Mēs esam redzējuši savos Kursora apcirkņos tikai pāris 8. paaudzes Intel procesorus, lietotāji tikai tagad sākuši tos izskatīt kā pirkumu, bet Intel jau paspējis savos sarakstos parādīt, visticamāk, 9. paaudzes procesorus.

Intel varētu gatavos Core i3-9000 līdz pat Core i5-9600K procesorus, kas gan pagaidām ir tikai baumas. Visticamāk, Intel izziņos 9. paaudzes procesorus ne agrāk par šī gada novembri.

Baumas norāda, ka Intel 9. paaudze iegūs Ice Lake nosaukumu, jo Intel grasoties pāriet uz 10 nm procesoru ražošanas tehnoloģiju, nodrošinot zemākas procesoru temperatūras. Vienlaikus ar Intel Ice Lake varētu tikt izziņoti Coffee Lake Refresh procesori, kas tiks pie lielāka kodolu skaita, saglabājot esošo 14 nm ražošanas tehnoloģiju.

13 komentāri

  • Ņemot vērā ka 6, 7 un pat 8 padauza bij (1151), tad šī 9 būs jau atkal uz savējā ”jaunā” interfeisa.. Ņemot vērā, ka šie skaitīsīes nākamās padauzas līnija.
   Mārketings!

   P.S. Šie pirmie 9tīe būs vēl uz vecās 14nm tehnoloģijas… un tik 10 padauza būs uz 10nm(sakritība?) :D

 1. Skumjākais ir tas, ka mūsdienā tiek piekopta mākslīgā CPU nonāvēšana..
  Agrāk vnk vecais procis nevilka, tad skatījies jaunu(parasti pēc 5/6gadi bij tas maksimums), tagad proči ir pietiekami spēcīgi un tos mākslīgi nonavē vnk neatbalstot spēlēs lai pārak ilgi nesēdētu…

  Man bij vecs i7 3.4ghz sandy bridge procis 2600K – 4core 8thread. BET spēlēs skuju… lagoja, kaut grafene 970… Pat OC uz 3.9Ghz, nekas nemainījās. Nomainīju vnk plati un proci un uzreiz aizgāja viss.

  Patlaban 4790K… nu jau arī es gaidu, ka atkal nonavēs… :/

Ir ko teikt?