LG Electronics (LG) televizoros, sākot ar šī gada maiju, pieejama Baltijā vadošā video satura platforma Latvijā – Go3. Tā piedāvā vairāk nekā 35 TV kanālu, vairāk nekā 1000 filmu un seriālu, multfilmas bērniem, kā arī pasaulē vadošās sporta pārraides tiešraidē  un ierakstā.

Video satura platforma Go3 piedāvā plašāko un interesantāko video saturu tiešsaistē Baltijā, ko iespējams vērot jebkurā vietā un laikā. Tā vienuviet apvieno labāko pašmāju saturu un populārākās ārzemju filmas un seriālus, kā arī tiešraides no pasaulē aktuālākajiem sporta notikumiem, un iespēju skatīties TV kanālus ar arhīva funkciju.

Aplikācija tagad pieejama visos LG televizoros ar jauno WebOS Smart TV platformu, šobrīd nodrošinot tās tūlītēju pieejamību vairāk nekā 100 000 Latvijas mājsaimniecību. Savukārt labākai televīzijas skatīšanās pieredzei,  jaunākie LG OLED un NanoCell televizori apveltīti ar jaunākās paaudzes α9 procesoru, kas spēj ne vien ātri un intuitīvi darbināt WobOS Smart TV platformu, bet arī nodrošināt uzlabotu 4K un 8K attēla kvalitāti. α9 procesors ir spējīgs analizēt miljoniem satura elementu ar dziļās mācīšanās mākslīgā intelekta algoritmu un uzlabo attēla kvalitāti, pielāgojot to mūsdienu 4K vai 8K ekrānam.

Kāpēc izvēlēties televizoru, kurā iespējams izmantot Go3?

  • Pārtin reklāmas un turpini pārraides skatīšanos bez reklāmas pauzēm.
  • Skaties pārraides arhīvā, kas pieejamas vēl veselu nedēļu pēc tiešraides.
  • Kopā ar ģimenes locekļiem skaties vairākus saturus dažādās ierīcēs vienlaikus, tostarp datorā un mobilajās ierīcēs .
  • Seko līdzi sporta pārraidēm ne vien tiešraidē, bet vēl 48h pēc tās.
  • Plašs klāsts ar filmām, multfilmām un raidījumiem angļu, krievu un latviešu valodās.

Jaunais Go3 serviss ir pieejama Smart TV starta ekrānā vai arī to ir iespējams lejupielādēt televizorā, izmantojot “LG Content Store” lietotni.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk

kamēr tevis nav AppleTV, tikmēr tu esi puskoka lēcējs.

Labvēlis

Ko man eplTV uzlabos dzīvē?
Gribu tikai LTV1 un arī LTV1 arhīvu. Viss.

digitalk

kāds Go3 programmētāju impotencei sakars ar tevi un tavu gribēšanu?

Einis

Pārtin reklāmas un turpini pārraides skatīšanos bez reklāmas pauzēm.

Un lai pārtītu ir jānoskatās reklāma :)

gou

Maksas tv un reklāmas – tie ir tādi nesmieklīgi joki?!? Vai izsmalcināta ņirgāšanās par upuriem (jo ar klientiem tā neizdarās)….?

Māris

Divu mēnešu pieredze. Nezinu kā uz LG, uz Samsung Smart TV nav iespējams skatīties, lietot, sistemātiski neizmetot “kļūda tads un tāds kods”. Slēgt, meklēt no jauna kur un vispār ko skatījies. Nestabila aplikācija. Nav iespējams arhīva ierakstu patīt saprotamā, vizuālā veidā, x2,x3x64, kā winamp uz 98tā. Nav Apple Tv aplikācija, nav Sony smart TV aplikācija. Bet toties ir tizli tv3 seriāli. Ir fantastiska iespēja, ja Jums nepietiek ar 5 Aplle Tv un apple ekosistēmu mājās saslēgtu ne pie tik gudri uzkarošiem Samsung TV, gandrīdz 100 € vērtu adopteri uz androīd bāzes var sev uzdāvināt, katram TV. Nē, nekad vairs. Tās… Read more »