Sennheiser izlaidis spēlēm paredzētas bezvadu austiņas GSP 370 ar ļoti ilgu akumulatora darbības laiku. Sennheiser GSP 370 ar vienu uzlādi darbosies līdz 100 stundām, austiņas varēsi savienot ar PC un Mac datoriem, kā arī ar PlayStation 4.

Sennheiser GSP 370 austiņas speciāli veidotas, lai tām būtu minimāla aizture – tiek izmantots Sennheiser raidītājs, kas ievietojams datora vai spēļu konsoles USB ligzdā. Sennheiser aprīkojis GSP 370 austiņas ar kvalitatīvu mikrofonu, kas apmierinās pat prasīgākā spēļu video straumētāja vajadzības. Mikrofons spēs atfiltrēt apkārtējās vides trokšņus.

Sennheiser GSP 370 austiņas pavada Windows Sennheiser Gaming Suite programmatūra.

Sennheiser GSP 370 austiņu cena ir 199 eiro, tās jau šobrīd iegādājamas ražotāja mājaslapā. Iegādājoties austiņas ražotāja mājaslapā, Sennheiser GSP 370 saņemsi komplektā ar 35 eiro vērtu austiņu turētāju.

4
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KKTKdigitalkGatisLAN Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
LAN
Guest
LAN

Beidzot varēs CS kapāt visas piecas darba dienas, nesatraucoties, ka nedzirdēsi ienaidnieku dēļ austiņām, kuras izlādējušās.

Gatis
Guest
Gatis

Kas ir bezvadu spēles? :-D

digitalk
Member
digitalk

nav mikrofona monitoringa 200 eiro vērtās spēļu ausīs? c’mon… :(

KKTK
Guest
KKTK

A ko? Apkārtējo skaņu slāpēšana nebūs? Tas tak tomēr ir svarīgi, kad tu savos 30 gados spēlēsi spēles, un māte uz tevi bļaus, lai tu beidzos atrodi darbu.