Reklāma

Studentiem būs iespēja TechChill konferenci apmeklēt bez maksas

Jaunākie raksti

Motorola viedtālrunis varētu būt pirmais, kas būs aprīkots ar 200MP izškirtspējas kameru

Septembra sākumā Samsung izziņoja pirmo 200MP izšķirtspējas viedtālruņu kameru ISOCELL HP1. Ir parādījusies informācija, ka tieši Motorola radīts viedtālrunis...

Mazda: Elektroauto un sintētiskajām degvielām ir vieta nākotnē

Mazda Eiropas pētījumu un izpētes nodaļas direktors Kristiāns Šulce norādījis, ka ka sintētiskajām jeb e-degvielām nākotnē ir vieta līdzās...

Indijas valdība gatavojas aizliegt privātās kriptovalūtas un ieviest savu digitālo valūtu

Šķiet, ka Indija vēlas sekot Ķīnas piemēram un arī aizliegt kriptovalūtas. Taču ar dažiem izņēmumiem. Piemēram, Indija apsver ļaut...

Vācijas jaunā valdība vēlas līdz 2030. gadam pārtraukt ogļu izmantošanu

Pirms pāris dienām tika panākta vienošanās par Vācijas jauno valdību, un, šķiet, ka pie vadības grožiem atradīsies cilvēki, kuri...

Apple iPad 10.2 (2021) planšetdatora apskats

Šī gada rudens mums atkal atnesa jau diezgan pierastus jaunumus no Apple, un 14. septembrī, reizē ar jaunāko iPhone...

Starptautiskā tehnoloģiju un jaunuzņēmumu konference TechChill sadarbībā ar Monea un Accenture piedāvā iespēju studentiem apmeklēt konferenci par brīvu, ar mērķi mudināt jauniešus iepazīt tehnoloģiju nozari un mudināt viņus iesaistīties jaunuzņēmumu vidē. TechChill norisināsies Baltijas lielākajā pilsētā Rīgā 9. un 10. februārī, un dos lielisku iespēju studentiem iepazīt startup pasauli, dibināt jaunas pazīšanās, uzklausīt starptautiskus ekspertus, un iespējams, arī satikt nākošos partnerus vai darba devējus.

TechChill ir viens no vadošajiem Baltijas tehnoloģiju un startup vides notikumiem, kas pulcēs reģiona tehnoloģiju jaunuzņēmumus, investorus, programmētājus, ekspertus un starptautiskos medijus. Lai dotu iespēju pasākumā piedalīties pēc iespējas vairāk jauniešiem, TechChill sadarbībā ar Accenture un Monea piedāvā ierobežotam skaitam studentu iespēju apmeklēt konferenci bez maksas. Studentiem būs iespēja izmantot visas parasto dalībnieku priekšrocības, tai skaitā, divu dienu garumā dzirdēt vairāk kā 40 starptautiskus runātājus un tehnoloģiju ekspertu pieredzes stāstus, apmeklēt Startup Expo izstādi, piedalīties meistarklasēs un papildu pasākumos un satikt jaunus draugus no visas pasaules.

Lai pieteiktos bezmaksas ieejai, studentiem jāizpilda viens no diviem kvalifikācijas uzdevumiem, ko sagatavojuši konferences partneri. Sadarbībā ar finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmumu Monea izveidots uzdevums, kas aicina pieteicējiem piedāvāt kādu ideju, noformējot to atbilstoši startup prezentācijas formas prasībām. Turpretī partneris Accenture izstrādājis izaicinājumu programmēšanas studentiem, kura ietvaros jāizpilda konkrēti uzdevumi. Abus uzdevumus atrast un pieteikties Studentu ieejai var konferences mājas lapā techchill.co/student līdz 27. decembrim. Pieteikties drīkst jebkurš students, kas šobrīd studē akreditētā augstskolā, neatkarīgi no valsts.

„Latvija valsts līmenī ir uzstādījusi sev ambiciozu mērķi – kļūt par Baltijas startup centru. Pašu uzstādījumu mēs vērtējam ļoti pozitīvi, jo liela nozīme ir ne tikai praktiskam atbalstam, bet arī skaidram vēstījumam, ka šie talanti un tehnoloģiju uzņēmumi mums ir svarīgi, viņi šeit ir gaidīti. Viens no priekšnoteikumiem, lai mēs kā valsts to sasniegtu, ir atbalsts jauniešiem; ir svarīgi viņus mudināt pievērsties uzņēmējdarbībai un tehnoloģiju nozarei,” uzsver Monea līdzdibinātājs Ģirts Kalniņš.

Uzņēmīgiem studentiem ir iespēja iesaistīties arī konferences brīvprātīgo komandā un piedalīties starptautiskā pasākuma organizēšanā. Tā ir unikāla iespēja piedzīvot milzīga pasākuma aizkulises, un gūt nenovērtējamu pieredzi. Iepriekšējos gados TechChill organizēšanā piedalījušies vairāki desmiti jauniešu no vairāk kā 10 pasaules valstīm. Pieteikties par brīvprātīgo iespējams šeit: techchill.co/volunteers Lai pieteiktos, jābūt sasniegušam vismaz 18 gadu vecumu un jāprot angļu valoda vismaz sarunvalodas līmenī.

Februārī Rīgā jau sesto gadu pēc kārtas norisināsies startup un tehnoloģiju konference TechChill, kuras organizatoru mērķis ir padarīt to par galveno Baltijas startup uzņēmumu tikšanās vietu. Konferencē divu dienu garumā ar lekcijām, stāstiem un paneļdiskusijām uzstāsies vairāk kā 40 runātāji no visas pasaules. Divu dienu biļetes uz pasākumu var iegādāties mājas lapā www.techchill.co.

TechChill organizē bezpeļņas biedrība TechHub Riga. Galvenie atbalstītāji ir Twino, Attīstības finanšu institūcija ALTUM un Printful. Partneri ir Monea, Accenture, Izraēlas vēstniecība, Social Discovery Ventures, Startup Wise Guys. Konferences draugi ir Caballero, Dizaina studija WIG, Pipedrive, Riga Tech Girls, The Mill, Tech Nordic Advocates, Live Riga, DevTernity, Ethos.

Reklāma

1 komentārs

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

hedhanteri uzlabo prasmes. boooring.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: