Ducati ir viens no populārākajiem itāļu motociklu zīmoliem (jāatzīst gan, ka Ducati šobrīd ir daļa no Volkswagen grupas). No Ducati jau kādu laiku tiek gaidīts elektrodzinēja darbināts motocikls, bet zīmola faniem pagaidām nāksies iztikt ar elektrisku motorolleri CUx.

Uzreiz rodas viena nejauka problēma, jo Ducati ir savu zīmolu licencējis Ķīnā bāzētam motorolleru ražotājam Vmoto, kas arī ražos visus Ducati motorollerus. No itāļiem tur labākajā gadījumā būs pāris dizaina nianses un mārketinga bukleti.

Reklāma

Vmoto ne tikai ražos Ducati motorollerus, bet arī pārdos tos savos izplatīšanas tīklos. Diemžēl šāds triks nenozīmē zemu Ducati motorollera cenu. Ducati motorolleri būs pieejami arī Eiropā.

Ducati CUx saņēmis 2.8 kW Bosch dzinēju un tas spēs pārvietoties ar 45 km/h. Ar vienu uzlādi Ducati CUx spēs nobraukt līdz 75 kilometriem. Ducati CUx aptuvenā cena būs sākot no 2450 eiro.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Motorollerim 45 km/h ir par maz, lai justos komfortabli uz ceļa braucamās daļas un iekļautos plūsmā. 70km/h ir pats minimums, bet ideālā variantā 110-120 būtu perfekti, lai var braukt arī pa šoseju no Piepilsētas ciemiem un nekavēt satiksmi.

Rudolfs

Šis ir domāts tiem, kam ir atļauja ar 50cc pārvietoties. Gan jau teorētiski iet ātrāk, bet vācijā ir hard limits 45 km/h tādēļ arī visiem citiem tā būs. Atšķirībā no benzīna variantiem, šeit pašrocīgi nenoņemsi ierobežotāju.

Krotow

Lai ar šo brauktu ātrāk būs jāmaina vadības elektronika. Kopā ar iespēju uzrauties uz noņemšanu no trases ar sankcijām.

KKTK

Tā kā pilsētā rūsas kastu vidējais ātrums ir ap padsmit km/h, tad noteikti vajag 70km/h un 120km/h :D :D :D

Artis 🍏

Tavas vēlmes ir 125 kubu rolleriem, i tad par 120 km/h var tikai sapņot. Šis ir vairāk 49 kubu alternatīva.

Skābene

Ar 50cc iet arī uz 70km/h. Bet 45 ir ne īsti pa ceļu, ne īsti pa velo celiņu. Ne šis, ne tas!
Drīzāk tāds elektriskā velesipēda segments!

Artis 🍏

Ne jau stock variantā. Jāmaina virzuli un ko tur vēl… Motorolera 49 cc definīcija Eiropā ir 4 kW, 350 kg pašmasa un līdz 45 km/h.

Norchaa

Ķīnieši noteikti piedāvās arī čipsu tūninga upgrade, lai palielinātu maksimālo ātrumu.
75km distance gan tāda trūcīgā izskatās. Reāli dzīvē vairāk par 60 km būs grūti nobraukt.

Kartupelis3

Ducati ar urbjmašīnas motoru…Diez cik gadus izstrādāja? :)