Ar plašu un spilgtu divu dienu forumu – starptautisko konferenci Latvijas Investīciju attīstības aģentūra (LIAA) piesaka jaunu zinātnisko jaunuzņēmumu notikumu, kas šajā nedēļas nogalē notiks Rīgā, 13. un 14. aprīlī. Magnetic Latvia tehnoloģiju konferences mērķis ir spilgti pieteikt un atzīmēt Latviju pasaules kartē kā vietu, kur pastāv un attīstās zinātniskos pētījumos balstīti jaunuzņēmumi.

Jaunās starptautiskās konferences “Deep Tech Atelier” uzdevumus ir ap sevi pulcēt esošas, inovatīvas tehnoloģijas, pārvēršot tās jaunā biznesa modelī, kā arī sniegt finansiālu atspērienu jaunuzņēmumiem, to attīstībai un nonākšanai tirgū. Šī LIAA izveidotā iniciatīva aicina uzņēmējus, zinātniekus, tehnoloģiju attīstītājus un nozares pārstāvjus, investorus un visus tos entuziastus, kurus interesē tehnoloģiju un zinātnisko sasniegumu idejas, piedalīties diskusijās, kā arī iegūt praktiskas zināšanas un piedalīties jaunuzņēmumu apmācībās – to veidošanā un sadarbībā. Vienlaikus šī ir arī neatsverama iespēja uzņēmējiem izveidot zinātnisko jaunuzņēmumu komandu, konferences ietvaros piedaloties Commercialization Reactor 12’th Ignition Event.

“Mēs esam pārliecināti, ka Latvija spēj piesaistīt augsto tehnoloģiju industriju pārstāvju uzmanību un ar šīs konferences palīdzību vēl vairāk tiks aktualizēta un veicināta ilgtspējīgu, zi­nātnē un pētniecībā balstītu jaunuzņēmumu attīstība Latvijā. Ļoti ceram, ka ar šīs konferences palīdzību spēsim identificēt efektīvākos veidus, lai šādi uzņēmumi var attīstīties un sadarbo­ties ar globālo industriju pārstāvjiem dažādās ražošanas nozarēs, kā arī piesaistīt privāto un riska kapitālu,” uzsver Aleksejs Korņevs, LIAA Tehnoloģiju departamenta direktora vietnieks.

Jau šajā nedēļas nogalē, 13. un 14. aprīlī, divu dienu konference notiks Rīgā, viesnīcā Radisson Blu Latvija, piedāvājot ne tikai informatīvās sesijas, praktiskas nodarbības, bet arī iespēju mācīties un iedvesmoties no vadošajiem nozares līderiem, kā arī noklausīties desmit jauno zinātnisko sasniegumu un tehnoloģiju pre­zentācijas.

Magnetic Latvia tehnoloģiju konferenci “Deep Tech Atelier” rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar komercializācijas platformu Komercializācijas reaktors. Dalība konferencē ir bez maksas, iepriekš reģistrējoties.

Detalizēta informācija par konferenci un tās programmu: http://deeptechatelier.liaa.gov.lv

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of