Reklāma

Technics izlaiž jaunu leģendārā SL-1200 vinila plašu atskaņotāja versiju

Jaunākie raksti

Paziņotas šogad ASV lejupielādētākās App Store lietotnes un spēles

Dažas dienas iepriekš ar līdzīgu topu dalījās Google, publiskojot populārākās lietotnes un spēles 2021. gadā Android viedierīču lietotājiem. Tagad...

Izziņota Honor 60 sērija ar vloginga iespējām un žestu vadību

Ķīnā tikko izziņots Honor 60 viedtālrunis, kas izskata ziņā ir ļoti līdzīgs Honor 50 modelim, bet jaunais Honor 60...

Izziņotas jaunā Dacia Jogger cenas Latvijā

Jaunā Dacia Jogger pie dīleriem Latvijā ieradīsies nākamā gada pavasarī, bet jau izziņotas jaunā modeļa cenas. Piecvietīgajai Dacia Jogger...

“Porsche” pamatdarbības peļņa 2021. gada trīs ceturkšņos pieaug par 78,4%

“Porsche“ 2021. gada trešā ceturkšņa beigās sasniedzis peļņu no pārdošanas 15,5% apmērā. Šis rezultāts atkārtoti pārsniedz 15% references līmeni,...

9. decembrī notiks tiešsaistes diskusija “Latvija – mītne globāliem FinTech uzņēmumiem”

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) kopā ar FinTech nozares partneriem 9. decembrī no plkst. 11 līdz 13 rīko...

Lieliski jaunumi! Nē, fantastiski jaunumi! Technics ir izziņojis jauno SL-1200MK7 vinila plašu atskaņotāju, kas ir paredzēts dīdžeju vajadzībām. Tas izskatās tāpat kā “oriģinālais” atskaņotājs, ko var atrast visās pasaules malās un uz kura ir spēlējis ikviens sevi cienošs dīdžejs. Jāpiezīmē, ka iepriekšējais šīs sērijas modelis tika izlaists tālajā 2008. gadā un tas ir ļoti, ļoti gaidīts jaunums.

Lai arī jaunais atskaņotājs vizuāli izskatās ļoti līdzīgs priekšgājējam, tam “vēderā” ir šādi tādi moderni jaunumi. Ripu joprojām griež tiešās piedziņas (direct drive) motors, taču tagad to kontrolē sarežģītāks dators un rezultātā līdz minimumam ir samazinātas dažādas nevēlamas vibrācijas, kas rada nevēlamu rotācijas ātruma maiņu, jeb “peldēšanu”. Jaudas ziņā jaunais modelis ir palicis SL-1200MK5 līmenī. Lietotājs var pielāgot motora griešanās uzsākšanas un bremzēšanas ātrumu.

Pozitīvs jaunieviesums ir noņemami strāvas un audio kabeļi, jo iepriekš tie bija iebūvēti pašā ierīcē un to nomaiņa bija nevajadzīgi sarežģīta darbība.

Klāt nākusi jauna reversās spēlēšanas funkcija, ko var aktivizēt vienlaicīgi nospiežot ātruma un Start/Stop pogas. Pārstrādāts ir arī adatas apgaismojuma elements, kas ļaus to labāk redzēt tumsā. Tāpat Technics veicis izmaiņas atskaņotāja korpusā, lai minimizētu vibrācijas.

Diemžēl pagaidām nav izziņota jaunā produkta cena un atliek tikai cerēt, ka tas nemaksās tos vājprāta tūkstošus, kas tika prasīti par dažiem citu sēriju atskaņotāju modeļiem, kas tika izlaisti iepriekšējos gados. Man uz īsu brīdi jaunībā bija pārītis Technics SL-1200 atskaņotāju, atceros tos ar labu, nolādu sevi ik dienu par to, cik vieglprātīgi pārdevu tos un noteikti nopirkšu jaunu pāri.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: