Instagram nākotnes plāni (lasi – turpmākā izaugsme) tiek saistīta ar jaunattīstības tirgiem, kas licis pārskatīt Instagram lietotnes darbību.

Jau šobrīd Google Play lietotņu veikalā atrodama Instagram Lite lietotne, kas Latvijas lietotājiem pagaidām nav pieejama. Ja Instagram ar Instagram Lite sekos Facebook piemēram, arī atvieglotā lietotnes versija pēc pāris nedēļām nonāks pie lietotājiem Eiropā.

Instagram Lite aizņem tikai 573 kilobaitus, kas ir aptuveni 1/55 daļa no ierastās Instagram lietotnes izmēra. Instagram Lite piedāvā Stories un Explore sadaļu, bet pagaidām tā nepiedāvā iespēju izvietot video un veikt saraksti ar draugiem.

Reklāma

5
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
madarasauleKristapsJēkabs BalodisAs Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
As
Viesis
As

Nu jau arī whatsapp prasās lite versija, jo problēma,ka whatsapp media failus glabā tālruņa iekšējā atmiņā un nevar norādīt ārējo atmiņas vietu

madarasaule
Viesis
madarasaule

Un to visu ir vērts turēt? Dzēs ārā! Tas ir viens no lielākajiem androīda killeriem!

Kristaps
Viesis
Kristaps

Nezkāpēc WhatsApp neizmanto Telegram aplikācijas piemēru un neglabā lietotāju bildes uz pašu serveriem? Tas WA gadījumā reizēm ir kaitinoši, sevišķi budžeta klases viedtālruņos, kuros, kā zināms, nav vis 32 GB operatīvā atmiņa, bet gan knapi 8…

madarasaule
Viesis
madarasaule

Tā nav operatīvā atmiņa, bet gan krātuve.

Jēkabs Balodis
Viesis
Jēkabs Balodis

Jau kādu laiku ir pieejama lite versija, ko var atvērt Chrome pārlūkā un saglabāt uz telefona. Šķiet līdzīgi ka Maps Go.