web analytics

Fitbit izziņo Versa Lite un Inspire fitnesa aproces, kā arī bērniem paredzēto Ace 2

Jaunākie raksti

Elektriskā Audi e-tron GT pirmizrāde gaidāma jau februārī

21. janvārī izziņots šī gada gaidītākā Audi elektroauto, pilnībā elektriskā Gran Turismo, pirmizrādes datums – pasaule to varēs tuvāk...

Uzņēmējus aicina 10 dienās ekspertu vadībā izveidot interneta veikalus

No 28. janvāra līdz 8. februārim Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Digitālo mārketinga fabriku un Mozello mājas lapu izstrādes...

Kursors.lv kopā ar Citadeli informēs par fintech jaunumiem

Ar prieku paziņoju, ka Kursors.lv uzsāk sadarbību ar Citadeles banku un visa gada garumā kopā informēsim par svarīgo finanšu...

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Covid-19 ietekmi uz finanšu tehnoloģiju attīstību

Domāju, ka tikai retais spēja paredzēt, kāds tieši izvērtīsies 2020. gads un kā sākontēji tālajā Ķīnā radies COVID-19 vīruss...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #401 (21.01.2021)

21. janvāra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu uzreiz...Fitbit Versa ir ražotāja populārākais fitnesa aproču modelis, kas tagad kļuvis vēl pieejamāks. Vienlaikus Fitbit izziņojis arī bērniem paredzētu aproci.

Fitbit Versa Lite

Fitbit Versa Lite piedāvā akumulatora darbības laiku vismaz četru dienu garumā, fitnesa aprocei ir optiskais sirdsdarbības sensors ar iespēju izrēķināt arī SpO2. Plānotā Fitbit Versa Lite cena ir 160 eiro, kamēr Fitbit Versa maksā ap 200 eiro.

Fitbit Versa Lite ir ūdensdroša aproce, tomēr tā zaudējusi automātisko nopeldēto baseinu uzskaiti, Lite versija neskaita uzkāptos stāvus un nav arī vairs iebūvētā mūzikas atskaņotāja, kad Fitbit Versa Lite salīdzina ar Fitbit Versa.

Fitbit Inspire un Inspire HR

Fitbit Inspire un Inspire HR nodrošina akumulatora darbību piecu dienu garumā ar vienu uzlādi. Fitbit Inspire un Inspire HR spēj automātiski atpazīt 15 sporta nodarbes, kā arī Inspire sērija pieskata tavu miegu.

Inspire sērijas fitnesa aprocēm ir 50 m ūdensnoturība, pieejami paziņojumi no viedierīces, kas tiek parādīti nelielā, melnbaltā OLED ekrānā. Fitbit Inspire HR modelim ir optiskais sirdsdarbības sensors.

Fitbit Inspire cena ir ap 70 eiro, Fitbit Inspire HR maksā ap 100 eiro.

Fitbit Ace 2

Fitbit Ace 2 ar mīlīgiem, animētiem ķēmiņiem mudinās bērnus dzīvot veselīgāk. Fitbit Ace 2 piedāvā dažādus virtuālus apsveikumus par sasniegumiem. Arī Fitbit Ace 2 ir 50 m ūdensnoturība un piecu dienu darbības laiks ar vienu uzlādi.

Fitbit Ace 2 aproces būs iegādājamas nedaudz vēlāk.

Avotsfitbit
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: