Microsoft izlēmis nedaudz pajokoties ar stiprajiem dzērieniem – uzņēmums apvienojis spēkus ar Zviedrijā esošu viskija ražotni Mackmyra, lai piedāvātu pasaulē pirmo mākslīgā intelekta radītu viskiju.

Microsoft izmanto Azure mākoņdatu servisu, kas apvienots ar Fourkind mākslīgo intelektu un Mackmyra viskija receptēm. Mākslīgais intelekts ņems vērā ne tikai labākās un apbalvotākās receptes, bet arī viskiju pārdošanas apjomus un klientu vēlmes.

Viskija ražošana ir ļoti sarežģīts un darbietilpīgs process. Viskijs ir ne tikai graudi un ūdens: garšu un krāsu ietekmē tādi parametri kā filtrēšana, destilācija, iesala izmantošanas metodes, izmantotais ūdens.

Uzskatāms, ka mākslīgais intelekts izveidos sarežģītāko viskija recepti Mackmyra ražotnes vēsturē. Viskijs būs iegādājams šī gada rudenī.

Reklāma

4
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KrotowKKTKhehegeksis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
geksis
Viesis
geksis

Ja vēl mākslīgais intelekts sāks nodarboties ar degustāciju, tad drīzumā mēs ne to vien sagaidīsim :)

hehe
Viesis
hehe

Labs viskijs ir gadiem jānotur mucās. Ja jau tik ātri pārdošanā, tad tāds fiksais variants vien ir :D

KKTK
Viesis
KKTK

Salīdzinot ar brendija ražošanu viskijs ir vienkārši saražojams.

Krotow
Viesis
Krotow

Kaut kā izskatās ka pamatā tiks izmantoti konkrēto padzērienu marku pārdošanas rādītāji. Kas pašsaprotami novedīs pie izvēles par labu lētajam galam. Beigās brūvēs to pašu “Apinīti stipro”, jo “to taču pērk vairāk”.