Vai trīs reizes lētākais Xiaomi Pocophone F1 var aizstāt Samsung Galaxy Note9 flagmani? Procesori tādi paši, baterijas tādas pašas un pat displeji ir līdzīgi. Noliku malā Galaxy Note9, ko lietoju ikdienā un pāris nedēļas mēģināju sadzīvot ar flagmaņu slepkavu (jā, zinu, banāls apzīmējums) Pocophone. Šajā video pastāstu par maniem iespaidiem, ko guvu testa periodā un padalos ar secinājumiem par Pocophone trumpjiem, kā arī telefona trūkumiem.

Paldies draudzīgajam sakaru operatoram Bite par testam sarūpēto Xiaomi telefonu un paldies uzņēmumam TestDevLab par vietas nodrošināšanu šī video filmēšanai. Uzņēmums meklē programmatūras testētājus, izstrādātājus un arī praktikantus: https://www.testdevlab.com/careers

16 komentāri

  1. Priekš mani deal breakers jebkurā Samsung telefonā ir exynos chipsetu izmantošana. Uz doto brīdi sliktākā izvēle. Kristapa pieredze to faktiski pierāda, jo jālādē telefons 2x dienā, neskatoties uz to ka toliek izmantots amoled ekrāns.

    • Piekrītu, Exynos īsti vēl nav panācis Snapdragon veikumu ne veiktspējas, ne baterijas lietojuma ziņā. Un ja Samsung turpinās pieturēties pie šāda ierīču dalījuma ar diviem dažādiem procesoriem, tad visdrīzāk nekad nesagaidīsim, ka Exynos pārspēs Snapdragon. Kas ir slikti, jo labi redzam, ka gan Apple, gan Huawei ar saviem procesoriem ir panākuši krietni vairāk, jo fokusējas uz to izstrādi kā vienīgo un labāko procesoru savām ierīcēm. Samsung, saņemies!

  2. Saturiski teicams video – paldies! Tomēr gribētos piezīmēt, ka mūzika nedaudz traucēja – bik par skaļu, un, kad rādīja Pocophone reklāmu, tad vispār balsi bija grūti sadzirdēt.

  3. Šķiet, ka video neko nemanīju par Note 9 irbuļa vadības iespējām. Tas ir iemesls kāpēc tiek pirkts Note. Korektāk būtu salīdzināt ar s9 plus, kuram nav irbuļa. Priekš manis vēl dealbrakeris ir bezvadu uzlāde. Man šādi lādētāji jau ir visur – pie gultas, datora, mašīnā. Līdz ar to, tālruņus bez bezvadu uzlādes iespējas vairs nespēju iedomāties sevi lietojam. NFC neesamība manuprāt nav tik kritisks trūkums. Tā pat kartes vēl ir makā. Jāpapildina, ka ne tikai Citadele, bet arī Swedbank jau ir bezkontakta norēķini. Neforši ir ka nevar izvēlēties abus. Vai nu Swedbank vai Citadeles karte. Būtu šim tālrunim bezvadu uzlādes iespēja, iespējams, ka būtu to iegādājies.

  4. Es salīdzināju Poco F1 un Mi8 – izvēlējos otro dēļ NFC esamības un kaut kā labākas kameras. Vairs neatceros vai baterija arī Mi8 nebija pa kapeiku labāka, bet citādi telefons super.

    • Es piekrītu, tā būtu arī mana izvēle. Uz papīra baterija Poco gan ir labākā, bet Mi8 bija diezgan laba baterijas optimizācija

  5. Atvaino, bet nu man vairāk būtu interesējis redzēt telefonu un os sistēmu tajā (ātrumu,iespējas), nevis Tavu ģīmi 20min garumā!

Ir ko teikt?