Sekojot klientu pieprasījumam un interesei, no 1. februāra taksometru aplikācija uzsāk darbību Jelgavā, lai padarītu pakalpojumu arvien pieejamāku iedzīvotājiem Latvijā un atvieglotu pārvietošanos pilsētās. Šobrīd aplikācijā Jelgavā reģistrēti jau 50 vadītāji. Līdz ar darbības paplašināšanu, Taxify ir pieejams jau četrās pilsētās Latvijā: Rīgā, Daugavpilī, Liepājā un Jelgavā.

Taxify tarifs braucieniem Jelgavā būs vienāds ar tarifiem Rīgā, t.i. iekāpšana 0.75 EUR, distance 0.39 EUR/km, laiks 0.15 EUR/min, minimālā brauciena cena 2.80 EUR. Šobrīd Taxify aplikāciju lejupielādējuši jau vairāk nekā 300 klienti Jelgavā, vienlaikus uzņēmumums paredz, ka līdz ar darbības uzsākšanu klientu skaits pieaugs, un Taxify plāno kļūt par klientu iecienītāko pārvietošanās veidu pilsētā. Aicinot Jelgavas iedzīvotājus izmēģināt Taxify servisu, pirmās divas nedēļas, līdz pat 14. februārim, visiem braucieniem Jelgavā tiks piemērota atlaide līdz 25%, ko katrs aplikācijas lietotājs var izmantot 5 braucieniem.

Reklāma

Pieteikties un uzsākt darbu kā vadītājs Taxify var jebkurš interesents – gan privātie autovadītāji, gan taksometru parki. Tendences Jelgavā liecina, ka šobrīd darbam pārsvarā pieteikušies privātie vadītāji, kuri paralēli pamatdarbam gūst papildu ienākumus arī pārvadājot pasažierus ar savu automašīnu.

Jelgava ir Latvijas ceturtā lielākā pilsēta, tajā mīt vairāk nekā 60 tūkstoši iedzīvotāju. Jelgavā atrodas arī trešā lielākā augstskola – Latvijas Lauksaimniecības universitāte – kur studē aptuveni četri tūkstoši jauniešu. Taxify līdzšinējā pieredze liecina, ka aplikāciju izmantošana, lai ērti pārvietotos pilsētā, strauji kļūst populāra tieši studentu vidū. Aizvien vairāk klientu arī novērtē to, ka Taxify var ērti izmantot, lai izsauktu taksometru un ērti nokļūtu galamērķī, arī viesojoties citās pilsētās un valstīs. Jau ziņots, ka Igaunijā radītais jaunuzņēmums pagājušajā gadā piesaistīja investīcijas turpmākai izaugsmei. Taxify jau šobrīd darbojas aptuveni 30 pasaules valstīs un teju 100 pilsētās, no Austrālijas līdz Meksikai, un plāno strauju izaugsmi arī šogad.

Taxify ir visstraujāk augošā kopbraukšanas transporta platforma Eiropā, kuras mērķis ir padarīt braucienus pilsētā vieglākus, ātrākus un uzticamākus. Uzņēmumu 2013. gadā dibināja Markuss Villigs. Taxify investoru vidū ir Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital un TransferWise līdzdibinātājs Taavets Hinrikus. Šobrīd Taxify apvieno vairāk kā 15 miljonus lietotāju visā pasaulē.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

“Taxify ir pieejams jau četrās pilsētās Latvijā: Rīgā, Daugavpilī, Liepājā un Jelgavā.”

Dienas jautājums: Ja jau Taxify darbojas tikai Rīgā, Daugavpilī, Liepājā un Jelgavā, tad kā gan man izdevās taxify izmantot Jūrmalā!?

kursorslv

Gan jau Jūrmala skaitās Rīga :)