Xiaomi strādā pie idejas, kas vienā mazā plāksnītē apvienotu SIM karti un SD atmiņas kartes. Kartei vienā pusē būtu SIM kartes kontaktiņi, kamēr otrā pusē būtu izvietoti kontakti atmiņas kartei.

Protams, šādas divi-vienā SIM+SD kartes izmantošanai būtu nepieciešams speciāli veidots viedtālrunis, kā arī būtu jāpierunā mobilo sakaru operatorus izplatīt šādas SIM kartes.

Tiek pieļauts, ka šāda divi-vienā SIM+SD karte varētu būt izmantojama tikai Ķīnā, pārējā pasaule diez vai būtu gatava sarežģīt sev dzīvi ar jauna standarta ieviešanu, kas izmantojams tikai atsevišķu ražotāju viedierīcēs. Vairāki viedierīču ražotāji pāriet uz e-SIM izmantošanu, lai atvieglotu dzīvi sev un klientiem, kas noteikti ir prātīgāks solis.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
rudzu rikasJanis Murnieks Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Janis Murnieks
Member
Janis Murnieks

Pirms pāris gadiem kad parādijās aparāti ar SIM+SIM vai SIM+SD iespējām , tad Krievzemes rokdarbu meistari praktizēja apvīlēt sim karti un sd kartiņu un maigi sapārot ar superlīmi . Aš forumos postus cepa ar video pamācībām kā labāk DIYoties :D …

rudzu rikas
Viesis
rudzu rikas

Ne pārāk saprotams, kāpēc šāds risinājums būtu vajadzīgs? Varētu padomāt, ka trūkst vietas lai ieliktu normālas 2 nano sim + sd.