Reklāma

Policija slēgusi pirātisko straumēšanas servisu ar 2 miljoniem klientu

Jaunākie raksti

Nothing ear (1) austiņu apskats – “Nasing spešal” vai tomēr “Spešal”?

Pēc Stīva Džobsa došanās viņsaulē, gana daudz tehnoloģiju personības bija gatavas uzvilkt melnu bītleni un zilas džinsenes, lai piedomātu...

Kens Bloks sadarbosies ar Audi, lai rādītu trikus ar jaudīgiem elektroauto

Pēc 11 gadu sadarbības pazīstamais autosportists Kens Bloks pārtraucis sadarbību ar Ford, un šobrīd gatavojas uzsākt jaunus projektus tieši...

“Twitter” publicētie video iegūs labāku kvalitāti

"Twitter" nācis klajā ar savu jaunāko uzlabojumu, kas šoreiz saistīts ar lietotāju augšupielādēto videoklipu kvalitātes pacelšanu. Oficiālais "Twitter" atbalsta...

Latvijā ieradies pilnībā elektriskais Mercedes-Benz EQV minivens

Mercedes-Benz EQV ir pirmais augstākās klases minivens ar pilnībā elektrisku piedziņu. Ar sasniedzamību līdz pat 418 kilometriem, EQV nosaka...

Forumā “5G Techritory” diskutēs par 300 miljardu eiro vērto ES fondu lietderīgu izmantošanu digitalizācijas veicināšanai

No š.g. 22. līdz 25. novembrim Rīgā notiks Eiropas vadošais ekosistēmas forums “5G Techritory”, kurā nozīmīgākie 5G lēmumu pieņēmēji un praktiķi apspriedīs...

Eiropas policija vērienīgā operācijā slēgusi pirātisko straumēšanas servisu Eiropā, kuru lietojuši aptuveni 2 miljoni klientu, un tam pat ir bijis savs klientu atbalsta dienests.

Šis pakalpojums, protams, ir slēgts, vairāk nekā 200 serveri konfiscēti, kā arī 11 iesaistītās personas arestētas. Tā nosaukums netiek izpausts, bet tas bijis pieejams Eiropā, un iesaistītās personas nākušas no Spānijas, Vācijas, Francijas, Nīderlandes, Beļģijas, Polijas, Čehijas, Dānijas un Zviedrijas, kur varētu arī būt galvenie noieta tirgi. Visvairāk operāciju veiktas tieši no Spānijas.

Šis straumēšanas serviss vienkopus piedāvājis vairāk nekā 40 000 zināmākos straumētājus, televīzijas kanālus un filmas no Netflix, HBO un Amazon, un kurš gan neatteiktos tos visus redzēt vienkopus. Kā norāda eksperti, tad šāda veida pirātiskā rīcība varētu palikt arvien aktīvāka, jo populārāko pakalpojumu cenas aug, kā arī katrs no tiem piedāvā ļoti īpašu saturu, kas noved pie tā, ka skatītājam var nākties abonēt pat vairākus servisus vienlaikus. Šādā gadījumā kopējā mēneša maksa strauji aug, kur ar nelegālām metodēm iespējams piedāvāt izdevīgu darījumu.

Kriminālais grupējums, kurš vadījis šo pakalpojumu sākot no 2014. gada, šādā veidā varētu būt apgrozījis 15 miljonus eiro. No peļņas 4,8 miljoni ieguldīti sporta mašīnās, dārglietās un kriptovālūtā, bet 1,1 miljons atradies dažādos bankas kontos.

Reklāma

19 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
19 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Ja turpināsies tendence katrai kino studijai taisīt savu straumēšanas platformu un izņemt saturu no populārākajām platformām, būs tikai likumsakarīgi, ka pirāti šo situāciju izmantos.

Kad studijas beigs likt savam produktam tik fantastiskas cenas nebūs vairs pirātisko pakalpojumu. Vēlēšanas nopelnīt ātrak ari noved pie pirātisma.

Pirātisms kā loģisks rezultāts straumēšanas servisu augstajām cenām un reģionālajam dalījumam. Lai tik turpina celt cenas un gaida ka viņus piratēs vēl vairāk.

4G internets ir pārāk lēns lai būtu kaut ko iespējams straumēt tāpēc ir h265

Katra zina ar lmt ,ja sudigi sis pandemijas laiks lika viniem nogriezt atrumu,bet sobrit +- redzu tv3/6(Nekko neaboneju :) ) un tmldz ne HD,lai vai ka atceros pirms covid nets bija ok,nu ir testeti govs un bite ka kuram.

Ko nozīmē pirātisms? Vai tur kāds kaut ko nelegāli pārdod? Es nopērku filmu, noskatos un iedodu citiem paskatīties. Kāds man iedod kaut ko. Tad sanāk, ka draugam grāmatu ar nedrīkst dot lasīt, lai pats iet pirkt, jo tas ir pirātisms:D

Ja Latvijā cenas būtu attiecīgi mūsu valsts maksātspējas līmenim, tad būtu abonējis. Priekškam man maksāt tikpat cik piemēram zviedrs? Kāpēc Indijā digitālais saturs ir jūtami lētāks?

Parasti jau tie servisi izmanto trešo pušu video straumēšanas servisus,mājaslapā embed videoklipu un praktiski policijai teorētiski japierāda ,ka viņi augšplādēja un izplata nelegālo saturu…

Būt patērētājam vecajā Eiropā IR lētāk, ja salīdzina pēc ienākumiem.
Piemēram, gribi TLOU2? Viss OK, šeit pie mums līdz 70€ tūlīt piķos, un Zviedrijā pilnīgi tas pats, tie paši līdz 70€ eināriem.

Kolumbijā Netflix premium maksā ap 2EUR. Pie mums plēš 12 EUR. “Neliela” atšķiriba ne? Un saturs visiem viens.

Dažādās valstīs ir pieejams dažāds saturs gan Netflix, gan citās līdzīgās video platformās. Autortiesību “burvība”.

Kristapam pilnīga taisnība!
Un vēl burvība ar valodām! Bračkam štatos nepiedāvā tām pašām filmām krievu valodu! Es čakarējos ar proxy lai bratiņš var kaut ko paskatīties krieviski….

Radinieks angļu valodu klausīšanās līmenī jau nu varēja iemācīties.

tad būs springšana, nevis relakss pie ekrāna. mēģināsi saprast, kādā dialektā atkal ko teica, tīsi atpakaļ, slēgāsi iekšā/ārā subtitrus. filmu klausīšanās līmenis tev nav sarunvaloda.
 
 

var jau apmesties Braitonbīčā un vispār ignorēt faktu, ka fiziski neesi Krievijā….Njuujorknash))

nezinot cilvēku, es tomēr neriskētu viņu uzreiz pieskaitīt pie russkij mir kategorijas :)

Reklāma
Reklāma
Reklāma