Reklāma

Xperia 1 II oficiālā cena Eiropā ir €1199

Jaunākie raksti

Vēl februārī Sony izziņoja Xperia 1 II (oficiāli nosaukums lasāms kā “Xperia 1 Mark 2”) viedtālruni, kas mēģinās iespiesties potenciālo pircēju prātos kā viedtālrunis, kas paredzēts Sony Alpha fotoaparātu darbības papildināšanai.

Jau šobrīd pie Vācijas mobilo sakaru operatora mobilcom-debitel.de pasūtāms Xperia 1 II par 1199 eiro, kas ir traki augsta cena. Ja Samsung vēl šādas vaļības var atļauties, un ļaudis pirks Galaxy S20 sēriju, tad Sony diez vai šāda pieeja cenu noteikšanai izvērtīsies pozitīvi. Sony savu jauno flagmani par minēto cenu piedāvā kopā ar Sony WF-1000XM3 austiņām.

Sony Xperia 1 II izskatās pēc Sony Xperia 1, toties viedtālrunis saņēmis 5G mobilo datu savienojumu un uzlabotu citu tehnisko specifikāciju. Sony Xperia 1 II saņēmis 6.5 collu 4K OLED tipa ekrānu ar 21:9 malu attiecību. Ekrānam būs iespējams iestatīt baltās krāsas balansu, lai Sony Xperia 1 II varētu izmantot par skatu meklētāju fotoaparātiem. Sony Xperia 1 II ir Snapdragon 865 procesors, 8 GB RAM un 256 GB atmiņa. Tāpat viedtālrunis ticis pie 4000 mAh akumulatora ar 21 W vada uzlādi un 15 W bezvadu uzlādi.

Sony Xperia 1 II piedāvās 12 megapikseļu ultra-wide 16 mm f/2.2 kameru, 12 megapikseļu galveno kameru ar 24 mm f/1.7 objektīvu un telefoto kameru ar 12 megapikseļiem (70 mm f/2.4). 24 mm un 70 mm objektīviem ir optiskā attēla stabilizācija. Kameras tapušas sadarbībā ar Zeiss. Sony Xperia 1 II varēsi izmantot kā elektronisko skatu meklētāju Sony fotoaparātiem – viedtālrunim ir HDMI (Type D) pieslēgvieta.

Reklāma

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Nākamais modelis sauksies Xperia 1 II three v4 …..?

Ko tur pāris eur dēļ iet kasīties par kastīti, kurā sēžam visu dienu? Ja uzvarēs https://www.dxomark.com/ topiņā, izķers kā karstus pīradziņus :)

Reklāma
Reklāma
Reklāma