Spēle Counter-Strike: Global Offensive (vairums spēli pazīst ar nosaukumu CS:GO) nav izturējusi Fortnite un citu tā saukto battle royale tipa spēļu spiedienu, kas licis CS:GO kļūt par bezmaksas spēli. Jā, visi var doties uz Steam Store un iegūt CS:GO bez maksas.

Epic Games spēle Fortnite jau no sākta gala bija spēlējama bez maksas, kas ļāvis spēlei izvirzīties vadībā, aiz sevis atstājot PlayerUnknown’s Battlegrounds un citas populārās spēles, kas prasa pārdesmit dolārus par to iegādi.

Lai nejauktos kopā jaunie spēles lietotāji ar vecajiem (maksājošajiem klientiem), pēdējiem būs pieejams Prime statuss – CS:GO spēle ņems vērā statusu, komplektējot vienspēles spēlētājus un komandas.

CS:GO ierastais aptuveni tiešsaistē esošo 200 000 spēlētāju skaits uzreiz audzis, pēdējo 24 stundu laikā sasniedzot aptuveni 450 000 lietotāju tiešsaistē.

3 komentāri

  1. Bezmaksas spēli varēja dabūt jau arī mazliet pirms.. tik tagad laikam paplašinājuši bezmaksas iespējas + nodalījuši atsevišķi tos, kas gatavi turpināt maksāt :D

Ir ko teikt?