Jau vasarā bija zināms, ka Džonijs Īvs (Jony Ive) vismaz daļēji pametīs Apple, jo viņš izveidoja pats savu uzņēmumu kopā ar senu kolēģi. Šobrīd Džonija Īva vārds izņemts ārā no Apple sniegtās informācijas par uzņēmuma vadību.

Kopš 2015. gada Džonijs Īvs bija paaugstināts amatā no vecākā viceprezidenta uz Apple vēsturē pirmo dizaina direktoru (Chief Design Officer).

Džonija Īva veikums Apple produktos ir zināms visiem – viņš ir veidojis iOS operētājsistēmas izskatu un Apple Watch kopējo filozofiju. Īvs ir piedalījies arī Apple Campus 2 dizaina izveidē, un uzņēmums novērtēja viņa milzīgo ieguldījumu.

Džonijs Īvs izveidojis uzņēmumu LoveFrom, turklāt Apple ir kļuvis par šī uzņēmuma klientu. Nav gan zināms, cik ļoti Džonijs Īvs piedalīsies nākamā gada iPhone un citu Apple produktu izveidē. Jebkurā gadījumā Džonijam Īvam vairs nepiederēs pēdējais vārds par Apple produktu izskatu.

Reklāma

4
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Kristaps SkutelisdigitalkArtisRūdolfs Putniņš Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Rūdolfs Putniņš
Member
Rūdolfs Putniņš

Bout dam time.

Artis
Viesis
Artis

Īvs vai Aivs?

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Aivs

digitalk
Member
digitalk

veidojis iOS operētājsistēmas izskatu — abus? (es vairāk neatceros). otrais, sekojot modernajām tendencēm, palika plakans un pliekans. pirmais, ar saknēm no OS X, bija vizuāli labi nostrādāts.