Tikai tagad sākas īstie ātro uzlāžu tehnoloģiju kari. Iepriekš ar ātru uzlādi mūs priecēja Huawei (40 W) un Oppo Super VOOC (50 W), bet Vivo sola nu jau pilnīgi vājprātīgu ātro uzlādi ar 120 W.

Vivo sola, ka 4000 mAh akumulatoru (aptuveni šādu ietilpību piedāvā šī gada flagmaņi) ar 120 W ātro uzlādi var piepūst pilnu 13 minūtēs. Tātad nākotnes Vivo viedtālrunis jau būs pilnībā uzlādēts, pirms vēl Huawei P30 Pro sasniegs 50% (Huawei savam flagmanim sola 70% uzlādi pusstundas laikā).

Iepriekš Xiaomi nodemonstrēja savu 100 W uzlādi, kas gan arī nav nonākusi nevienā viedtālrunī. Visticamāk, Xiaomi un Vivo ātrās uzlādes viedtālruņi būs iegādājami ne ātrāk par 2020. gadu.

Oppo un OnePlus viedtālruņus ražo BBK Electronics Corporation; BBK Electronics pieder Vivo un Oppo zīmoli, bet tehniski OnePlus ir Oppo meitasuzņēmums. Pavisam nesen Vivo izdalīja apakšzīmolu iQOO.

Reklāma

3
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
UsinssOskarseerks Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
eerks
Viesis
eerks

Šis ir labi. Bet kad beidzot ieviesīs statiskās strāvas uzlādēšanas iespēju telefonam berzējoties bikšu kabatā?

Oskars
Viesis
Oskars

Šis ātri bateriju nenobeigs?

Usinss
Viesis
Usinss

Kafiju ar varēs uzsildīt kamēr lādēs telefonu, uzliekot uz tā krūzi? Nenormāli tak jākarsē. Viņiem nevis lādētājs jāizdomā bet akumulators, kurš spēj ko tādu izturēt. Un tad jau auto industrija varēs mērojot sev lai auto var uzlādēt 20 minūtēs.