LG Electronics (LG) uzsāk 2020. gada 8K televizoru pārdošanu Latvijā. Tie pārsteigs gan ar spilgtu, precīzu attēla kvalitāti un reālistisku skatīšanās pieredzi, gan ar īpašu skaņas kvalitāti, kas automātiski pielāgosies konkrētā satura veidam.  Atkarībā no modeļa jaunākie LG 8K televizori būs pieejami ar 65 līdz 88 collu lieliem ekrāniem.

Pārdošanā nonāks LG SIGNATURE OLED 8K sērijas modelis ZX un NanoCell 8K sērijas modeļi LG NANO99 un LG NANO95, kuriem ir uzlabota veiktspēja. Pateicoties to jaunajam 3. paaudzes α9 AI procesoram, ekrānā redzamais saturs tiek analizēts un atveidots tā, lai padarītu maksimāli reālistisku un nodrošinātu pasakainu skatīšanās pieredzi.

Reklāma

Jaudīgs procesors

3. paaudzes α9 AI procesora spēj atpazīt sejas un esošo tekstu uz ekrāna, lai radītu dabiskākus ādas toņus, izteiksmīgākus sejas vaibstus un skaidrākas, vieglāk lasāmas rakstu zīmes. Jaunais procesors, izmantojot mākslīgā intelekta un dziļās mācīšanās tehnoloģijas,  uzlabo zemākas izšķirtspējas saturu un iespēju robežās tuvina to 8K perfekcijai. Papildu tam, LG jaunie 8K televizori piedāvā iespēju atskaņot 8K saturu, pateicoties plašākajai 8K satura avotu atlasei no HDMI un USB digitālajām ievadēm vai tiešsaistes avotiem, ieskaitot kodekus, piemēram, HEVC, VP9 un jaunāko AV1, ko nodrošina lielākie straumēšanas pakalpojumu sniedzēji, tostarp YouTube.

Augsta attēla kvalitāte

LG SIGNATURE OLED 8K televizors ir aprīkots ar 33 milj. pašizgaismojošu pikseļu, kur katrs pikselis var tikt kontrolēts atsevišķi, radot precīzus attēlus, savukārt šīs sērijas ZX modelim piemīt visas nākamās paaudzes OLED ekrāna īpašības, kā bezgalīgs kontrasts un īstās melnās krāsas atspoguļošana. Savukārt LG NanoCell 8K televizors ir unikāls, pateicoties NanoCell tehnoloģijai, kas spēj atveidot tīras krāsas, izmantojot aptuveni 1 nm lielas nanodaļiņas, tādējādi nodrošinot neticamu attēla kvalitāti ar uzlabotu krāsu tīrību. IPS ekrānu tehnoloģija ļauj NanoCell televizoram atveidot precīzas krāsas, kas redzamas 8K izšķirtspējā no jebkura leņķa bez kropļojumiem.

Profesionāla skaņas sistēma

LG AI Sound Pro sistēma analizē un klasificē audio saturu piecās kategorijās – mūzika, filma, sports, drāma vai ziņas, tādējādi balsis padarot skaidrākas un fona skaņu – bagātāku un saturiskāku, vienlaikus izolējot izrunātos vārdus un palielinot to skaņu, kā arī vieglāk ļauj saprast fona troksni, kas paaugstina skatītajā iedziļināšanos skatītajā saturā. Savukārt Dolby Vision IQ attēls un Dolby Atmos skaņa nodrošinās kinoteātra cienīgu skatīšanās pieredzi.

Pierādīts, īsts 8K attēls

Jaunie LG 8K televizori pārsniedz nozares oficiālo jauno 8K Ultra HD formulējumu, ko noteikusi Patērētāju tehnoloģiju asociācija (CTA). Bet tajā pašā laikā neatkarīga laboratorija kā TÜV Rheinland apstiprinājusi, ka LG SIGNATURE OLED 8K and LG 8K NanoCell televizori pārsniedz šo formulējumu.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
13 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Rihards Linde

8K ir diezgan bezjēdzīgi, rada tikai problēmas bez nekādiem plusiem. Pagāšā gada LG 8K tv bija diezgan dranķīgs, bet dārgs. Samsunga variants ta kā labāks, bet tāpat 4K televizori ir krietni lētāki ar labāku attēla kvalitāti.

Tasesmues

4k televizori ar labāku attēla kvalitāti nekā lg signature oled 8k? Kuri tie ir?

Kikii

Atgādiniet man lūdzu, vai mūsu galā ir kāds pakalpojumu sniedzējs, legāls, kurš piedāvā 8K saturu? :D

Normunds

Youtube :D

Jānis

Mūsu lattelecom daudzviet piedāvā zem 720p un laiž reklāmas pa vidu. Es nesaprotu kā tas vispār ir legāli 2020. gadā.
Ja man nebūtu tā atlaide, kur tv+internets maksā lētāk nekā vienkārši internets, es jau sen būtu atteicies no tv.

Rūdolfs Putniņš

Vismaz labi, ka skaņu sistēma profesionāla!

Tasesmues

LG PR speciālistiem vajadzētu sevi atlaist un iet strādāt maxima par krāvējiem. Viņi nav pamanījuši, ka šo sīrupu tautai vairs nevar iebarot.

Tv's

Šadiem televizoriem nekada skana nav profesionāla, jo ta ir pircēju mānīšana. Kā no plakaniem skaļruņiem var iegūt labu skaņu un basu, protams ka nekā, tadēļ šiem tv skaņa ir slikta. Es saprastu ja to teiktu par CRT TV kuram tiešām dažiem modeļiem ir izcila skaņa pat ar 120w rms jaudu.

Einis

Tur kaut kādu īpašu redzi vajag, lai atšķirtu UHD no 4k vai 8k? Man liekas, ka sen ir robeža, kad atšķirību nejūt.

Tasesmues

nav svarīgi 4k vai 8k vai 16k. Galvenais lai PPI sasniegtu un pārsniegtu 300ppi

Itanium

Aizmirsi par attālumu…

Aivars

Kad varēšu nopirkt LG telefonu flagmani, tad arī uz televizoru paskatīšos…

0928

Ja tu nedzītos pēc pārāk dārgiem elefoniem, skat, varētu nopirkt pieklājīgas kvalitātes TV….