rīgā un Latvijas lielākajās pilsētās. “Self Storage” īpašnieki vienādās daļās ir SIA “BTCG” un uzņēmējs un investors Aigars Kesenfelds.

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
1044

Nu nezi gan, vai koda atslēga glabātuvi padara par gudro, par tādu es sauktu noliktavu ar normālo, silto un auksto daļu, kurās temp. un mitrums tiek monitorēti un uzturēti automātiski, papildus ar sensoriem kas reaģē uz ķīmisko vielu noplūdi (zināt, ka ir gudrinieki kas mēdz uzkrāt kannas ar kreiso dīzeli?), ugunsdrošības un dzēšanas sistēmu, kā arī liftiem kamerās virs noteikta apjoma/augstuma, lai var plauktus nolaist lejā, nevis rāpties augšā. Nu kaut kā tā….

Cerams, ka tagad nomniekam ir iespējams uzģenerēt vienreizēju kodu, ko var iedot piem. darbiniekam lai novietotu/paņemt noteiktu lietu un redzēt apmeklējuma video ierakstu?

Last edited 6 months ago by 1044
digitalk

no FAQ
«Tev ir iespēja piešķirt citai personai piekļuvi tavai noliktavai. To vari izdarīt lietotnes sadaļā “Lietotāji”, augšējā labajā stūrī nospiežot simbolu “+”. Pēc tava pieprasījuma lietotājs var tikt izdzēsts šajā pašā sadaļā.»

1044

sorrī, paļāvos uz rakstu – šī ir tā lieta, ko nu tiešām varēja pieminēt.

Krotow

Kontrabandas degvielas u.tml. glabāšana nomātās noliktavās manuprāt ir galīgi neekonomisks pasākums.

1044

Jāskatās cenas….ja paķer akcijas kuponus un pielādē boksu ar saļaras kannām, kas zin…kas zin…cilvēki ir tik dažādi…ir, kas uz balkoniem to glabā)

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: