Vai zināji, ka vari apmācīt Android Pie operētājsistēmu ekrāna spilgtuma ideālai noteikšanai? Ja tu pats ik pa laikam pieregulēsi ekrāna spilgtumu, Android Pie pēc kāda laika sāks ņemt vērā tavus iepriekš izmantotos spilgtuma koriģējumus.

Android Pie ekrāna spilgtuma mašīnmācīšanās ir viena no retajām mums pieejamajām mākslīgā intelekta iezīmēm, kas tiešām strādā. Atliek tikai pašam ik pa laikam patrenēt viedtālruni, lai pēc aptuveni mēneša varētu aizmirst par ekrāna spilgtuma iestatījumiem.

Google norāda, ka Android Pie mašīnmācīšanās darbojas pašā viedtālrunī, dati nekur netiek sūtīti. Saņemtā informācija tiek apstrādāta viedtālruņa uzlādes laikā. Google Pixel sēriju viedtālruņiem jau šobrīd darbojas ekrāna spilgtuma noteikšanas mašīnmācīšanās, bet citi ražotāji ne vienmēr iekļaujot šo iespēju savos viedtālruņos. Pagaidām netiek precizēts, kuros citu ražotāju viedtālruņos ekrāna spilgtuma noteikšanas mašīnmācīšanās nonākusi.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Pfff, kas vēl regulē spilgtumu? Tie paši, kas slēdz ārā GPS kad nevajag karti? :D

itanium

Kāpēc, lai es neslēgtu ārā GPS, ja man tas nav nepieciešams 99% no izmantojamā laika?
Un es arī pats ik pa laikam pieregulēju spilgtumu, jo bieži vien automātiskais režīms nedod vēlamo rezultātu.

Kristaps Skutelis

Kāpēc tu domā, ka tev nevajag GPS? 99% tavu aplikāciju šādai idejai nepiekristu.

KKTK

Te nu mēs esam. Varbūt tu arī domā, ka iekšdedzes automašīnā uzgriezts sildītājs tērē benzīnu (dzirdēts pa radio 5 :)

itanium

Em, vai tas ka dažām lietotnēm vajag automātiski nozīmē to, ka to vajag arī man?

x

mani ne pārāk interesē aplikāciju viedoklis, tāpat kā es neinteresējos vai taburetei ir ērti stāvēt tur, es to novietoju – galvenais, lai ir ērti man)

Kristaps Skutelis

True that! :)

KKTK

Te nu mēs esam. :D Varbūt tu arī domā, ka iekšdedzes automašīnā uzgriezts sildītājs tērē benzīnu (dzirdēts pa radio 5 :)

itanium

Protams, ka tērē, jo ventilators ta griežas. Cits – cik un vai tas ir jūtams ;)

Čiekurs

Tērē, jo motors lieki atdod siltumu, kas rodas sadedzinot benzīnu. Karstā vasaras dienā šis siltums pie uzsiluša motora ir lieks, taču ziemā tas pilnīgi noteikti rada papildus patēriņu. Un, jā, ģenerators arī paņem savu.

LOOK

Neatceros kad pēdējo reizi pieskāros ekrāna spilgtumam. Ļoti labi darbojas automātiskā režīmā, gan saulē, gan tumšā telpā. Iespējams tas ir aktuāli kaut kādiem lētajiem modeļiem…