Huawei uzsācis Eiropai izlaist Android 9 Pie operētājsistēmas atjauninājumus Huawei P20, P20 Pro un Mate 10 Pro viedtālruņu modeļiem. Android 9 Pie beta atsevišķās valstīs bija pieejama vēl septembrī, bet Ķīnā Android 9 Pie atjauninājums minētajiem modeļiem pieejams jau vismaz mēnesi.

Android 9 Pie atjauninājums kopā ar uzlabotu Huawei saskarni atnesīs jaunu žestu ievadi, vizuāli uzlabotus Quick Settings un Adaptive Battery. EMUI 9.0 saskarne pievienos vairākas jaunas iespējas – Google Lens līdzinieku HiVision, GPU Turbo 2.0 (uzlabos veiktspēju vairākās populārajās spēlēs), jaunu paroļu pārvaldnieku, kas aizslēdzams ar pirkstu nospiedumu. Tiek arī solīta ātrāka saskarnes darbība.

Reklāma

Android 9 Pie atjauninājums pie lietotājiem nonāks viļņveidīgi – pie sava atjauninājuma tiksi, visticamāk, pēc divām vai trim nedēļām.

Huawei nākamo gadu iesāks arī arī Honor Play, Honor 10, Honor View 10, Huawei Mate 9 un Huawei P10 sēriju aplaimošanu ar Pie atjauninājumu.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
tramvajs bļe

p20lite

Kaspars Karolis

Kāds Mate pro 10 īpašnieks ir saņēmis atjauninājumu?

neJANIS

Pagaidām nekā.

Reinis Rozitis

Nope :(

Raitis Radziņš

Vakar vakarā atnāca.

Man joprojām nekā

Štirlics

Ja var ticēt LV drošības policijai, tad ikviens Huawei lietotājs ir ķīnas KGB upuris. Bet ja telefonā ir vēl Kaspersky abtivīruss, nu tad jau sanāk, ka upuris dubultā. Un ja vēl ņem vērā, ka telefonam ir Amerikāņu operētājsistēma, tad upuris kubā! :D

Kaspars gavrs

Uz pro 10 kāds jau saņēmis?

Raimonds Freimanis

Šodien atnāca Android 9 Pie uzMate 10 Pro!