Reklāma

Huawei P9 iegūst “Eiropas labākais patērētāju viedtālrunis 2016-17” apbalvojumu EISA Awards

Jaunākie raksti

Capital uzņēmumiem dod iespēju gudri pārvaldīt savas Apple ierīces ar Apple Business Manager

Uzņēmums Capital, kas ir Apple oficiālais pārstāvis, piedāvā ne tikai iegādāties ierīces, bet arī sniedz dažāda veida pakalpojumus. Pēdējo...

“Audi” pēc 2026. gada vairs neradīs jaunus modeļus ar iekšdedzes dzinējiem

Kā vēsta ziņu aģentūra Reuters, vācu autoražotājs jau no 2026. gada vairs neradīs jaunus modeļus ar iekšdedzes dzinējiem, tiesa, "Audi"...

ASUS izziņojis pieejamas cenas ExpertBook B1 un L1

ASUS izziņojis jaunos ExpertBook B1 un L1 klēpjdatorus, kas ir ne tikai pietiekami viegli un jaudīgi, bet tie arī...

Kļūda iOS operētājsistēmā pārtrauc Wi-Fi pieslēgumu, ja tam ir dīvains nosaukums

Interesantu kļūdu iOS 14 operētājsistēmā atradis drošības pētnieks Karls Šū (Carl Shou), apgalvojot, ka iPhone pieslēdzoties pie bezvadu interneta...

RTU zinātnieki attīsta risinājumu, kas ļaus ēkām pielāgotiess temperatūras maiņām

Aizgūstot idejas no dabas, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta (VASSI) zinātnieki attīsta viedu un...

Huawei Consumer Business Group ar prieku paziņo, ka Eiropas Attēlveidošanas un skaņas asociācija (EISA) pasniegusi balvu Huawei P9 kategorijā “Eiropas labākais patērētāju viedtālrunis 2016-17”. Turpinot apņemšanos piedāvāt labāko bezkompromisu kvalitāti un dizainu, šī ir ceturtā reize pēc kārtas, kad Huawei saņēmuši balvu šajā kategorijā.

Radīts, lai revolucionizētu viedtālruņu fotogrāfiju, Huawei P9 ir pirmais viedtālrunis, kas radīts kopā ar ikonisko vācu fototehnikas ražotāju Leica Camera AG. P9 duālā kamera paceļ viedtālruņu fotogrāfiju nākamajā līmenī, ļaujot fotogrāfijā notvert gan spilgtas krāsa, gan melnbaltas fotogrāfijas ar izteiktām detaļām.

Pasniedzot Huawei “Eiropas labākais patērētāju viedtālrunis 2016-17” balvu, EISA  pārstāvji teica: “Reizēm nedrīkst nenovērtēt svarīgo detaļu – pareizu savietojumu – un tieši tas raksturīgs Huawei P9. Tālrunim ir 5.2 collu IPS-NEO LCD pilnkrāsu izšķirtspējas ekrāns ar astoņkodolu HiSilicon Kirin 955 SoC procesoru un Android OS 6.0 ar Emotion UI 4.1 operētājsistēmu, kā arī plašs spektrs ar izmantotajiem apdares materiāliem. Bet tas nav viss. Huawei ir pirmais ražotājs, kas Leica fotogrāfijas iespējas ieviesis mobilajās tehnoloģijās. Duālā kamera notver vairāk gaismas, nodrošinot augstāku kvalitāti gan uzņemtajās fotogrāfijās, gan video. 3000 mAh baterija ir pietiekami jaudīga, lai notvertu daudz svarīgu momentu starp uzlādēm. Savukārt klasiskais tālruņa ietvars ar noapaļotajiem stūriem un 2.5D stiklu padara P9 veinlīdz praktisku un vizuāli pievilcīgu.”

Huawei Consumer Business Group Mārketinga vadītāja Glorija Džana (Glory Zhang) komentē: “Mēs esam pagodināti jau ceturto gadu pēc kārtas, saņemt šo EISA apbalvojumu. Šī balva ir atzinība Huawei apņēmībai izveidot inovatīvas mobilās tehnoloģijas, piedāvājot viedtālruņu lietotājiem jaunas pieredzes. EISA žūrijas uzteiktais P9 dizains ir visaptveroša darba  un uzmanības pievēršana detaļām rezultāts, ko paveikuši pasaulē labākie industriālie dizaineri. Viņu nenogurdināmie pūliņi rezultējušies lieliskā dizainā.”

Jūlijā nosūtīto P9 viedtālruņu skaits globāli pārsniedzis 4.5 miljonus vienību ar spēcīgiem pārdošanas rezultātiem visā Eiropā, tai skaitā Francijā, Somijā un Lielbritānijā. Huawei P9 pieejams pie mobilo sakaru operatoriem un mazumtirgotājiem. Viedtālruņa cenas sākot no 479 eiro 3GB + 32GB versijai.

Reklāma

9 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
9 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

nu protams, EISA pārstāvji uzslavas un atzinības vārdu vietā pasniedzot balvu no lapiņas lasīja hujaveja mārketinga PR… kā tad ;)

EISA lapā pie šī produkta teikts šādi: Sometimes the value of getting the important stuff right cannot be understated, and that’s precisely what the Huawei P9 does. Sporting a 5.2-inch IPS-NEO LCD with Full HD resolution, octa-core HiSilicon Kirin 955 SoC and Android OS 6.0 with Emotion UI 4.1, the P9 is available in an impressive choice of finishes produced from a wide variety of materials. But that’s not all, Huawei makes history by being the first manufacturer to introduce Leica’s photography knowhow to mobile devices. The dual-lens camera captures more light and provides better clarity for both photos and… Read more »

njāā, tad jau laikam labi, ka man vairs nav laika lasīt visādus hai-fai žurnālus un apskatniekus, ja pat EISA līmenis ir nokrities līdz mārketinga vērtiem tekstiem.

2.5D stikls padara P9 līdzīgu revolucionārajiem meizu, xiaomi un pārējiem 1500 lieliskajiem v.t. Pašam P9 gan jau nav ne vainas.

Nez, Kristaps ir spējis atdot P9 atpakaļ un atgriezies pie ābolīša? :)

Līdz vakardienai joprojām mana pamata sakaru ierīce bija P9. Tagad gan esmu smuki visu nonullējis, sameklējis iepakojumu un iedošu uz nedēļu telefonu patestēt vienam čomam, kas kāreiz meklē aizvietotāju savam izpeldinātajam LG G4.

Pats tikmēr uz sava aifona uzstādīju iOS 10 beta versiju un nedēļu pastaigāšu apkārt ar to. Bet principā, ja P9 paliks manā rīcībā, visdrīzāk atgriezīšos atpakaļ pie tā. Man nav īsti kur piesieties šim Huawei veikumam.

Arī pēc vairākiem mēnešiem viss stabili darbojas?
Izklausās pārāk labi, lai būtu Huawei :)

Vai baterija salīdzinot ar 6+ nav liels traucēklis?

Zini, es pats katru reizi brīnos par to, ka man tas ir jāsaka, bet P9 man gandrīz vispār nav bijis problēmu ar stabilitāti vai plūdenu darbību. It just works!

Ja runājam par bateriju, tad P9 man izvelk vienu smuku pilnu dienu gluži tāpat kā iPhone 6 Plus. Toties P9 to panāk ar būtiski mazāka izmēra ierīci un tas ir svarīgi. Biju jau piemirsis kāda lāpsta ir tas Pluss.

Paldies par info :)
Sāk niezēt nagi pamēģināt to brīnumu

Reklāma
Reklāma
Reklāma