Reklāma

BITE sāk revolucionārā “iPhone X” iepriekšpārdošanu

Jaunākie raksti

“General Motors” rekomendē “Chevy Bolt” elektroauto novietot 15 metru attālumā no citām mašīnām

"General Motors" koncerna paspārnē esošā "Chevrolet" zīmola elektroauto "Bolt" mediju virsrakstos pēdējā laikā nonācis ne to labāko iemeslu dēļ...

Latviešu radītais e-velo amfībija–kemperis “Z-TRITON” piesaista 150 000 eiro un dosies sevi parādīt Eiropai

Nevarētu teikt, ka latvietim trūkst inovatīva un radoša domāšana. Patiesībā inovācijas un unikāli risinājumi atrodami itin bieži. Viens no...

Nodarbinātības valsts aģentūra darba meklētājiem un nodarbinātajiem apmaksās tiešsaistes apmācības

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) uzsākusi jaunu mācību pilotprojektu "Nākotnes prasmju iniciatīva". Tā ir iespēja gan darba meklētājiem, gan nodarbinātajiem...

Fitbit jaunā viedpulksteņu iespēja cīnīsies pret krākšanu

Google paspārnē esošais Fitbit uzsācis cīņu pret mūžam svarīgo tēmu - krākšanu. Protams, tas jau nebūtu Fitbit, ja viss...

Dizaina veidošanas serviss Canva sasniedz 40 miljardu dolāru vērtību

Uzņēmums un digitālais serviss Canva piesaistījis jaunas 200 miljonu dolāru lielas investīcijas, tādējādi sasniedzot 40 miljardu dolāru vērtību, kas...

Mobilo sakaru operators BITE savā interneta mājas lapā uzsācis revolucionārā “iPhone X” viedtālruņa iepriekšpārdošanu. Plānots, ka pasūtītās ierīces varēs saņemt, sākot ar šā gada 3.novembri.

BITĒ “iPhone X” viedtālrunis būs pieejams divās krāsās – sudraba un astropelēkā. Pārdošanas cena tālrunim ar 64GB iebūvēto atmiņu ir 1179 EUR, bet tālrunim ar 256GB iebūvēto atmiņu – 1349 EUR. Pērkot ierīces uz nomaksu uz 24 mēnešiem, to cena ir attiecīgi – 49,12 EUR un 56,20 EUR mēnesī.

“Mobilo sakaru lietotāji kļūst aizvien prasīgāki, turklāt ne vien attiecībā uz sakaru iespējām un kvalitāti, bet arī tehnoloģijām un to pieejamību. Tāpēc BITE rūpējas par to, lai varētu nodrošināt klientiem ne vien plašu jaunāko un inovatīvāko mobilo ierīču klāstu, bet arī iespēju izmēģināt un iegūt šīs ierīces savā īpašumā iespējami drīz pēc to parādīšanās tirgū. Zinām, ka jaunā, inovatīvā “iPhone X” viedtālruņa, kas spēšot atpazīt pieskārienu, balsi un pat skatienu, parādīšanos BITES veikalā ar nepacietību gaida daudzi mūsu klienti, kuri ir uzticami šī zīmola viedtālruņu lietotāji,” norāda BITES sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Karīna Javtušenko.

Plānots, ka iepriekšpārdošanā no 27.oktobra līdz 2.novembrim iegādātās ierīces varēs saņemt no 3. novembra.

Reklāma

83 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
83 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Plānots, ka iepriekšpārdošanā no 27.oktobra līdz 2.novembrim iegādātās ierīces varēs saņemt no 15.septembra.- Ilgi gan jāgaida… Gandrīz gads.

No 3. novembra :) Stājies rindā!

Ja tgd iestāšos, varu arī nedabūt. Šim jau vajadzēja vismaz mēnesi iepriekš vietu rindā ieņemt. Novēlots raksts.

Revolucionāra tikai cena, sanāk nopirkt gandrīz vai iphone 7 un macbook air, ja ņem no rokas.. Vai divus Samsung S8 par lmt akciju pāra un nepāra dienām 😂

Cena protams “Kārdinoša”! Nākamā ipoņa cenu varam gaidīt ~2k robežās?

Mhm, jāsāk krāt.

Viss iespējams.

Lattelecom arī piedāvā. Tikai nebļaustās kā Bite.

Aha, paši vainīgi :)

Slinkums skatīties, bet Lttc parasti dod uz necilvēcīgu 3 gadu nomaksu.

LMT ar piedāvā gan ar atvērto, gan nomaksas līgumu.

Gan jau arī sāks. Pagaidi kādu brīdi. (:

Pēc apskatiem es tikai 3 revolucionāras lietas pamanīju – cena, apgrauzts displejs un atņemtais touch id.

Tu runā kā tāds heiteris :(

Man nav pretenziju pret pašu iphone, bet pret to, ka augļa mīļotāji visu, kas ir ābolā uzskata par “revolucionāru”, neskatoties uz to, ka gandrīz viss ir citu ražotāju radīts.
uzlikt face id un noņemt touch id manā skatījumā ir nepareizi. To varētu darīt nākošajam modelim, bet ne šobrīd, kamēr faceid ir zaļš.
pat aplikācijas ābols “aizņemas” no citiem uzdodot par savām (vismaz ideju un nosaukumu, sīkāk par to abu iespējām neesmu informēts). Un vēl prezentējot to kā vienu no galvenajiem jaunumiem IOS 11

Interesanti, kur gan esi jau paspējis pamēģināt FaceID, lai varētu tik braši spriest, ka tas nedarbojas. Es gan domāju, ka šāda pieeja (pie pietiekami labas realizācijas) var būt MEGA fīča, jo telefonu atbloķējam 30 000 reizes gadā un tur katrs jēgpilns procesa uzlabojums ir vietā.

Kuras svešas aplikācijas Apple ir uzdevis par savām?

animoji šobrīd ar ābolu tiešājas.
Pirmajā komentārā es jau minēju, ka manas domas par šo iekārtu radušās pēc apskatiem (dažādu autoru).
Es arī nesaku, ka Faceid ir slikta ideja, bet kāpēc bija jālikvidē touchid? Un ja pēc tam, kad pāris reizes nepareizā persona ir tikai paskatījusies uz tavu tālruni, ir jāatbloķē tālrunis ar kodu, zūd jēga no šādas funkcijas.

Doh, ar Apple katru mēnesi kāds gudrinieks izdomā tiesāties. Un tikai fināla tiesas lēmums parāda, kurš tur no kura ir spēris idejas vai darbus. TouchID likvidē, jo nav kur likt to pogu un nav ko dublēt funkcijas, kas dara vienu un to pašu. Arī PIN koda ievade kā rezerves variants ir loģisks solis, kas ir plaši izplatīts gan vecākos iPhone, gan citu platformu ierīcēs. Gaidu iksu, lai var notestēt kā tas FaceID darbojas dzīvē un tad arī redzēs cik tur viss labi vai slikti. Tevis pieminētā baža par to “Es tikai paskatījos uz aifonu”, ir nepamatota, tur nekas tik fiksi… Read more »

“no sākuma ir jāieslēdz”, tad cīši cīši jāpazaveras un jāpasaka “sezam atveiries”.

Animoji sakarā apple NAV pilnīgi nekādu izredžu.

Teica jurists Lapsinieks :)

ja jau ekrāns tāpat jāieslēdz, tad touch ir ērtāks kā face, ko ieslēgšana un atbloķēšana notiek vienlaicīgi.

Par animoji pašlaik zināmā informācija liecina par to, ka ābols ir vēlējies iegādāties viņu programmu, bet tie ir ateikuši. (vairāk laikam strīds ir par nosaukumu)

Pamēģini atbloķēt telefonu izmantojot pirkstu nospiedumu sensoru, kurš novietots telefona aizmugurē, kas iestiprināts auto turētājā?

kāpēc neizlasi visu diskusiju? es jau neteicu, ka slikts ir pats faceid, bet gan tas, ka ir noņemts touchid.

Kāpēc domā, ka neizlasīju? Man ikdienā lietojot, neapmierina pirkstu nospieduma sensors, kas iebūvēts viedtālruņa aizmugurē, tāpēc – vai nu priekšā vai sānos. Priekšā nav vietas, sānos – gan jau ka nopatentēts citiem.

nu vispār… ja mašīnā ir infopanelis ar navigāciju un visām telefona notifikācijām, tad nafig turēt telefonu turētājā?

Mierīgi. Mate 9.

kāpēc publiskā vietā telefons kaut kur jātur? kabatu vai somas vairs nav? maku, zobubirsti un prezervatīvu paku ar uzreiz uzmet uz galda visu apbrīnai?

tu ar kā joks….wasting exposure time)

izej cauri jebkurai kafejnīcai (kur ir pietiekami daudz cilvēku), pamanīsi, ka daudzi liek tālruni uz galda.

hedfonu paaudze, kas nu jau slikti dzird?

Ja tev ir iphone x kā vari visiem neparādīt, ka tev tāds ir? Vai tas nav galvenais?

Tajā pašā kafejnīcā puse darbinieku tur telefonus uz galda kaut kur virtuvē un vēl 90% biroju žurku, mašīnā kādā vietā, mājās uz galda utt..
Skaidrs ka netika pie touch id zem ekrāna, nācās likt šito figņu, nākamajam noteikti būs zem ekrāna un atkal teiks ka 100x drošāk.

Drošāk vai ne drošāk, bet interesanti, ka ekrānā iestrādāt pirkstu nospiedumu sensoru ir TIK sarežģīti, ka vieglāk ir krāmēties ar kamerām un sejas atpazīšanu. Jo reāli neviens no vērā ņemamajiem telefonu ražotājiem šogad vēl nav ticis galā ar to ekrānu pieeju.

Ir tak vēl pieejama otra telefona puse…

Es nedomāju, ka ar plāno ierīču dizainu apsēstie Apple dizaineri atļaus kaut ko krāmēt telefona aizmugurē.

Ja neskaita ārā torčījošu kameras aci…comment image

Kā tu iedomājies tirgot telefonu par štuku, ja tam nav kameras? Kas tāds neietu cauri pat Apple :)

Piedevām labāku, kā iepriekšējo.

Vaitad jau savus pārsimt EUR nemaksā tas apgrauztā augļa attēls aizmugurē? :)

citiem tak netorčī metru ārā…

Kāpēc ne? Ja smadzene jau ir tiktāl salauzta, ka šķiet svarīgi redzēt katru paziņojumu. Manuprāt, šis vairs pat nav jautājums, bet gan norma.

norma, ka smadzene salauzta?

Pie noteikta šādu salauztu smadzeņu valkātāju īpatsvara sabiedrībā, tā tik tiešām kļūst par normu.

tobiš, jo vairāk folijas cepuru nēsātāju, jo normālāk? jo vairā abuseru jo normālāk? #kristapalogjika

Nevis normālāk, bet vairāk tautas (aitu) sāk domāt, ka tas ir normāli.

Touch id baigi bieži nestrādā ja ir mitri pirksti.. piem gatavojot ēst, kad vajag iechekot recepti. Varbūt face id būs laba ideja :D

hmm, a kā būs ar mitru seju?

Nu foršs verķis, bet nezinu… iPhone 8 plus var nopirkt par 500€ lētāk. Pēc prezentācijas domāju – iPhone 8 tak nevins nepirks ja ir šāds X modelis, bet tagad sāku pats apsvērt 8 plus iegādi X vietā…

Njā 1a veikalā var noprirkt 13″ 8GB, 128GB macbook pro par tādu cenu. Tas ir kaut kas fenomenāls.

Lai arī kā man patīk iPhone, cena ir kosmoss. Nu nevar prasīt tādu cenu par telefonu, ja tur pat normāls macbook Pro sanāk …

Kāpēc nevar? Ko tu biežāk izmanto: datoru vai telefonu? Ja kādu ierīci izmanto 24/7/365, tad par to var prasīt diezgan dajebkādu naudu.

…un nosaukt dajebkā….par revolucionāro)
daži pat nepamanīs starpību starp evolūciju un revolūciju.

Tak, pofig kā to nosauc. Nav jau tā, ka jātic katram vārdam, ko saka reklāmas materiāli un preses relīzes.

varētu saukt par pornogrāfisko – nav jātic visam, ko raksta.
kā ar uzrakstu uz šķūnīša sienas…bet iekšā ir malka.

Izmantošanas biežumam ar cenu nav nekāda sakara.

Huawei pats atzinās, ka nopārdevis Mate 9 Porshe edition 10x vairāk, kā plānojis. Un tur salīdzinājumā ar Mate 9 Pro, bija tikai ekskluzīva krāsa un 2x vairāk ROM, par to paprasot 450 eur vairāk. Noslaucīja no plauktiem ofisa planktons uz urā. Jaunajam modelim cena lielāka par ābolu un domā nepirks?

Mīlīt, vistiešākais sakars. Jo biežāk izmanto kādu produktu, jo tas ir svarīgāks. Jo tas ir svarīgāks, jo to var mēģināt pārdot par lielāku naudu.

nav tik vienkārši….es nēsāju apakšbikses vismaz 16st. diennaktī katru dienu cauru gadu, bet nav ienācis prātā par tām maksāt eur100 (kas atbilstu ipx cenai).

diez vai te gribēja kāds zināt, ka pērc apenes tirgū pa rubli.

normālas hilfiger apenes maksā tricāru.

salīdzini tricāru ar simtu – ko tu redzi? es redzu starpību 3x

tas ir tas pats, kas daudzmaz nesūdīgs andris pa 300-400 vs 900-1200 augsto plauktu trubām.

Nu kāpēc visiem būtu jāzina, ka Lapsenieks staigā Hilfiger apenēs!? Nu kāpēc? Kāspēc te jāmazgā publiski tava netīrā apakšveļa!

PS: hilfigers neskaitās stilīgas apenes! ;)

miljonu? oi, aitas nepavilks, labāk 1349

Kur aifons, tur gan fani, gan heiteri :)

iPhone X lētāks par Huawei Mate 10 Porche – esmu vīlies, Apple!

Nopirktu par 5Ls (vai ekvivalentu euro). Izmantotu kā stacionāru galda pulksteni. Apple manās acīs ir s ū d s.

kāpēc visiem stāsti savus slapjos sapnīšus?

Domāju ka pateicoties šim faktam Samsung s8 un s8+ tiek 4as dienas ar lielu atlaidi tirgoti. Paldies Apple.

1349 par tālruni? jebkurā laikā. es saprotu, ka revolucionārs, bet tas joprojām ir tālrunis

Aha, “tikai tālrunis” tas beidza būt pirms 10 gadiem.

ok, tas dažiem ir centrmezgls uz pasauli. laikam pietiekami daudziem. darbu es joprojām daru ar datoru.
ja darbs ir e-pastu bīdīšana un čiepstēšana, tad jau pietiek ar pastmarkas bloka ekrānu, jā.

turklāt mans dators maksā 450. Kāds būtu cilvēka profils, kas strādā (nevis pontojas) ar kaut kādu x fōnu?

Ir jāsaprot ka pasaulē ir pietiekami daudz valstis, kurās cilvēks nejūt starpību starp 300 un 1000 dolāriem. Un tā kā starpības nav, kādēļ gan neizvēlēties to kas smukāks labāks un populārāks.

un es saprotu, x fōns ir statusa apliecinājums, tāds nu ir tas kapitālisms. ja iebilsti, ko tieši x fōns sniedz, ko citi nevar un kāds tam ir praktisks pamatojums. 256 atmiņa nav iemesls.

tas bija spēcīgs arguments pirms 5 gadiem

Sākam tirgot vēl palikušās nieres. Ha.

Šitas joks par orgānu izpārdošanu jau kādus gadus 5 vairs nav ņirdzīgs, nopietni. Klišejas, traģiski un skumji.

kas tur ņirdzīgs, tā ir realitāte nevis joks.

Trağiski un skumji ir skatīties, kā tautieši ir gatavi noziedot virs 1k eiro par ķieğeli ar sapuvuša ābola nozīmi …

Joks vairs nav smieklīgs 5 gadus, jo 5 gadus atpakaļ tika visi orgāni notirgoti?

Pixel 2 labāk būtu piedāvājuši :(

Nevar piedāvāt to, ko ražotājs neļauj tirgot.

Bet:
https://mspoweruser.com/iphone-xs-unique-feature-fail/

Šķiet, ka kautkas dzirdēts:
https://www.windowscentral.com/how-iris-scanner-lumia-950-and-950-xl-works
Tālais 2015 gads. Toreiz zāle bija zaļāka un revolūciju mazāk.

Reklāma
Reklāma
Reklāma