Spēle Counter-Strike: Global Offensive (vairums spēli pazīst ar nosaukumu CS:GO) nav izturējusi Fortnite un citu tā saukto battle royale tipa spēļu spiedienu, kas licis CS:GO kļūt par bezmaksas spēli. Jā, visi var doties uz Steam Store un iegūt CS:GO bez maksas.

Epic Games spēle Fortnite jau no sākta gala bija spēlējama bez maksas, kas ļāvis spēlei izvirzīties vadībā, aiz sevis atstājot PlayerUnknown’s Battlegrounds un citas populārās spēles, kas prasa pārdesmit dolārus par to iegādi.

Lai nejauktos kopā jaunie spēles lietotāji ar vecajiem (maksājošajiem klientiem), pēdējiem būs pieejams Prime statuss – CS:GO spēle ņems vērā statusu, komplektējot vienspēles spēlētājus un komandas.

CS:GO ierastais aptuveni tiešsaistē esošo 200 000 spēlētāju skaits uzreiz audzis, pēdējo 24 stundu laikā sasniedzot aptuveni 450 000 lietotāju tiešsaistē.

3
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Kaspars B.Jānis Lāčaunieks Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Jānis Lāčaunieks
Guest
Jānis Lāčaunieks

Ja spēlētāju skaits audzis no 200k uz 45k, tad, laikam, valve kaut ko izdarījusi nepareizi :D

Kaspars B.
Guest
Kaspars B.

https://store.steampowered.com/stats/
CURRENT PLAYERS PEAK TODAY GAME
311,618 452,285 Counter-Strike: Global Offensive

mjā.. vienu nullīti pazaudēja tulkojumā :D

Kaspars B.
Guest
Kaspars B.

Bezmaksas spēli varēja dabūt jau arī mazliet pirms.. tik tagad laikam paplašinājuši bezmaksas iespējas + nodalījuši atsevišķi tos, kas gatavi turpināt maksāt :D