Paroļu uzglabāšanas serviss Dashlane izziņojis ieceri šajā gadā nodrošināt iespēju pilnībā atteikties no paroļu iegaumēšanas. Dashlane Project Mirror ietvaros uzņēmums grasās mūs atbrīvot no teksta parolēm, bet diemžēl netiek sīkāk paskaidrots, kā tieši tas tiks panākts.

Protams, teksta paroles netiks izskaustas šajā gadā. Tiek pieļauts, ka Dashlane grasās atvieglot paroļu uzglabāšanas lietotnes darbību, bet plašāk par plāniem uzņēmums nav neko pastāstījis.

Ja vēlies ar vienu paroli aizsargāt visas pārējās, tev ir pieejami ne tikai Dashlane pakalpojumi. LastPass, Enpass, Keeper un RoboForm paveic ļoti līdzīgu darbu. Paroļu uzglabāšanas servisi arī ar pārlūku spraudņiem un viedierīču lietotnēm palīdz aizpildīt lietotājvārdu un paroļu laukus, uzglabāt norēķinu karšu datus, ar paroli aizslēgt pieeju piezīmēm, paziņot par pārāk vienkāršas paroles izmantošanu u.tml.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
kristaps194

Kāds ir jūsu workflow KeePass? Labprāt izmantotu tikai to, bet vienkāršajiem servisiem, kuriem bieži jāpiekļūst no iOS ierīcēm, LastPass TouchID, sinhronizācija un vienkāršā kopēšana izpogā. Tāpat Chrome extension.
Edit: galvenais jautājums – kā sinhronizējat KeePass :)

Nu paldies Tev, Arvīd

Vēl viens krāms – starpnieks, kam gribas gramstīties un uzkrāt svešu informāciju.