Microsoft paspārnē esošais Skype paziņojis par plāniem atvieglot lietotnes darbību vecākiem Android viedtālruņiem. Uzlabota Skype versija gaidāma tuvāko nedēļu laikā Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich līdz pat Android 5.0 Lollipop viedierīcēs.

Tiks atjaunināta esošā Skype lietotne, lietotājam nekas papildus nebūs jāveic. Jaunā versija tērēs mazākus resursus – aizņem mazāk vietas iebūvētajā atmiņā un arī tiks samazināti RAM atmiņas tēriņi. Vienlaikus Skype atjauninājums uzlabos saziņas iespējas vietās, kur ir lēns interneta pieslēgums.

Ja vēlies jau šobrīd iegūt uzlaboto Skype, vajadzēs vien Android viedtālruni ar minētajām operētājsistēmas versijām, kā arī nāksies pieteikties Skype for Android lietotnes Skype Insiders programmā. Ja nevēlies lietot beta programmatūru, vienkārši uzgaidi.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Ja šī problēma būtu tikai Skype…

x

dīvains tas ms – krāmējas ar antīkiem androidiem 5.1, bet nogriež skype uz win8.1

Skābene

Kāpēc dīvains, Apple arī nekrāmējas senilu versiju mākslīgu elpināšanu!
Liec jauno virsū un dzīvo bez bēdu! Ja dzelzis nevelk, tad pērc jaunu dzelzi!
Ar android ir savādāk, nav MS gara darbs!

x

nu, man šķiet, lai uzturētu skaipu uz arhaiskās ledenes, arī ir ko pavingrot, bet laikam jau ms nav izvēles – ja desuportētu skaipu uz lolīpopa, tas pēkšņi nedarbotos uz 2/3 androidu……

itanium

Uz Windows 8.1 strādā kā nākas. Vai arī tu biji domājis Windows Phone 8.1, kas ir mirušas OS veca versija un ko principā neviens (uz lielās masas fona) nelieto?

x

uz 8.1 desktopa atteicās instalēties, cik atminos.

itanium

Tad tu gan jau par “Skype for Windows 10” versiju runā.
Parastā Desktop versija liekas bez problēmām gan uz 8, gan uz 7.
Viņu mājas lapā: https://support.skype.com/en/faq/fa10328/what-are-the-system-requirements-for-skype

ignatjevvitor

Есть только один вариант как реально экономить на электрике, вот – http://legalecon.blogspot.com – Сперва не воспринял серьезно, но решил проверить и оказалось, что оно действительно работает, плачу на 40-50% меньше. Отличная вещь, советую!z

bombelats

A kādēļ arī uz jaunākām OS nevarētu būt tas pac: “…tērēs mazākus resursus – aizņem mazāk vietas iebūvētajā atmiņā un arī tiks samazināti RAM atmiņas tēriņi. Vienlaikus Skype atjauninājums uzlabos saziņas iespējas vietās, kur ir lēns interneta pieslēgums…”