Šodien izziņots arī jaunais Walkman, NW- X507, atbalstot mūziku no vairākiem avotiem, izmantojot Android un WiFi. Tādējādi iespējams viegli piekļūt ierīcē esošajām dziesmām, izmantojot savus iecienītos straumēšanas un lejupielādes pakalpojumus, saglabājot augstas kvalitātes skaņu.

Līdzsvarotais Φ4.4mm savienojums ar DSD Native (11,2MHz) un 384kHz / 32bit PCM atskaņošanu, ko atbalsta S-master HX nodrošina augstas kvalitātes audio (Hi-Res Audio). Ir arī DSEE HX atbalsts, kas esošo mūziku pārveido līdz gandrīz augstas izšķirtspējas kvalitātei. DSEE HX procesors darbojas pat mūzikas straumēšanas laikā. Turklāt NW-ZX507 atbalsta LDAC Hi-Res Audio Wireless, lai baudītu Hi-Res.

NW-X507 ir 3,6 collu HD ekrānu, kas komplektēts ar skārienjūtīgu paneli. Lietošanas komfortam ir arī ērts USB Type-C ™ ports un micro SD kartes slots kopā ar fiziskiem sānu taustiņiem. Melnā krāsā, ar autentisku skaņu un kompaktu, gludu korpusu. Turklāt ar akumulatora darbības laiku līdz 20 stundām iespējams bez raizēm klausīties albumu pēc albuma.

NW-ZX507 (64GB) būs pieejams no 2019. gada novembra un maksās aptuveni 830 eiro.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Einis

Pazvanīt arī varēs?

Agnis

Vai ne, būtu mobilo sakaru iespējas, varētu ar šo vien staigāt nevis ar tām bezgaumīgajām ķīniešu lāpstām :D