DJI tikko izziņojis gimbal tipa attēla stabilizācijas sistēmu Osmo Mobile 3. Kā vēsta nosaukums, Osmo Mobile 3 paredzēts viedtālruņiem, turklāt Osmo Mobile 3 darbību papildina viedtālruņa lietotne.

Lielākais Osmo Mobile 3 jaunums ir iespēja to kompakti savāzt, lai stabilizācijas sistēma neaizņemtu pārāk lielu vietu somā. DJI pievienojis arī vairākus jaunus režīmus – Sport Mode, Story Mode, ActiveTrack 3.0. Osmo Mobile 3 arī saprot žestu vadību.

ActiveTrack 3.0 režīmā viedtālruņa kamera spēj sekot objektiem kustībā, kamēr Story Mode spēj bez pārāk lielas lietotāja iejaukšanās pārveidot vairākus video vienā stāstā.

Osmo Mobile 3 cena ir 109 eiro, par vēl 20 eiro var iegādāties Osmo Mobile 3 komplektu ar trejkāji.

Reklāma

6
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Kristaps SkutelisMuahKrotowRūdolfs RancānsUldis M. Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Uldis M.
Member
Uldis M.

Galvenais lai ir iespēja filmēt arī vertikāli! :D Tas taču tagad ir mega populāri! Pat digitālā mārketinga speciālisti uzsver ka vertikāls video ir pamanāmāks soc tīklos, jo aizņem lielāku ekrāna daļu kā šaurais “Pareizais” 16:9…

Krotow
Viesis
Krotow

“Speciālisti” laikam nezina, ka šādus video parasti vnk ignorē, jo normālos ekrānos tie rādās kā mazas vertikālas pastmarciņas. Bet nu katrams savs.

Rūdolfs Rancāns
Member
Rūdolfs Rancāns

Forši, ka ar katru osmo mobile versiju tas kļūst lētāks.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Kopš manā rīcībā ir DJI Osmo Pocket, nevaru iedomāties, ka gribētu lietot šādu telefona stabilizatoru. Man tas šķiet krietni neērtāk par Osmo Pocket, kur viss ir vienā ierīcē un tādējādi ātri un ērti filmēt.

Muah
Viesis
Muah

Nebūs īsti korekts salīdzinājums. Tev ir profesionālās vajadzības un Pockets tomēr ir 3x dārgāks.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Iespējams, jā. Bet es vienkārši kā lielu murgu atceros pieredzi ar tādu stabilizatoru. Ar telefonu šādā uzpariktē filmēt tomēr baigais čakars.