Ja tev ir gadījies saņemt Ziemassvētkos kādu mega-jaudīgu galddatoru, noteikti vēlēsies to aprīkot arī ar traku monitoru. Un ASUS ir, ko piedāvāt – ROG Swift PG32UQX ir 4K HDR spēlēm paredzēts monitors ar 144 Hz attēla atsvaidzi.

ASUS parūpējies, lai HDR te būtu nevis ķeksīša pēc, bet lai tiešām ROG Swift PG32UQX spētu parādīt HDR saturu. ROG Swift PG32UQX atbilst VESA DisplayHDR 1400 prasībām, kā arī ROG Swift PG32UQX spēj attēlot 10-bitu krāsas visos attēla atsvaidzes ātruma režīmos.

Reklāma

VESA DisplayHDR 1400 nozīmē vien to, ka ROG Swift PG32UQX maksimālais spilgtums ir 1400 cd/m², kas ir ārprātīgi spilgti. Salīdzinājumam – parasti galddatora monitoriem ir aptuveni 300 cd/m² spilgtums.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kristaps Sedols

Asus don’t list an expected price or release date in their press release. However, Acer have just announced their equivalent Predator X32 at CES as well, so expect the ROG Swift PG32UQX to be released at a similar time. The Acer model is listed for Q2 release at a price of $3,599 so expect this Asus model to be slightly more expensive. The latest AU Optronics panel information we had recently suggested that the 32″ IPS-type panel being used for this screen would not go in to mass production until Q2 2020 so the release of these screens could well… Read more »