Taxify jau šajā nedēļā uzsāka piedāvāt elektrisko skrejriteņu nomu Parīzē, tuvāko mēnešu laikā Taxify piedāvās elektrisko skrejriteņu nomu arī citviet Eiropā un Austrālijā. Līdzīgus elektrisko skrejriteņu nomas pakalpojumus šobrīd piedāvā arī Uber un Lyft.

Katrs piektais Taxify brauciens esot īsāks par 3 kilometriem, kas ir ideāls attālums, ko pilsētā veikt ar elektrisko skrejriteni. Vismaz tā uzskata Taxify. Protams, vienmēr ir nianse, ka elektrisko skrejriteni var nākties uz ielas meklēt ilgāk, nekā atbrauc taksometrs.

Reklāma

Jaunais elektrisko skrejriteņu nomas serviss iegūs nosaukumu Bolt, nomas cena ir 0.15 eiro minūtē, minimālā cena būs 1 eiro. Tātad 10 minūšu brauciens izmaksās 2.50 eiro.

Pagaidām nav zināms, kurās pilsētās Bolt nomas serviss tiks ieviests.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
17 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kārlis

Sanāca tieši šitādu izmantot šovasar LA, Venice beach apbraukāšanai. 1$ uzsākšanai + 15 centi minūtē. Itkā jau ērts veids tūristam kā pārvietoties, bet ikdienā, šaubos, vai perspektīvā izmantotu tādu lai pārvietotos, piemēram, Rīgā.

neJANIS

Ar tādu (produktīvi) var pārvietoties tikai pilsētās, kur ir attīstīta veloinfrastruktūra, tātad noteikti ne Rīgā.

Zintis

Piekrītu. Tā kā neesmu no Rīgas, apsvēru domu iegādāties tādu, lai iebraucot Rīgā ar vieglo auto, to varētu atstāt bezmaksas stāvvietā un turpināt ceļu ar elektrisko skrejriteni, bet sapratu ka nebūs nemaz tik ļoti ērti šķērsot Salu tiltu lai nokļūtu sev intresējošos galamērķos.

Krish

Es pats ikdienā pa Rīgu pārvietojos ar velo (Ziepniekkalns – Klusais centrs) un neredzu nekādus šķēršļus tam, lai izmantotu šādu braucamrīku attiecīgā maršruta veikšanai. Go for it!

Jānis A

Ar velo tomēr ir ērtāk, it īpaši pa mūsu līdzenajiem ceļiem. Ar samakatu visu laiku kratīsies un, iebraucot nedaudz lielakā bedrē, varēsi pat uz mutes nomaukties.
Nu vēl ir variants braukt pa pašu brauktuvi kopā ar mašīnām, ja to vispār likums ļauj, neesmu interesējies.

Reinis Rozitis

> lai iebraucot Rīgā ar vieglo auto, to varētu atstāt bezmaksas stāvvietā

Kur tāda ir?

Pumba

Ne centrā. Pilns ar bezmaksas stāvvietām.

Reinis Rozitis

Iebraucot no Siguldas puses (A2) kādu piemēru?

Pumba

Gandrīz visas Ropažu ielas garumā (1km) mašīnu var novietot stāvēšanai bez maksas. Viņa ir paralēli Brīvības ielai. Teika.

Reinis Rozitis

Nu varbūt, lai gan aizsist taisni braucošo joslu ar visai nosacīti var saukt par stāvvietu “park’n ride” izpratnē (kā vienubrīd izmantoja Alfas placi), manuprāt. Lai gan tehniski gan jau ka tur vietām varētu būt kabatas.

Skābene

Kas tevi mulsina salu tiltā? Zem viņa ir speciāli gājējiem un velobraucējiem paredzēts celiņš! Tas visādam gadījumam, ja nezināji! ;)

Andris Niklavics

iegādājos maijā xiaomi m365 ,sovasar visu vasaru pārvietojos , perfekts transports

DMG

Šovasar iegādājos E-Twow un braukāju jau mēnesi Pļavnieki – Centrs. Protams ir jāpārdomā un jātestē dažādi maršruti, lai atrastu ideālo ceļu, bet pats pārvietošanās veids ir perfekts. Riteni vienmēr jādomā, kur nolikt, kur pārģērbties, nomazgāties utt. Ar skrejriteni tikai uzkāp, aizbrauc līdz gala mērķim un noliec, kur citiem netraucē. Pagaidām šķiet, ka tas ir daudzas reizes lētāks un ātrāks transports par sabiedrisko. It īpaši, ja līdz gala mērķim jābrauc ar vairākiem sabiedriskajiem.

Pumba

Ja sāk līt, tad laikam ir bēdīgāk.

Millberg

redzeju sos Riga – rideatom.com, pieteicos testam, gaidu :)))

assa

Re kā, izleca šis nepilnu gadu vecais raksts un arī pie mums ir līdzīgs serviss, tikai par zemākām cenām!
Ir izmēģināts un atzīts par labu esam!
P.s.līdz 3km attālumu gan visiem ieteiktu pamatā nostaigāt kājām,- normāli ejot nesasvīsti, bet veselībai labu dari. Un bez maksas:) Velo arī ir laba alternatīva, bet ne visiem derēs dēļ svīšanas un dušu neesamības galapunktā

Dainarts Balodis

Būs kā tai epizodē no Dienvidparka! 😲