Pavisam klusu un nemanāmi Latvijas tehnoloģiju jaunuzņēmumu komūnija ir piedzīvojusi vēl vienu “exit”. Personālvadības mākoņrisinājums “CakeHR” novembra beigās oficiāli pievienojās Lielbritānijas lielākā biržā kotētā tehnoloģiju uzņēmuma “Sage” produktu saimei. Darījuma summa netiek izpausta, taču ir zināms, ka lielākā daļa “CakeHR” komandas pārcelsies uz Barselonu un turpinās darbu pie produkta pilnveidošanas un integrācijas “Sage” produktu klāstā.

“Sage” ir programmatūras milzis, kas rada dažādus biznesa vadības, grāmatvedības, personālvadības un maksājumu programmatūras produktus un pakalpojumus uzņēmumiem. “Sage” produktu vadītājs Lī Pērkins (Lee Perkins) ir teicis, ka viņa skatījumā “CakeHR” nodrošina vienkārši lietojamu personālvadības mākoņservisu, kas patīk darbiniekiem un palīdz uzņēmumiem būt produktīvākiem. “CakeHR” iegāde ļaus papildināt “Sage Business Cloud” piedāvājumu mazajiem uzņēmumiem.

Reklāma

Darbs pie “CakeHR” izstrādes sākās 2012. gadā, kad vienam no uzņemuma līdzdibinātājiem – Kasparam Upmanim bija nepieciešama ērta personālvadības sistēma viņa digitālajai aģentūrai “Mosties!”. Pāris gadu laikā bija skaidrs, ka šim produktam ir biznesa potenciāls un tika uzsākta aktīva tā izstrāde un pārdošana. Šobrīd “CakeHR” 13 cilvēku komanda šo risinājumu ir lokalizējusi 16 valodās un uzņēmumam ir 499 klienti, kuru 27 000 darbinieki izmanto to ikdienā. Paredzams, ka šo gadu “CakeHR” noslēgs ar aptuveni 1 miljona eiro apgrozījumu.

Kā sarunā norādīja “CakeHR” līdzdibinātājs Norberts Erts, uzņēmuma veidošanas gaitā viņiem ir izdevies pieņemt un realizēt vairākus pareizus lēmumus, kas ļāvuši nonākt līdz šim darījumam. Produkts ir veidots vienkārši lietojams un saprotams kā uzņēmumu vadītājiem, tā gala lietotājiem, tam ir pievilcīga cena, automatizēta pieeja datiem izmantojot atvērtu API, kā arī ļoti nozīmīga ir bijusi plašā lokalizācija. Tāpat lieti noderējis tas, ka uzņēmums ir bijis reģistrēts arī Lielbritānijā.

Otrs uzņēmuma līdzdibinātājs Kaspars Upmanis norāda, ka “CakeHR” misija nemainās un viņi joprojām strādās pie personālvadības procesu vienkāršošanas uzņēmumos visā pasaulē un pievienošanās “Sage” ļaus ieguldīt līdzekļus uzņēmuma attīstībā. Platforma kļūs ātrāka, iegūs plašākas iespējas un labāku atbalstu, kā arī ļaus saviem klientiem – uzņēmumiem sasniegt labākus rezultātus.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments