Sennheiser izlaidis spēlēm paredzētas bezvadu austiņas GSP 370 ar ļoti ilgu akumulatora darbības laiku. Sennheiser GSP 370 ar vienu uzlādi darbosies līdz 100 stundām, austiņas varēsi savienot ar PC un Mac datoriem, kā arī ar PlayStation 4.

Sennheiser GSP 370 austiņas speciāli veidotas, lai tām būtu minimāla aizture – tiek izmantots Sennheiser raidītājs, kas ievietojams datora vai spēļu konsoles USB ligzdā. Sennheiser aprīkojis GSP 370 austiņas ar kvalitatīvu mikrofonu, kas apmierinās pat prasīgākā spēļu video straumētāja vajadzības. Mikrofons spēs atfiltrēt apkārtējās vides trokšņus.

Sennheiser GSP 370 austiņas pavada Windows Sennheiser Gaming Suite programmatūra.

Sennheiser GSP 370 austiņu cena ir 199 eiro, tās jau šobrīd iegādājamas ražotāja mājaslapā. Iegādājoties austiņas ražotāja mājaslapā, Sennheiser GSP 370 saņemsi komplektā ar 35 eiro vērtu austiņu turētāju.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
LAN

Beidzot varēs CS kapāt visas piecas darba dienas, nesatraucoties, ka nedzirdēsi ienaidnieku dēļ austiņām, kuras izlādējušās.

Gatis

Kas ir bezvadu spēles? :-D

digitalk

nav mikrofona monitoringa 200 eiro vērtās spēļu ausīs? c’mon… :(

KKTK

A ko? Apkārtējo skaņu slāpēšana nebūs? Tas tak tomēr ir svarīgi, kad tu savos 30 gados spēlēsi spēles, un māte uz tevi bļaus, lai tu beidzos atrodi darbu.