Datorspēļu entuziastiem lielākā problēma varētu būt nepieciešamība sēdēt savā ūķī, jo dators un monitors ir ļoti grūti pārnēsājami. Šobrīd pieejami dažādi visai jaudīgi klēpjdatori, bet to ekrāni ir salīdzinoši vāji, kas arī licis ASUS izveidot pārnēsājamu monitoru ar 240 Hz attēla atsvaidzi.

ASUS ROG Strix XG17AHPE ar 240 Hz attēla atsvaidzi nodrošinās plašas iespējas dzenāt spēlītes ārpus mājām. ROG Strix XG17AHPE monitoram ir 1080p izšķirtspēja un monitoram ir 17.3 collu matrica. ROG Strix XG17AHPE sver tikai nedaudz virs 1 kg, tātad to mugursomā gandrīz nejutīsi.

ROG Strix XG17AHPE ir IPS matrica ar 240 Hz atsvaidzi un 3 ms reakcijas laiku. Monitoram ir iebūvēts 7800 mAh akumulators, kas spēs monitoru darbināt līdz 3.5 stundām – tavs spēlēm paredzētais klēpjdators jau būs jālādē vismaz divas reizes pirms ROG Strix XG17AHPE sāks prasīties pēc uzlādes.

ROG Strix XG17AHPE saņēmis USB Type-C un micro-HDMI pieslēgvietas.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Var kāds man uzburt ainiņu, kurā šāds monitors būtu noderīgs?

portatīva atkarība

Šķiet, ka attēls ir gana ilustratīvs – izmantot apstākļos ārpus dzimtās spēļu alas. Viegli iztēloties spēļatkarīgos lidostā, stundām ilgi gaidot savienojumu starp reisiem un spēlējot līdz stāvoklim, kad apkārtējie sāk norādīt uz atsvaidzes nepieciešamību.

Kristaps Skutelis

MSI stendā CES varēju redzēt, ka šādi portatīvi monitori tiek izmantoti kā sekundārie vai pat trešie monitori uz kuriem tiek attēlota kaut kāda ar spēli saistīta informācija vai čats.

Vēl viens piemērs portatīvajiem displejiem varētu būt pārdošanas cilvēki, kam bieži ir jārāda kaut kādas prezentācijas citiem cilvēkiem un negribas to darīt no sava datora un nav pieejams projektors. Tiesa, visdrīzāk ne tik fancy monitors kā šis, jo tas nav nepieciešams.

portatīva atkarība

mjā, diez vai 240hz ekrāns (We don’t have any details on pricing (don’t expect it to be cheap)) ir pirmā izvēle čatam vai prezentācijai (un ko gan var 2020.g. prezentēt uz 17″ ekrāna….). Lai jau paliek entuziastiem, manuprāt.

Einis

@portatīvā atkarība

Jautājums uz ko tad tiek spēlēts, ja tiek izmantots attiecīgais monitors? Uz portatīvā kompja ar nolauztu displeju?

Un nez, kurš pārnēsājamais kompis dzīs uz priekšu tās spēlītes ar 240 Hz uz šo monitoru un turēs 3,5h?

Vienīgais, kas nāk prātā ir telefons….

Mans ROG pie prasīgām spēlēm nezinu vai stundu tur.

portatīva atkarība

Telefons redzams arī attēlā, tāpēc minējums visdrīzāk ir veiksmīgs)