Instagram nākotnes plāni (lasi – turpmākā izaugsme) tiek saistīta ar jaunattīstības tirgiem, kas licis pārskatīt Instagram lietotnes darbību.

Jau šobrīd Google Play lietotņu veikalā atrodama Instagram Lite lietotne, kas Latvijas lietotājiem pagaidām nav pieejama. Ja Instagram ar Instagram Lite sekos Facebook piemēram, arī atvieglotā lietotnes versija pēc pāris nedēļām nonāks pie lietotājiem Eiropā.

Instagram Lite aizņem tikai 573 kilobaitus, kas ir aptuveni 1/55 daļa no ierastās Instagram lietotnes izmēra. Instagram Lite piedāvā Stories un Explore sadaļu, bet pagaidām tā nepiedāvā iespēju izvietot video un veikt saraksti ar draugiem.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
As

Nu jau arī whatsapp prasās lite versija, jo problēma,ka whatsapp media failus glabā tālruņa iekšējā atmiņā un nevar norādīt ārējo atmiņas vietu

madarasaule

Un to visu ir vērts turēt? Dzēs ārā! Tas ir viens no lielākajiem androīda killeriem!

Kristaps

Nezkāpēc WhatsApp neizmanto Telegram aplikācijas piemēru un neglabā lietotāju bildes uz pašu serveriem? Tas WA gadījumā reizēm ir kaitinoši, sevišķi budžeta klases viedtālruņos, kuros, kā zināms, nav vis 32 GB operatīvā atmiņa, bet gan knapi 8…

madarasaule

Tā nav operatīvā atmiņa, bet gan krātuve.

Jēkabs Balodis

Jau kādu laiku ir pieejama lite versija, ko var atvērt Chrome pārlūkā un saglabāt uz telefona. Šķiet līdzīgi ka Maps Go.