Datorspēļu entuziastiem lielākā problēma varētu būt nepieciešamība sēdēt savā ūķī, jo dators un monitors ir ļoti grūti pārnēsājami. Šobrīd pieejami dažādi visai jaudīgi klēpjdatori, bet to ekrāni ir salīdzinoši vāji, kas arī licis ASUS izveidot pārnēsājamu monitoru ar 240 Hz attēla atsvaidzi.

ASUS ROG Strix XG17AHPE ar 240 Hz attēla atsvaidzi nodrošinās plašas iespējas dzenāt spēlītes ārpus mājām. ROG Strix XG17AHPE monitoram ir 1080p izšķirtspēja un monitoram ir 17.3 collu matrica. ROG Strix XG17AHPE sver tikai nedaudz virs 1 kg, tātad to mugursomā gandrīz nejutīsi.

ROG Strix XG17AHPE ir IPS matrica ar 240 Hz atsvaidzi un 3 ms reakcijas laiku. Monitoram ir iebūvēts 7800 mAh akumulators, kas spēs monitoru darbināt līdz 3.5 stundām – tavs spēlēm paredzētais klēpjdators jau būs jālādē vismaz divas reizes pirms ROG Strix XG17AHPE sāks prasīties pēc uzlādes.

ROG Strix XG17AHPE saņēmis USB Type-C un micro-HDMI pieslēgvietas.

Reklāma

6
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
portatīva atkarībaEinisKristaps SkutelisKKTK Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
KKTK
Viesis
KKTK

Var kāds man uzburt ainiņu, kurā šāds monitors būtu noderīgs?

portatīva atkarība
Viesis
portatīva atkarība

Šķiet, ka attēls ir gana ilustratīvs – izmantot apstākļos ārpus dzimtās spēļu alas. Viegli iztēloties spēļatkarīgos lidostā, stundām ilgi gaidot savienojumu starp reisiem un spēlējot līdz stāvoklim, kad apkārtējie sāk norādīt uz atsvaidzes nepieciešamību.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

MSI stendā CES varēju redzēt, ka šādi portatīvi monitori tiek izmantoti kā sekundārie vai pat trešie monitori uz kuriem tiek attēlota kaut kāda ar spēli saistīta informācija vai čats.

Vēl viens piemērs portatīvajiem displejiem varētu būt pārdošanas cilvēki, kam bieži ir jārāda kaut kādas prezentācijas citiem cilvēkiem un negribas to darīt no sava datora un nav pieejams projektors. Tiesa, visdrīzāk ne tik fancy monitors kā šis, jo tas nav nepieciešams.

portatīva atkarība
Viesis
portatīva atkarība

mjā, diez vai 240hz ekrāns (We don’t have any details on pricing (don’t expect it to be cheap)) ir pirmā izvēle čatam vai prezentācijai (un ko gan var 2020.g. prezentēt uz 17″ ekrāna….). Lai jau paliek entuziastiem, manuprāt.

Einis
Viesis
Einis

@portatīvā atkarība

Jautājums uz ko tad tiek spēlēts, ja tiek izmantots attiecīgais monitors? Uz portatīvā kompja ar nolauztu displeju?

Un nez, kurš pārnēsājamais kompis dzīs uz priekšu tās spēlītes ar 240 Hz uz šo monitoru un turēs 3,5h?

Vienīgais, kas nāk prātā ir telefons….

Mans ROG pie prasīgām spēlēm nezinu vai stundu tur.

portatīva atkarība
Viesis
portatīva atkarība

Telefons redzams arī attēlā, tāpēc minējums visdrīzāk ir veiksmīgs)