Dienvidkorejas lielākais konglomerāts Samsung Group pirms nedēļas izziņoja pēdējā ceturkšņa finanšu rezultātus un tie nav iepriecinoši – sabremzējusies izaugsme, jo Galaxy S9 nepērk tik daudz kā Samsung bija plānojis. Jau šovakar uzņēmums prezentēs savu flagmani Note 9 un varbūt tas atstās pozitīvu iespaidu uz uzņēmuma finanšu rādītājiem turpmākajos ceturkšņos.

Samsung ir paziņojis, ka nākamo trīs gadu laikā izpētes projektos plāno ieguldīt 22 miljardus ASV dolāru. Šo naudu paredzēts sadalīt uz projektiem mākslīgā intelekta, 5. paaudzes mobilo sakaru tehnoloģiju, automobiļu elektrisko komponenšu un bioloģiskās farmācijas jomās.

Uzņēmums plāno palielināt mākslīgā intelekta pētnieku skaitu līdz 1000 vairākos šīs jomas izpētes centros Apvienotajā Karalistē, Kanādā, Krievijā, ASV un Dienvidkorejā.

Tomēr šie 22 miljardi nav visa summa, ko Samsung plāno ieguldīt izpētē. Konglomerāts plāno turpināt darbu un izpēti arī displeju un pusvadītāju elektronikas jomās un tādējādi kopējais investīciju apjoms izpētē sasniegs pat 161 miljardu dolāru. Tāpat Samsung tuvāko trīs gadu laikā plāno radīt 40 000 jaunas darba vietas.

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Krotow Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Krotow
Viesis
Krotow

Varētu padomāt, ka telefonu laba lietota auto cenā tā uzreiz pirks katrs skolnieks :)