Microsoft Surface Go ir jaunākais no lētajiem tā dēvētajiem hibrīddatoriem – tas ir planšetdators ar komplektā nākošu tastatūras daļu. Iepriekš Microsoft Surface sērijas datori bija salīdzinoši dārgi, bet tagad Microsoft Surface Go konkurē ar Apple iPad vai Samsung Galaxy Book.

Microsoft Surface Go ir tikai 8.3 mm biezs, tam ir 10 collu PixelSense ekrāns (1800 x 1200), ko iespējams vadīt ar Surface Pen. Microsoft Surface Go aprīkots ar Intel 7. paaudzes Pentium Gold 4415Y procesoru (2 kodoli, 4 pavedieni, 1.60 GHz). Microsoft apgalvo, ka Surface Go ar vienu uzlādi darbosies deviņas stundas.

4 GB RAM un 64 GB SSD versija maksās 399 dolāru, bet 8 GB RAM un 128 GB SSD versijas cena būs 549 dolāri. Microsoft Surface Go tiks piegādāts ar Windows 10 S, bet to var vienkārši uzlabot līdz standarta Windows 10.

5 komentāri

    • Surface nav planšete. Šis ir kārtīgs dators. Jā, procesors varēja būt nedaudz labāks, bet savādāk super iekārta. Pēc 4 gadiem, saplīsa surface pro 3 ekrāns.. par cik nekas vairāk konkrētajam lietotājam neprasās, šis reāls variants – sanāk gandrīz vai ekrāna remonta cenā..
      Tik tie 128Gb kā vienīgā atmiņa ir pašvaki…

Ir ko teikt?